معرفی بهترین دزدگیر. دانوتک


آیا شما از آن دسته افرادی هستید که هنگام خروج از منزل دچار استرس می شوید و مدام مورد تهدید دزدی قرار می گیرید؟! اضطراب شما بی دلیل نیست. تا پایان این مقاله با ما باشید تا شما را با اصول و راه های مهم پیشگیری از سرقت آشنا کنیم..

بر اساس آمار سالانه. ۹۸ تا به امروز، سرقت های منازل در حال افزایش بوده است، به طوری که بیشتر سرقت ها از منازل بدون سیستم های امنیتی و حفاظتی صورت می گیرد.. به گفته سارقان، خانه‌هایی که دارای سیستم‌های امنیتی و حفاظتی قوی هستند کمتر مورد سرقت قرار می‌گیرند، زیرا شکستن آن زمان بیشتری می‌برد..

بسیاری از مردم چیزهای با ارزش خود را می خرند. تمامی اشیاء قیمتی و پول نقد در منازل آنها نگهداری می شود و برای افزایش امنیت در هنگام خروج از منزل بدون انجام هیچگونه تدابیر امنیتی، خروج آنها از منزل می تواند خطرناک باشد.. اکنون می خواهیم یکی از مطمئن ترین راه های اساسی برای افزایش امنیت خانه را به شما ارائه دهیم..

نصب آنها از جمله روش ها و طرح های اولیه برای افزایش امنیت منزل امکان پذیر است. دزد دزد و انواع سنسورها.

دزد دزد

دزدگیر دزدگیر یکی از بهترین سیستم های امنیتی در جهان است.. وظیفه اصلی این دستگاه جاسوسی از دسترسی های غیرمجاز و برقراری و دریافت تماس است. اعلان ها از طریق دستگاه ها و پیامک. .

انواع مختلفی از دزدگیر وجود دارد که در زیر ذکر شده است. :

  • دزدگیر دزد در مکان های ساده
  • دزدگیر برای مناطق خط ثابت
  • انواع دزدگیر در محل سیم کارت

دزدگیر دزد در مکان های ساده

این نوع دزدگیر یکی از قدیمی ترین و ساده ترین سیستم های دزدگیر خانگی به حساب می آید و نوع دزدگیر دزدگیر می باشد.. هزینه این سیستم دزدگیر خانگی کمتر از انواع دیگر است..

دزدگیر برای مناطق خط ثابت

این نوع دزدگیر به خط تلفن شهری متصل می شود و از طریق تماس صوتی دزدگیر خود را فعال می کند.. یکی از معایب این نوع دزدگیرها این است که سارق می تواند با قطع شهر، پنل مرکزی را از کار بیاندازد..

هشدار مکان سیم کارت

این نوع دزدگیر یکی از جدیدترین و پیشرفته ترین دزدگیرها می باشد.. این نوع دزدگیرها سیم کارت هایی هستند که در زمان قطع برق در شهر فعال می شوند.…. دزد نتوانست دستگاه را خاموش کند.

اگر می خواهید یکی بخرید زنگ خانه شما برای خانه خود خوب هستید. این دزدگیر به شدت توصیه می شود و ما به شما یک ساعت زنگ دار خانه سیم کارتی را پیشنهاد می کنیم..

انواع دزدگیر

انواع دزدگیر

نکته ای که قبل از خرید دزدگیر باید در نظر داشت این است که این دو سیستم دزدگیر باید با هم خریداری شوند، زیرا دزدگیر بدون سنسور بی فایده است.. هر زنگ خانه دارای یک برنامه متفاوت است که هر کدام در مکانی جداگانه استفاده می شود.. در زیر برخی از انواع رایج دزدگیر دزدگیر وجود دارد: :

  • حسگر حرکتی
  • سنسور مغناطیسی
  • سنسور ضربه
  • سنسور دود

حسگر حرکتی

این سنسور یکی از کاربردی ترین سنسورها برای منازل است.. این سنسورها را می توان در داخل و خارج از منزل استفاده کرد.. وظیفه اصلی این سنسورها تشخیص حرکت غیرمجاز است.. این حسگرها کوچکترین حرکت موجودات زنده را تشخیص می دهند و زنگ هشدار را برای به صدا درآوردن زنگ هشدار می دهند..

سنسور مغناطیسی

سنسورهای مغناطیسی نیز یکی از پرفروش ترین سنسورهای دزدگیر هستند.. سنسور از دو قطعه مغناطیسی تشکیل شده است: یک در، یک در و یک در. پنجره ها می توانید از آن در کمد و غیره استفاده کنید.استفاده کنید. وظیفه این سنسور جداسازی آهنرباها هنگام باز شدن درب، بیدار کردن سنسور و ارسال آلارم به ساعت زنگ دار است..

استفاده از این سنسور هنگام نگهداری اشیاء با ارزش خود در کمد یا کشو توصیه می شود..

سنسور ضربه

سنسور شوک یکی از مهم ترین سنسورهای خانه است.. این سنسور بیشتر روی درب و پنجره های شیشه ای و با کمترین ضربه استفاده می شود. این سنسور فعال می شود و زنگ خانه شروع به صدا می کند..

اکثر سارقان می توانند با استفاده از این سنسور از شکستن درب و پنجره برای ورود به خانه یا با باز کردن پنجره و در برای ورود به خانه جلوگیری کنند..

سنسور دود

آشکارساز دود یکی از سنسورها است. زنگ خانه که برای جلوگیری از آسیب های خطرناک مانند آتش سوزیاستفاده شده. این سنسور قابل استفاده در آشپزخانه بیشتر در انبارها و محیط های خطرناک آتش سوزی استفاده می شود.. این سنسور مقدار کمی دود را تشخیص می دهد و زنگ خانه را به صدا در می آورد..

خرید دزدگیر.

بهترین ساعت زنگ دار خانه

همانطور که در بالا توضیح داده شد، انواع دزدگیر و سنسورهای آنها را بررسی کنید. بهترین راه برای افزایش امنیت استفاده از زنگ خانه سیم کارتی و انواع سنسور آن است.. ۴ سنسورهای فوق یکی از مهم ترین سنسورهای دزدگیر محسوب می شوند و بهتر است برای افزایش امنیت منزل خود آنها را با هم خریداری کنید..

بسیاری از افراد هنگام خرید سیستم های دفاعی با محدودیت بودجه مواجه هستند و در وهله اول نمی دانند کدام سنسور را بخرند، بنابراین توصیه می شود در این موارد از کارشناسان فنی کمک بگیرند..

یکی از بهترین و بزرگترین فروشگاه ها در زمینه دفاعی و امنیتی، فروشگاه اینساب است.. در این فروشگاه انواع سیستم های حفاظتی و امنیتی را خواهید یافت و با مقایسه مشخصات و قیمت محصول می توانید خرید خوبی داشته باشید.. علاوه بر این، اگر به مشاوره رایگان نیاز دارید، برای دریافت بهترین راهنمایی با کارشناسان فنی اینساب تماس بگیرید..

نکاتی برای این مقاله