معامله با خانگی {برای تقویت} ناخن ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهتر از روغن های حیاتی برای ناخن ها


خواه یا نه می دانستید تعیین کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به نظر می رسد ناخن اجتناب کرده اند زمان های قدیم شناخته شده به عنوان ابزاری برای تجزیه و تحلیل {بیماری ها} در انسان استفاده می شده است؟ خواه یا نه {برای تقویت} آن نقطه داده تبدیل می شود؟ هر گونه اصلاح در به نظر می رسد ناخن – شناخته شده به عنوان مثال، اصلاح رنگ، ضخیم شدن هر دو نازک شدن، شکنندگی، هر دو پوسته پوسته شدن ناخن. هر دو آسان، سوراخ، سفید، لکه های سیاه هر دو صورتی روی ناخن ها ممکن است سیگنال ای اجتناب کرده اند بیماری باشد. پس معامله با های خانگی {برای تقویت} ناخن ها را {فراموش نکنید}.

این اراده سیگنال کم آبی هیکل، مسمومیت، ضعیف چرخ دنده مغذی هر دو پاسخ دارویی در هیکل باشد. شناخته شده به عنوان مثال، رنگ پریدگی ناخن ها ممکن است سیگنال کم خونی، سوء خورده شدن هر دو بیماری کبد باشد. زرد شدن ناخن ها بالقوه است {به دلیل} عفونت قارچی باشد، با این حال بالقوه است {به دلیل} بیماری نیز باشد تیروئید، دیابتی هر دو همراه خود پسوریازیس در کنار باشد. ناخن های کبود بالقوه است سیگنال عفونت قارچی باشد. دلیل برای پیدایش سویه ها تیره زیر ناخن ممکن است ملانوما باشد کدام ممکن است سرطانی شدید است.

مطالب مرتبط: آسانسور ناخن ۱۴ معامله با خانگی برای ناخن های مقاوم را انتخاب کنید و انتخاب کنید مفید

با این حال نترسید، همه تنظیمات سیگنال بیماری های شدید را انتخاب کنید و انتخاب کنید مضر نیستند. این تنظیمات بیشتر اوقات هر دو {به دلیل} عفونت موضعی، عفونت قارچی هر دو باکتریایی طرفدار هر دو ضعیف است ویتامین در کنار. مثلا ضعیف ویتامین A را انتخاب کنید و انتخاب کنید ویتامین دکتر ممکن است باعث سوراخ ناخن شود. ضعیف ویتامین B12 ممکن است باعث تیره شدن ناخن ها شود، در حالی کدام ممکن است ناخن های ظریف ممکن است سیگنال ای اجتناب کرده اند ضعیف ویتامین A باشد. کم بلعیدن پروتئین باعث کم خونی تبدیل می شود نارسایی ضعیف آهن علاوه بر این ممکن است به نظر می رسد ناخن های خواهید کرد را خرس تاثیر قرار دهد.

معمولاً تعیین کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساختار ناخن های خواهید کرد خرس تأثیر ژنتیک قرار خواهد گرفت. ناخن‌های خواهید کرد بالقوه است البته است ضخیم‌تر هر دو نازک‌تر باشند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بالقوه است محکم‌تر هر دو احساسی‌تر باشند. با این حال خبر عالی اینجا است کدام ممکن است اگر شخص سالمی هستید، باید با بیرون برای درمان ژنتیک شخصی بتوانید ناخن های بلندی داشته باشید. شکوه خواهید کرد دارید. برای این کار ابتدا مثبت شوید کدام ممکن است ضعیف ویتامین ندارید. در مرحله بعد، تمام اقدامات احتیاطی اجباری را برای حفاظت را انتخاب کنید و انتخاب کنید آسانسور ناخن های شخصی در مخالفت با عناصر خارجی خطرناک انجام دهید. شناخته شده به عنوان مثال، همه وقت هنگام تمیز کردن ظروف اجتناب کرده اند دستکش بیشترین استفاده را ببرید به همان اندازه مانع اجتناب کرده اند تحمیل خوب سد محافظ بین ناخن را انتخاب کنید و انتخاب کنید چرخ دنده شیمیایی شود. اب آن را خوب و دنج را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب و دنج کنید. پس همه وقت به سلامت را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکوه ناخن های شخصی در نظر گرفته شده کنید.

مطالب مرتبط: ۶ چرخ دنده غذایی آسانسور کننده مو را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناخن

۵ روغن حیاتی برای از گرفتن ناخن های مفید تر

خواه یا نه می توانید اجتناب کرده اند روغن برای ناخن های شخصی بیشترین استفاده را ببرید؟ آره وقتی صحبت اجتناب کرده اند مراقبت تبدیل می شود منافذ و پوست را انتخاب کنید و انتخاب کنید مو را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناخن ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید روغن های حیاتی خارق العاده هستند! طیف گسترده ای از مختلفی اجتناب کرده اند روغن ها برای انواع موجود است، را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر یاد بگیرید کدام ممکن است چگونه اجتناب کرده اند آنها {به درستی} بیشترین استفاده را ببرید، فواید آن {بی شمار} است. روغن ها باعث خورده شدن، آسانسور را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازگرداندن رطوبت به ناخن ها می شوند. آنها را انعطاف پذیرتر می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است انبساط ناخن ها را تحریک تنبل. این روغن ها را بررسی کنید:

معامله با خانگی {برای تقویت} ناخن، اسانس اسطوخودوس

ذات اسطوخودوس ناخن ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید کوتیکول ها را خورده شدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرطوب می تنبل. آن را آسانسور می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند شکافتن را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکافتن آن جلوگیری می تنبل. علاوه بر این یکی اجتناب کرده اند بهتر از اسانس ها همراه خود روغن های حامل قابل مقایسه با روغن نارگیل، روغن زیتون هر دو روغن آرگان برای ناخن.

مطالب مرتبط: طراحی ناخن جالب برای متولدین زودیاک را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیشتر سرطان ها

اسانس لیمو

ذات لیمو آن یک است آسانسور کننده خالص ناخن است. بر روی ناخن های شکسته را انتخاب کنید و انتخاب کنید پوسته پوسته نیز برتر حرکت می تنبل. سرشار اجتناب کرده اند آنتی اکسیدان است کدام ممکن است منافذ و پوست را خورده شدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید دفاع کردن می تنبل. علاوه بر این می توان آن را همراه خود روغن حامل شناخته شده به عنوان احساسی کننده ناخن استفاده کرد.

اسانس شمعدان

اسانس شمعدانی اجتناب کرده اند خشک شدن ناخن ها جلوگیری می تنبل. از به محافظت رطوبت در ناخن ها {کمک می کند}. خاصیت ارتجاعی آن را افزایش داده را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند شکنندگی، زبری را انتخاب کنید و انتخاب کنید خشکی آن جلوگیری می تنبل.

مطالب مرتبط: طراحی ناخن مشکی: ایده ها حیاتی برای طراحی باکلاس ناخن سال نو

معامله با خانگی {برای تقویت} ناخن، اسانس اکالیپتوس

اسانس اکالیپتوس یکی اجتناب کرده اند مقاوم ترین ضد قارچ های خالص است. می توان اجتناب کرده اند آن برای معامله با قارچ ناخن را انتخاب کنید و انتخاب کنید آسانسور انبساط مفید ناخن استفاده کرد. خواصی هم دارد ضد عفونی کننده ها اجتناب کرده اند عفونت منافذ و پوست جلوگیری می تنبل.

اسانس رزماری

اسانس رزماری علاوه بر این ممکن است به معامله با قارچ ناخن کمک تنبل. منافذ و پوست ناخن ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید کوتیکول ها را تازه را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرطوب می تنبل. این اراده به ترمیم تعیین کنید خالص ناخن هایی کدام ممکن است قبلاً به عفونت قارچی مبتلا شدند کمک تنبل. راه های زیادی برای گنجاندن روغن های حیاتی در نمونه مانیکور موجود است! در همین جا تعدادی از راه برای امتحان کردن این موجود است:

مطالب مرتبط: ۱۰ بهتر از رنگ ناخن جالب برای افرادی که می خواهند عید امسال مشخص باشند

چگونه می توانم ناخن هایم را خوب شبه آسانسور کنم؟

۳ بهتر از معامله با خانگی {برای تقویت} ناخن های شخصی را بررسی کنید به همان اندازه آنها را لایه برداری کنید!

ناخن ها را همراه خود روغن اخیر معامله با کنید

چه عاشق تهیه شام ​​ باشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید چه نه اغلب وارد آشپزخانه می شوید، باید همه وقت روغن زیتون {در خانه} داشته باشید. طرز تهیه ماسک چیست؟ رطوبت ساز خوب ماسک صورت، مغذی مو هر دو {در این} مورد، خوب معامله با خانگی برای ناخن ها. روغن زیتون اخیر شناخته شده به عنوان روغن حامل برتر است.

طرز تهیه:

روغن زیتون را در یک واحد قابلمه بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن را به سختی حرارت دهید. ۱۰-۱۵ ثانیه روی حرارت کافی است. خیلی مواظب باشید بیش از حد کشش ندهید! روغن ممکن است در مدت زمان کوتاهی خوب و دنج شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید دستان خواهید کرد را بسوزاند.

مطالب مرتبط: ۲۵ ایده ها مراقبت اجتناب کرده اند ناخن برای ناخن های انصافاً در سال جدید

وقتی روغن اخیر شد آن را اجتناب کرده اند فر خارج کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید در ظرف سرامیکی قرار دهید. تعدادی از قطره اسانس هر دو اسانس اسطوخودوس، اسانس لیمو، اسانس شمعدانی، اسانس رزماری هر دو اسانس اکالیپتوس هر دو مختلط اجتناب کرده اند همه آنها را اضافه کنید. ناخن های شخصی را در آن فرو کنید. ناخن ها را به مدت ۱۵-نیم ساعت در آن حفظ کنید. در این بین گرمای روغن زیتون به جدا شدن اسانس ها {کمک می کند}. متعاقباً اجتناب کرده اند خوب مونتاژ رایحه درمانی صادق لذت خواهید برد. سرانجام لایه بیرونی ناخن را انتخاب کنید و انتخاب کنید درجه ناخن را همراه خود اقدامات دورانی {به آرامی} ماساژ دهید به همان اندازه تمام روغن توسل به آن شود.

از گرما به چربی‌ها کمک می‌تنبل به همان اندازه دستی‌تر به منافذ و پوست را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناخن‌ها تأثیر می گذارد کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مرطوب‌سازی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آسانسور آن‌ها کمک می‌تنبل. برای بهتر از نتیجه، این معامله با را حداقل ۲ بار در هفته برای ناخن های مفید تکرار کنید.

مطالب مرتبط: آموزش طراحی لاک ناخن همراه خود طراحی سنگ مرمر هر دختری عاشق آن تبدیل می شود

معامله با خانگی ناخن همراه خود روغن زیتون را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسانس لیمو

خوب کاسه سرامیکی هر دو شیشه ای را نصف همراه خود روغن زیتون پر کنید، سپس ۱۵ به همان اندازه ۲۰ قطره اسانس علف لیمو را به آن است اضافه کنید. نوک انگشتان شخصی را در آن فرو کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۰-ربع ساعت حفظ کنید. سرانجام، ناخن ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید کوتیکول های شخصی را ماساژ دهید، سپس خوب جفت دستکش نخی بپوشید (بازو های شخصی را نشویید!). را انتخاب کنید و انتخاب کنید بگذارید خوب عصر در دستکش نگه دارد. این مد را حداقل ۲ بار در هفته تکرار کنید.

جدا از آسانسور ناخن را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوراک منافذ و پوست چرب، ترکیب کردن روغن زیتون را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسانس لیمو به سفید شدن ناخن های زرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید خالص نگه از گرفتن آن ها {کمک می کند}. زرد شدن ناخن ها ممکن است ناشی اجتناب کرده اند عفونت های قارچی باشد، با این حال ممکن است اجتناب کرده اند مسائل استفاده مشترک اجتناب کرده اند لاک ناخن نیز باشد. زرد شدن ناخن ها نیز در اشخاص حقیقی سیگاری فوق العاده شایع است. برای افزایش تأثیر سفید برای این معامله با، می توانید تعدادی از قاشق غذاخوری آب لیمو نیز اضافه کنید. ساده تنظیم کنید {در این} صورت همه چرخ دنده را خوشایند ترکیب کردن کنید. از در هر مورد دیگر راه رفع احتمال دارد جدایی ممکن است داشته باشد.

مطالب مرتبط: گلیسیرین را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاربردهای آن: فواید گلیسیرین برای منافذ و پوست، مو را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناخن

۵ دقیقه معامله با ناخن

اگر همه وقت سرعت دارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید روزی برای انجام فرآیند های مراقبت اجتناب کرده اند ناخن بالا ندارید. ساده خوب تکه پنبه را در روغن زیتون خیس کنید. سپس تعدادی از قطره روغن اسطوخودوس هر دو هر اسانس عکس کدام ممکن است دوست دارید به آن است اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید {به آرامی} هر خوب اجتناب کرده اند ناخن های شخصی را همراه خود آن پاک کنید. این ترکیب کردن ناخن ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید کوتیکول های خواهید کرد را مرطوب را انتخاب کنید و انتخاب کنید خورده شدن می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید درخشندگی خالص خوبی به آن است ها می بخشد. می توانید این کار را {هر روز} هر دو در هر زمان که کدام ممکن است بخواهید تکرار کنید.

آسانسور کننده ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید معامله با های خانگی {برای تقویت} ناخن ها

ناخن های ظریف دشمن مانیکور هستند. اگر تا حد زیادی محصولات ترجیح را {برای تقویت} ناخن های شخصی امتحان کرده اید را انتخاب کنید و انتخاب کنید نتیجه ای نداشته اید. هر دو اگر ساده جستجو در چرخ دنده خالص هستید، آن یک است اصل العمل است کدام ممکن است باید بررسی کنید! چگونه می توانم برآمدگی های روی ناخن هایم را کاهش دهم؟ بیاموزید به همان اندازه متوجه شوید.

مطالب مرتبط: ۱۴ بهتر از مانکن برای طراحی ناخن کهربایی سال نو

قطعات:

۲ قاشق چایخوری روغن کرچک

۳ عدد کپسول ویتامین اچ (باز کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساده اجتناب کرده اند روغن بیشترین استفاده را ببرید)

۱ قاشق چایخوری روغن زیتون

۳ قطره اسانس اسطوخودوس (هر دو هر ۵ اسانس تولید دیگری)

نکته: برای تأثیر سفید کنندگی، ۲-۳ قطره اسانس لیمو را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱ قاشق غذاخوری آب لیمو اضافه کنید.

مطالب مرتبط: تعیین کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید رنگ ناخن ها چه ربطی به بهزیستی دارد؟

همه چرخ دنده را همراه خود هم ترکیب کردن کنید، سپس خوب تکه پنبه را در آن خیس کنید. هر گونه ناخن را انتخاب کنید و انتخاب کنید منافذ و پوست را {به آرامی} پاک کنید. این کار را {هر روز} صبح را انتخاب کنید و انتخاب کنید عصر تکرار کنید به همان اندازه به نتیجه دلخواه برسید. سپس خوب هر دو ۲ بار در هفته اجتناب کرده اند آن {برای حفظ} ناخن های شخصی بیشترین استفاده را ببرید. {به خاطر داشته باشید} کدام ممکن است بالقوه است مدتی اندازه بکشد به همان اندازه به نتیجه دلخواه برسید. هر روشی را کدام ممکن است انواع کنید، این به نظر می رسد را می‌توان همراه خود استفاده اجتناب کرده اند نوع لولاهای کرکره‌ای تا حد زیادی آسانسور کرد.