مزایای تمرینات بدنی برای سلامت روان – تناسب اندام کندی


آیا می دانید ورزش می تواند سلامت روانی شما را بهبود بخشد؟ ما اغلب بر مزایای فیزیکی تمرین تمرکز می کنیم ، اما این واقعیت را نادیده می گیریم که مزایای روانی قابل توجهی نیز دارد. اگر تا به حال این “عملکرد در حال اجرا” را تجربه کرده اید ، می دانید منظور ما چیست و تأثیرات ذهنی مثبت ورزش در مطالعات به خوبی ثبت شده است. به عنوان مثال ، جیمز بلومنتال ، دکترای دانشگاه دوک ، در یک مطالعه تصادفی دریافت که مزایای ورزش برای سلامت روان مشابه درمان با داروهای ضد افسردگی است.

کاهش اضطراب ، افسردگی و استرس

وقتی با افسردگی و اضطراب دست و پنجه نرم می کنید ، احتمالاً ورزش دورترین چیزی است که در ذهن شما وجود دارد. با این وجود ، مطالعات نشان می دهد که حتی یک تمرین کم اثر می تواند یک ضد افسردگی قوی باشد. چندان مهم نیست چی شما فقط برای حرکت انجام می دهید

با این وجود ، ورود به باشگاه ورزشی طیف وسیعی از فعالیت ها را در مقایسه با خانه ارائه می دهد و احتمال پیدا کردن چیزی را که دوست دارید افزایش می دهد. نه تنها این ، بلکه انتخاب سالنی که خدمات بدنسازی منحصر به فردی را ارائه می دهد ، مانند مشاوره تغذیه رایگان ، راه دیگری برای بهبود وضعیت روحی شماست.

خواب بهتر

خواب ناکافی با تعدادی از مشکلات سلامتی مرتبط است و مطالعات نشان می دهد که ورزش به افراد کمک می کند سریعتر بخوابند ، بیشتر بخوابند و از کیفیت بهتر خواب لذت ببرند. شواهد واضح است: وقتی تمرین را شروع می کنید ، زیبایی شما در چند لحظه دوباره می خوابد.

بهبود تصویر از خود

نه تنها ورزش منظم و خواب ناشی از آن ظاهر شما را بهبود می بخشد ، بلکه تعیین و دستیابی به اهداف کوچک می تواند برای عزت نفس شما معجزه کند. این احساس که می توانید کارهای بیشتری انجام دهید نیز می تواند خودخواهی شما را افزایش دهد. بسیاری از افرادی که برای کاهش سریع تمرین شروع می کنند متوجه عوارض جانبی هیجان انگیز استقامت بهتر می شوند.

افزایش انرژی

این استقامت تازه یافت شده نه تنها به شما در رسیدن به اهداف تناسب اندام کمک می کند ، بلکه آن را به فعالیت های دیگر نیز منتقل می کند. هر کسی که با اضطراب و افسردگی دست و پنجه نرم کرده است می داند که انجام ساده ترین کارهای روزانه چقدر دشوار است ، بنابراین افزایش انرژی یکی از بزرگترین مزایای ورزش منظم است.

چگونه شروع کنیم

در حالی که ورزش در نهایت بهره وری شما را افزایش می دهد ، شروع به زمانی که مشکلات روحی و روانی انرژی شما را مختل می کند ، شروع به کار دشواری است. در اینجا برخی از نکاتی را که باید هنگام شروع یک برنامه تناسب اندام جدید در نظر داشته باشید ، ذکر کرده ایم.

نحوه شروع و پیگیری یک برنامه تمرینی

Kennedy Fitness دارای تعدادی مکان در ایالت South Jersey است. برای کسب اطلاعات در مورد سالن بدنسازی استخر ما در Turnersville (NJ) یا سایر سایتهای ما در South Jersey ، همین امروز با ما تماس بگیرید!دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *