مرکز خود را در Freedom Fitness پیدا کنید


یوگا یک تمرین عالی و کم تاثیر است که به تعادل ذهن و بدن کمک می کند. شکی نیست که حرکات و تنفس عمیق که در هر کلاس تمرین می شود برای رفاه عمومی عالی است.

اما آیا متوجه شده اید که یوگا سلامت و قدرت بدنی را نیز بهبود می بخشد؟

یوگا یک تمرین گروهی بیش از حرکات کششی و آرامش است. هیچ حرکت بی هدفی وجود ندارد و هر حالت (یا ژست) تحت هدایت مربی بر تنفس و وضعیت بدن برای ارتقاء مزایای خاص سلامتی متمرکز است.

یوگا علاوه بر آگاهی بدن ، تنظیم تنفس و کاهش استرس ، به بهبود تن ماهیچه ، انعطاف پذیری ، حالت بدن و تعادل نیز کمک می کند.

فواید یوگا

یوگا تمرینی است که تقریباً همه می توانند از آن لذت ببرند. مربیان آماده هستند تا وضعیت بدن را بدون آسیب یا فشار انجام دهند.

این یک تمرین ملایم اما تقویت کننده است که همه سنین می توانند از آن لذت ببرند و با آن احساس راحتی کنند ، به ویژه مادران تازه وارد. بهبود بیماران پس از جراحی ، تصادف یا آسیب ؛ افراد مسن با سفتی و درد آرتروز سازگار می شوند. و مبتلایان به مولتیپل اسکلروزیس (MS) ، فیبرومیالژیا و درد مزمن در لوپوس.

افراد مبتلا به اضطراب و افسردگی نیز می توانند با تمرکز بر تنفس ، مراقبت از خود و ذهنی آرام و روشن ، تسکین پیدا کنند.

یوگا به دلیل قدرت و انعطاف پذیری خوب ، نقش مهمی در درمان درد ، رفع تنش عضلانی و به طور کلی رفاه دارد.

آیا باید یوگا را امتحان کنم؟

یوگا برای همه مناسب نیست ، اما یک تجربه تناسب اندام گروهی است که همچنین انگیزه و حمایت می کند. تنفس عمیق ، کشش و تقویت در کنار دیگران می تواند یک تجربه اطمینان بخش و مفید باشد.

ارزش امتحان کردن را ندارد؟ به ویژه امروز ، در میان همه استرس های بهداشتی ، کاری و مالی. یک ساعت حضور صلح آمیز می تواند به تمرکز ذهن شما در تمرکز جدید و بهبود سلامت شما کمک کند.

نگران ژستهای دست نیافتنی و ناراحت کننده هستید؟ می فهمیم. مربیان راهنمایی می کنند و یک تجربه راحت و لذت بخش را تضمین می کنند.

خجالتی نباشید ، یوگا را امتحان کنید! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این تمرین باورنکردنی ، با Freedom Fitness تماس بگیرید. ما می خواهیم از تو بشنویم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *