محصول دیگری ممکن است هنوز هدفون جدیدی نباشد.


اخیراً دومین محصول و اولین گوشی هوشمند خود، Phone (1) را ماه گذشته معرفی کرد و می توان گفت که امسال چیزهای بیشتری در راه است. اگرچه ممکن است تعجب کنید، محصول بعدی این شرکت چیست؟ این شرکت ویدئویی را منتشر کرده است که در آن برخی از برنامه ها و همچنین پیشنهاداتی در مورد محصول بعدی این شرکت به نمایش گذاشته شده است.

هیچ چیز نمی تواند هدفون های جدید را بعداً منتشر کند.

هیچ ویدیوی جدیدی از یوتیوب با عنوان “چه چیزی در پشت تلفن است (۱)” وجود ندارد. منتشر شد. این نشان می دهد که چه چیزی در آینده انتظار می رود. در حالی که عمدتاً تلفن همراه آینده خود را بررسی می کند، جزئیات مربوط به هدفون های آینده خود را نیز فاش می کند.

در ابتدای ویدیو یک دستگاه مخفی نشان داده می شود که به نظر می رسد یک جفت هدفون باشد. تام هاوارد توضیح داد که ما فقط می توانیم فرض کنیم که این یک محصول جدید است. علاوه بر این، تار است. بنابراین، به احتمال زیاد این یک محصول جدید است که شرکت نمی خواهد آن را فاش کند.

در پایان، همچنین گفت که نمی تواند محصول را به دلیل اینکه در شرف عرضه است فاش می کند و اصلاح خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر، ویدیوی زیر را تماشا کنید.

این تیزر با شایعات فعلی مطابقت دارد. به تازگی، Tipsster Mukul Sharma پیشنهاد کرد که هیچ چیز روی ۲ هدفونی که من به صورت داخلی آزمایش می کردم کار نمی کرد. یک جفت هدفون ممکن است گوش (۲) و دیگری ممکن است گوش (۱) باشد. یادآوری می کنیم که نسخه دوم قبلاً فاش شده است و انتظار می رود با گوشی جدید منتشر شود.

نکته ای که باید به آن توجه داشت این است که هنوز هیچ صحبتی در مورد ظاهر این هدفون Nothing TWS منتشر نشده است. ما همچنین نمی دانیم در واقع چه چیزی در انتظار ما است و باید منتظر ویدیوی رسمی باشیم تا ایده ای در مورد محصول بدست آوریم. آنها فعالانه در مورد محصولات خود صحبت می کنند و بیهوده تبلیغ می کنند. این انتظار طولانی خواهد بود.

از این رو، به شما توصیه می کنیم تا زمان فاش شدن جزئیات بیشتر صبر کنید و هر زمان که شد به شما اطلاع خواهیم داد. با ما در دانوتک همراه باشید و فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد اطلاعات ارائه شده در نظرات زیر به اشتراک بگذارید.