مشکلات مدیریتی و مالی گریبان گروه های صنعت نفت خوزستان را گرفته است.


مشکلات مدیریتی و مالی موثر بر سازمان های صنعت نفت خوزستان

دیدارنیوز_سرویس خوزستانافشین حاجی پور ملی پوش سابق در گفتگو با خبرنگار دیدارنیوز در تشریح وضعیت تیم نفت آبادان گفت: در خصوص تیم نفت آبادان با توجه به تغییرات مدیریتی کادر فنی و بازیکنان این باشگاه، هر سال برگزار می شود و جایی در پایان آنها خود را در جدول لیگ برتر کشور می بینند.

همانطور که انجمن صنعت نفت آبادان یکی از انجمن های معروف و ریشه دار آبادان است. با توجه به حضور هواداران زیادی که از این تیم حمایت می کردند، هیچ فشاری برای سقوط نداشتند.

حاجی پور در خصوص مشکلات اساسی این تیم یکی از مشکلات اصلی این تیم را مشکل مالی دانست که هر سال گریبان تیم را گرفته و تیم را از حاشیه بیرون آورده است. صنعت نفت و همچنین کارکنان و اکثر بازیگران آن تغییرات زیادی کرده است. اما شهر مملو از بازیکنان و جوانان با استعدادی است که هر سال به این باشگاه معروف می آیند.

وی گفت: تیم های نفت آبادان و مسجد سلیمان بازیکنان بزرگی نخریدند، از تیم های پایه جوان هایی گرفتند که بعد از دو سه فصل تبدیل به بازیکنان بزرگ شدند و از این تیم رفتند و به تیم های بزرگتری مثل استقلال و پرسپولیس رفتند.

حاجی پور گفت: مشکل اصلی هر دو گروه صنعت نفت بحث بودجه است که در چند سال اخیر به خوبی هزینه نشده است و دلیل اصلی عدم دیدار این دو گروه به ویژه نفت مسجد سلیمان نیز همین است. انتظارات بازیکنانشان

وی تصریح کرد: هواداران خوب این دو تیم بارها و بارها علیه مسئولان صحبت کرده اند اما متاسفانه این مشکل بودجه هر سال تکرار می شود.