محدودیت های ترافیکی دقیق برای تعطیلات آینده


بر اساس آخرین اطلاعیه مرکز مدیریت راه های کشور. در تعطیلات پیش رو که شامل تردد یک طرفه در جاده های چالوس و هراز و تهران – شمال می شود، راهبندان در جاده های سراسری به ویژه محورهای پرتردد اجرا می شود. آزادراه.

به گزارش پرشین خودرو، آخرین محدودیت های ترافیکی اعلام شده از سوی مرکز مدیریت راه های کشور از روز پنجشنبه اعمال می شود. تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ الی ۲۴ بین جمعه تا ۲۵ تیرماه از ساعت ۱۸ از مرزن آباد ممنوع است. طبق اعلام پلیس راهور در محل، انواع وسایل نقلیه باید در همان روز از ساعت ۱۶ تا ۲۴ از کرج و آزادراه تهران – شمال به سمت مرزن آباد تردد کنند.

همچنین تردد انواع وسایل نقلیه در روزهای دوشنبه ۲۸ و ۳۰ تیرماه و از ساعت ۱۴ الی ۲۴ تردد کلیه خودروها از کرج ممنوع است. پلیس راهنمایی و رانندگی؛ تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ الی ۲۴ مجاز خواهد بود. یک طرفه از مرزن آباد به سمت کرج و تهران.

این تراکم ها در محور هراز نیز اجرا می شود. بر اساس این اطلاعیه، انواع خودروها در تاریخ ۱۹ تیرماه عرضه خواهند شد. یکشنبه از رودان به سمت آمل از ساعت ۱۴:۰۰ الی ۲۴:۰۰. از ساعت ۱۶ الی ۲۴ همان روز از آب اسک به سمت رودهن (منطقه مشا).

در همین بیانیه، محدودیت های بخش برای کاهش ازدحام ترافیکی به دلیل افزایش تراکم ترافیک و کاهش ظرفیت سطح جاده اعمال خواهد شد. محورهای چالوس و هراز از جنوب به شمال تقاطع دارند.

آره، انواع تریلر از محور کرج – چالوس; تردد کامیون ها و کامیون ها و تردد کلیه تریلرها در محور کندوان به جز سوخت و مواد فاسدشدنی به نوبه خود. ، ممنوع

تردد برای انواع موتورسیکلت از امروز (۲۴ تیرماه) تا ساعت ۱۲ ظهر در نظر گرفته شده است. دوشنبه بعدی ساعت ۶ صبح روز ۳۰ تیر ماه کرج چالوس هراز فیروزکوه و تهران – سمنان – مشهد با تبر مسدود می شود.