مدیر بایدن 100 میلیون دلار در زمینه کمبود نیروی کار بهداشتی سرمایه گذاری می کند

مدیر بایدن 100 میلیون دلار در زمینه کمبود نیروی کار بهداشتی سرمایه گذاری می کنددولت بایدن روز پنجشنبه اعلام کرد که 100 میلیون دلار به خدمات بهداشت ملی کمک می کند تا به کمبود کارکنان بهداشت کمک کند.

100 میلیون دلار بودجه برای طرح نجات ایالات متحده یکی از بزرگترین سرمایه گذاری های کشور در برنامه ای است که به قرار دادن پزشکان مراقبت های اولیه در جوامعی که استخدام و حفظ آنها مشکل است ، کمک می کند. وزارت بهداشت و خدمات انسانی اعلام کرد که این افزایش پنج برابر نسبت به سالهای گذشته است.

هیئت ملی خدمات درمانی بازپرداخت وام و کمک هزینه تحصیلی به پزشکان در ازای سالها خدمات در مناطقی که کمبود ارائه دهندگان خدمات درمانی وجود دارد ، ارائه می دهد.

خاویر بسررا ، وزیر بهداشت ، در یک مصاحبه تلفنی گفت: “چه در مناطق روستایی آمریکا باشید و چه در مناطق کم درآمد آمریکا ، این دلیل نمی شود که نمی توانید به خدمات درمانی با کیفیت خوب دسترسی پیدا کنید.” “و به همین دلیل است که ما می خواهیم به دولتهایی کمک کنیم که تمام تلاش خود را برای حفظ این نیروی کار بهداشت عمومی در جوامع روستایی ، در جوامع کم درآمد که مردم به آنها نیاز دارند ، انجام دهند.”

بر اساس گزارش اداره آمار کار ، این اعلامیه پس از آن صورت گرفت که ایالات متحده در ماه سپتامبر 17.500 کارمند بهداشتی را از دست داد. با وجود آمارهای اشتغال در صنعت کمتر از 16 میلیون نفر ، این آژانس گزارش می دهد که کشور از زمان شروع شیوع بیماری 524،000 کارمند بهداشتی را از دست داده است. از دست دادن مشاغل پرستاری ، بیمارستان و مراقبت های مسکونی در ماه گذشته بزرگترین رکود در این صنعت بود.

از دست دادن کارگران به نوبه خود هزینه کار را افزایش داده است. طبق گزارشی که هفته گذشته توسط سرمایه گذاران مودیز منتشر شد ، بیمارستان ها و سایر موسسات مراقبت های بهداشتی مجبور شده اند هزینه های خود را برای جذب و حفظ کارکنان به شدت افزایش دهند. این امر منجر به افزایش فرصت های سود و پاداش ثبت نام از زمان شروع همه گیری شده است که می تواند پنج رقمی باشد.

تنر وینما ، دانشمند کار در مرکز امنیت بهداشتی دانشگاه جان هاپکینز می گوید: “کووید اساساً باعث تمرکز لیزر بر کاستی ها و اختلالات آشکار سیستم مراقبت های بهداشتی ایالات متحده شده است.” “سرمایه گذاری در توزیع مجدد ارائه دهندگان خدمات درمانی به مناطق روستایی با منابع کم بسیار مهم است زیرا می دانیم که آنها چقدر از عدم دسترسی به مراقبت های بهداشتی خوب رنج می برند.”

ایالت ها می توانند تا ماه آوریل برای دریافت کمک های بلاعوض اقدام کنند و وزارت بهداشت و خدمات انسانی پیش بینی می کند که این مبلغ می تواند تا چهار سال به 50 میلیون دلار در سال برسد.

کشورهای مشارکت کننده مجبور نیستند برای بدست آوردن کمک های مالی وجوهی را به اشتراک بگذارند یا هزینه ها را به هیچ وجه تقسیم کنند و می توانند از 10 درصد کمک هزینه برای هزینه های اداری استفاده کنند.

دیانا اسپینوسا ، مدیر منابع و خدمات بهداشتی ، که ناظر بر برنامه است ، می گوید: “از طریق این بودجه ، دولتها می توانند برنامه هایی را طراحی کنند که انتخاب رشته ها و مکان خدمات را بهینه کرده و مدت خدمات را متناسب با بیشترین نیازهای جامعه خود تنظیم کند.” “این سرمایه گذاری تأثیر بسزایی بر دسترسی به مراقبت های اولیه و رفع نابرابری های بهداشتی در زمان حساس خواهد داشت.”

تاریخ شروع پروژه فقط در سپتامبر 2022 است ، بنابراین تأثیر فوری بر کمبود نیروی کار فعلی نخواهد داشت. با این حال ، این نشان دهنده آخرین فشار دولت بایدن برای حل این مشکل است ، که به گفته کارشناسان در دهه آینده بدتر خواهد شد.

رئیس جمهور جو بایدن امسال 100 میلیون دلار از طرح نجات ایالات متحده برای حمایت از سپاه پزشکی ، ارتش داوطلب از پزشکان ، پرستاران و تیم های پشتیبانی پزشکی ، به امید سرعت بخشیدن به سرعت واکسیناسیون علیه کووید -19 خارج کرد.

بیسرا اذعان داشت: “صد میلیون دلار از همه مراقبت نمی کند.” “اما مطمئناً این امر به ما کمک می کند تا شرکای عمومی ما منابع خود را در اختیار جوامع محلی قرار دهند تا کارمند بهداشتی را در آنجا نگه دارند ، به طوری که آنها برای حفظ سلامت خود آموزش ببینند ، آماده شوند و آماده شوند.”

تعمیر (14 اکتبر 2021 ، 15:26 ET): نسخه قبلی مقاله بد نشان می داد که ایالت ها چه زمانی می توانند درخواست کمک هزینه کنند. آنها می توانند تا آوریل درخواست دهند ، نه آوریل.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *