مسترز آماتور مستر المپیا 2021 در 17 و 18 دسامبر در تونس برگزار می شود


آقای المپیا آماتور تونس 2021

گروه ورزشی Kimmal Makmal قصد دارد دوباره یک پیام قدرتمند به المپیک آماتوری کارشناسی ارشد تونس ارسال کند. این مسابقه 27 و 28 آذر 1400 این مسابقه در تونس برگزار می شود و در قسمت شفاهی هر ورزشگاه ، سه کارت برتر حرفه ای داده می شود.

Sebai & Baraket مفتخر هستند که سومین المپیک آماتور را اعلام می کنند ، مهمترین رویداد بدن سازی و بدنسازی از زمانی که بنیانگذار آن ، Joe Wieder ، داستان را در سال 1965 آغاز کرد. برای دومین بار ، المپیک آماتور در تونس برگزار می شود. Sebai & Baraket مفتخر هستند که سومین المپیک آماتور را اعلام می کنند ، مهمترین رویداد بدنسازی و پرورش اندام از زمانی که بنیانگذار آن ، Joe Wieder ، داستان را در سال 1965 آغاز کرد. برای دومین بار ، المپیک آماتور در تونس برگزار می شود.

مستر مستر مستر المپیک تونس 2021

همت یاسمین از شهرهای تونس است. به لطف سواحلش ، مقصدی محبوب برای شنا و ورزش های آبی است و یکی از مقاصد اصلی گردشگری تونس است. این شهر در جنوب شرقی کیپ بو واقع شده و بخشی از منطقه نبلوس است. این شهر به عنوان یک مقصد گردشگری محبوب ، از نظر اقتصادی برای تونس اهمیت دارد.

کسانی که دوست دارند م.المپیک آماتور تونس 2021 می تواند با شماره تلفن باشد 09122465362 با آقای حسن خسروآبادی ، مدیر ورزشی تیم (hassankhosroabadi) تماس بگیرید.

برای مشاهده نسخه های بیشتر مربوط به این نسخه ، به صفحه بروید ورزش و تغذیه و نسخه های دیگر صفحه را مشاهده کنید وبلاگ کیمیاگری دیدن.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *