مدیر عامل و رئیس وزارت امور خارجه دیوید فلانچ! – آمادگی جسمانی


رئیس جدید و مدیرعامل انجمن تناسب اندام پزشکی

22 ژوئن 2021 – پاینهرست ، NC: انجمن تناسب اندام پزشکی مفتخر است اعلام کند که دیوید فلانچ ، MBA ، FACHE ، FMFA رئیس و مدیرعامل جدید انجمن است. انجمن تناسب اندام پزشکی (MFA) یک سازمان عضویت حرفه ای است که در سال 1991 تأسیس شد تا از پتانسیل کامل مراکز بهداشتی و آمادگی جسمانی یکپارچه کمک کند.

فلانش بیش از 20 سال تجربه مدیریتی در زمینه امکانات تناسب اندام پزشکی دارد. او دارای مدرک کارشناسی علوم کاربردی از دانشگاه ایالتی اوهایو و MBA از دانشگاه فرانکلین است. در 15 سال گذشته ، وی در هیئت مدیره وزارت خارجه و کمیته های مختلف وزارت امور خارجه خدمت کرده است. فلانچ در MFA و مجری کالج بهداشت و درمان آمریکا مجری است.

جنیفر لاووی ، عضو هیأت وزارت خارجه و مدیر رفاه کارکنان در Piemont Healthcare گفت: “از طرف هیئت مدیره ، هیئت مدیره بسیار خوشحال است که از دیوید در راس استقبال می کند.” “دیوید به عنوان اولین مدیرعامل که حرفه خود را طبق برنامه ها ، گواهینامه ها و منابع انجمن آمادگی جسمانی پزشکی ادامه می دهد ، موقعیت ویژه ای دارد. دیوید می داند که انجمن از کجا می آید و کجا باید برود. ما می دانیم که این یک زمان بحرانی برای صنعت و اتحاد ما است ، و هیچکس نیست که بهتر نشان دهد. “

فلانش به عنوان رئیس جمهور و مدیرعامل ، برای گسترش و تقویت سازمان از نزدیک با اعضای وزارت امور خارجه ، شرکای صنعتی و شرکای استراتژیک همکاری می کند. فلانچ گفت: “برای من افتخار است که بتوانم رهبری انجمن ای را که در 20 سال گذشته در آن عضو بوده ام ، داشته باشم.” “در طول دوران حرفه ای خود ، من تأثیر مثبت آموزش ، شبکه و گواهینامه های ارائه شده توسط وزارت امور خارجه را تجربه کرده ام. من اکنون پرانرژی هستم تا بدنم را به سطح بعدی برسانم. آگاهی از مزایا و اهمیت تناسب اندام پزشکی طی سال گذشته افزایش یافته است. ما تعدادی از امکانات تناسب اندام در سراسر کشور را مشاهده کرده ایم که به دنبال گسترش خدمات سلامتی خود با ارائه تناسب اندام پزشکی به اعضای خود هستند. این در نقطه عطفی در تاریخ انجمن آمادگی جسمانی پزشکی است که منبع اصلی صنعت تناسب اندام پزشکی باشد. فلانچ از زمان بازنشستگی باب بون ، رئیس و مدیرعامل سابق انجمن ، رئیس جمهور و مدیرعامل موقت بوده است.

###

درباره انجمن تناسب اندام پزشکی
انجمن تناسب اندام پزشکی (MFA) یک سازمان غیرانتفاعی ، 501 (c) (6) ، عضویت حرفه ای است که ماموریت آن ترویج موفقیت توسعه و عملکرد مراکز آمادگی جسمانی یکپارچه است. MFA از صنعت ، استانداردهای صنعت ، برنامه های آموزشی ، معیارها ، اندازه گیری عملکرد ، توسعه حرفه ای و فرصت های شبکه برای صنعت تناسب اندام پزشکی پشتیبانی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *