مراسم رونمایی از کتاب سواد فضای مجازی و خانواده برگزار شد.


مراسم رونمایی از کتاب سواد فضای مجازی و خانواده برگزار شد.

برای گزارش دادن دیدارنیوز_خوزستان– ۱۴۰۱ روز یکشنبه ۲۶ تیرماه به مناسبت عید سعید غدیر خم و دهه دولت ها با حضور پرویز امیری مراسم رونمایی از کتاب «خانواده و فضای مجازی در فضای مجازی» معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان. توسط سجاد بهمئی مسئول بسیج رسانه استان خوزستان و روح اله پورطالب نویسنده کتاب برگزار شد.

بر اساس این گزارش، در کنار این افشاگری، رئیس بسیج رسانه استان کوزستان دهه مبارک فداکاری را به استان تبریک گفت و در بسیج رسانه برنامه های ارتباطی و پشتیبانی مشخصی از رسانه های مختلف داریم که قابل استفاده است. بسیاری از موضوعات.

یکی از برنامه های ما آموزش و برنامه دیگر حمایت از علم و پژوهش در حوزه رسانه است و امسال در نظر داریم کتابی با عنوان سواد خانواده و فضای مجازی تبیین جهاد علمی راه اندازی کنیم. برنامه حمایت از کتاب و نشریه. .

بهمئی ادامه داد: امروز شاهد یک جنگ رسانه ای گسترده بین ایران و دشمنان آن هستیم و خانواده ها با مطالعه این کتاب می توانند حق هجوم دشمن را ادا کنند.

در ادامه مطلب نویسنده این کتاب روح اله پورطالب در جمع بندی مطالب این کتاب آورده است: بدون شک فضای مجازی زندگی روزمره همه را احاطه کرده است و همه نیاز به دانستن محتوای رسانه های مختلف دارند.

وی گفت: در این کتاب، سواد فضای مجازی; تهدیدها و فرصت های فضای مجازی؛ اعتیاد به فضای مجازی; ترویج سبک زندگی غربی در فضای مجازی؛ حریم خصوصی در فضای مجازی; شایعه و سرقت در فضای مجازی; کارآفرینی و جذابیت کسب و کار ذکر شده است. فن آوری در فضای مجازی و تکنیک های جذب مخاطب

پورطالب افزود: امیدواریم مسئولان برای حمایت از فعالان جهادی و حفظ حریم خانواده ها این کتاب را تهیه و در اختیار خانواده ها قرار دهند.

پرویز امیری مدیر امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان گفت: یکی از رسالت های اداره کل ورزش و جوانان حمایت از بنیان خانواده و حفظ آنان از آسیب است. قلمرو فضای مجازی.

وی گفت: با نگاهی به این کتاب از موضوعات خوبی استفاده شده است و امیدوارم تلاش شما و اداره کل در انتشار گسترده این کتاب گام های خوبی بردارید.

امیری بیان کرد: از سازمان ها و تیم های اجرایی و شرکت های مربوطه تقاضا داریم این کتاب را به خانواده ها اطلاع رسانی و تقویت کنند تا بنیان خانواده را مستحکم بدانند.

در پایان از این کتاب رونمایی و کتاب سواد خانواده و فضای مجازی در اختیار حاضرین قرار گرفت.