محبت جسمی و جنسی؛ تمایل زنان به مردان برای انجام کارهای بیشتر ۹


خانم ها باید این تجربه را داشته باشند که وقتی می شنوند شوهرشان می گویند “بغلم کن” فقط به یک بغل ختم نمی شود. این روش آنها برای تغییر تدریجی جنسیت است. این حرکت اغلب زنان را ناراحت می کند. زنان از نظر جسمی، آنها به دنبال محبت جنسی هستند و گاهی فکر می کنند که شریک زندگی آنها می خواهد با همسرشان ازدواج کند.

برخی از مردان گاهی اوقات می خواهند بعد از یک روز سخت بدون هیچ حرکتی در آغوش گرفته و در کنار همسر خود دراز بکشند.

اما واقعیت این است که بسیاری از مردان به دنبال رابطه جنسی هستند و با مالیدن زنان خود به رابطه جنسی فکر می کنند.

محبت جسمی و جنسی.

اما باید گفت که داشتن محبت فیزیکی منظم در طول روز باعث می شود احساس نزدیکی به همسرتان کنید. همچنین، تمایل بیشتری به داشتن رابطه جنسی در زمان مناسب داشته باشید. اما باید گفت که بسیاری از مردان در یک روز کارهای بسیار کم و ابتدایی انجام می دهند. مانند رفتن به آشپزخانه بعد از بازگشت از بیرون و تلاش برای داشتن رابطه جنسی در وسط روز با در آغوش گرفتن طولانی. اما آخرین چیزی که باید فراموش کنیم حقیقت است.

هر زن می‌داند که لمس فیزیکی غیرجنسی شگفت‌انگیز است، زیرا تمام مواد شیمیایی شاد را در مغز ما تحریک می‌کند. و این باعث می شود که آنها احساس امنیت و عشق کنند. این تماس فیزیکی می تواند بهتر از رابطه جنسی باشد. شما باید به مردان بگویید که این مقاله برخی از رفتارهای فیزیکی غیرجنسی را که زنان از شما می خواهند بیشتر انجام دهید، فهرست می کند.

یک بوسه طولانی این کار را انجام می دهد.

آیا نمی توانید از پوسته رابطه جنسی عمیق و طولانی عاشقانه بیرون بیایید؟ به دنبال یک رابطه طولانی مدت نباشید که فقط با آرایش خوب زیبا شوید. مراقب همین سلام و احوالپرسی سریع باشید.

خاک پشت گردنش را خراشید.

اگر دوست پسر شما ریش روی صورتش دارد، می دانید وقتی گردن شما را می مالد چه حس خوبی دارد. این باعث می شود موهای بدن شما به خوبی رشد کنند. این عمل باعث می شود تمام هورمون های مرتبط به جریان بیفتند. رابطه جنسی برای زن لذت می برد.

شانه را مالش و ماساژ دهید.

این چیزی است که دل یک زن می خواهد. همکارش فقط یک بار در روز می آید و در حین کار شانه هایش را می مالد. اما این راه سکس نیست. مالش و ماساژ خوب روی شانه ها بهترین انتخاب برای رفع تنش و ایجاد احساس شادی در شماست. آقایان باید بیشتر به این موضوع توجه کنند.

محبت جسمی و جنسی؛ گوش را ماساژ دهید.

شاید فکر کنید که گوش تاثیری در رابطه شما ندارد، اما باید گفت که اعصاب زیادی در این قسمت وجود دارد. چون خانم‌ها گاهی اوقات ماساژ درمانی بهترین حس دنیاست فقط برای نوازش گوش. خانم ها وقتی شوهرشان با گوش هایشان با انگشتانشان بازی می کند دوست دارند. یا وقتی گوشش را می بوسید یا کنار گوشش صحبت می کنید. آنها بهترین حس دنیا را خواهند داشت.

بگذار روی بغلت بنشیند.

از نشستن روی پای همسرتان خسته شده اید؟ بسیاری از زنان روی بغل همسر خود می نشینند و از اینکه در عرض ۴۵ ثانیه تسکین نمی یابند شکایت دارند. بسیاری از زنان بسیار سبک هستند. در واقع زنان روی پاهای شوهرشان می نشینند، باید بگویم که عاشق در آغوش گرفتن و حلقه شدن دور گردنم هستم. لطفاً به یاد داشته باشید که گاهی اوقات از همسرتان بخواهید به جای صندلی کنار شما روی پای شما بنشیند.

همسرت را محکم در آغوش بگیر

آغوش محکمی را که در کودکی به بهترین دوست خود می دادید فراموش کنید. شریک زندگی خود را به راحتی در آغوش بگیرید. حتی اگر برای خوابیدن آماده نیستید، روی تخت دراز بکشید. و بعد کنارت نشست و تو مست بودی که دستش را گرفت و تو را محکم بغل کرد. با نوعی تماس جنسی به او نشان خواهید داد که دوستش دارید.

فیلم کامل را با هم ببینید.

چرا مردها نمی توانند در سکوت با همسرانشان فیلم ببینند؟ حتی اگر وسط فیلم به دستشویی بروید و آب یا میان وعده بخواهید، زنان می خواهند دراز بکشند و بدون توقف یک فیلم کامل را با همسر خود تماشا کنند. به این درخواست زن زندگی خود توجه کنید.

محبت جسمی و جنسی؛ گونه را بوسید.

می دانید وقتی صورت همسرتان را می بوسید چه اتفاقی می افتد؟ آره، وقتی یک زن عاشق شریک زندگی خود است، این بوسه بهترین حس دنیاست. هر بوسه یک انفجار کوچک است که حس خوشبختی را به ارمغان می آورد. بهتر است کمی صورت همسرتان را بمالید. مردان معمولاً این کار را برای همسران خود انجام می دهند.

بلند شد و بغل کرد و بوسید.

آیا در صف منتظر شروع رویداد ایستاده اید؟ یا در یک مهمانی با دوستان خود بنشینید. وقتی پشت سر زنتان ایستاده اید، دست او را نگیرید و او را در آغوش نگیرید. زنان این را دوست دارند. در آغوش گرفتن در حالت ایستاده احساس فوق العاده ای است که هر زنی دوست دارد آن را تجربه کند. این باعث می شود که راحت تر بایستید و کمبود صندلی را تحمل کنید.

اگر به دنبال عاشقانه و یک رابطه عمیق و راحت هستید. به جای اینکه فقط به رابطه جنسی فکر کنید، به کوچکترین ژست ها و لمس های جنسی فکر کنید که می تواند لبخند را بر لبان همسرتان بیاورد.

بیشتر بخوانید:

نکات مهم برای موفقیت در کار: چگونه در کاری که می خواهید انجام دهید موفق شوید.

۱۰ نکته موثر در کسب و کار برای موفقیت و دستیابی به اهدافتان

رشد کسب و کار: کارکنان شاد دلیل اصلی موفقیت در کسب و کار هستند.

کلید موفقیت در زندگی: ۵ استراتژی موثر برای موفقیت در زندگی

موفقیت در تجارت: ۵ استراتژی ساده برای رشد شخصیت در محیط کار

۵ بهترین زبان برای مصاحبه شغلی به شما کمک می کند تا موفق شوید.