ماموران مرزی تگزاس قاچاق انسان را متوقف کرده و 24 مهاجر را دستگیر کردند

ماموران مرزی تگزاس قاچاق انسان را متوقف کرده و 24 مهاجر را دستگیر کردند


گمرک و حفاظت مرزی ایالات متحده (CBP) روز سه شنبه اعلام کرد که ماموران گشت مرزی تگزاس 24 مهاجر غیرقانونی را که مشکوک به قاچاق انسان هستند و با استفاده از راه آهن محلی از طریق جنوب تگزاس عبور می کردند ، دستگیر کردند.

CBP گزارش داد که در 8 اکتبر با ایستگاه Corpus Christi با 911 تماس گرفت و گزارش داد که 10 مهاجر غیرقانونی مشکوک در حال حرکت به سمت غرب Robstown ، در خارج از شهر در نزدیکی راه آهن هستند.

بر اساس این گزارش ، مرزبان با همکاری دفتر کلانتری شهرستان نویس و پلیس روبستاون 22 مهاجر را دستگیر کرده است. این گروه کیسه هایی با پیچ گوشتی حمل می کردند که مقامات معتقد بودند به واگن های قطار شکسته است.

در حالی که ماموران منتظر انتقال گروه بودند ، متوجه یک GMC یوکون آبی مشکوک در حال عبور می شوند. معاون ترافیک کلانتری نشان داد که دو سرنشین SUV نیز به طور غیرقانونی در ایالات متحده اقامت داشتند. این زوج به ظن اینکه 22 مهاجر غیرقانونی دیگر قصد انتقال بیشتر به ایالات متحده را داشتند بازداشت شدند.

CBP در بیانیه ای اعلام کرد که این دو گروه از مکزیک ، گواتمالا و السالوادور هستند.

به عنوان بخشی از یک عملیات جداگانه ، پنج مهاجر غیرقانونی از هندوراس و السالوادور روز یکشنبه پس از فرار از فولکس واگن جتا سیاه هنگام بازداشت توسط مامور پلیس در ماموریت تگزاس ، دستگیر شدند.

CBP در بیانیه ای گفت: “علیرغم گسترش ویروس کووید -19 ، قاچاقچیان انسان بدون توجه به سلامت و ایمنی مهاجران یا شهروندان آمریکایی به این تلاش های شیطنت آمیز ادامه می دهند.” “ماموران گشت مرزی ایالات متحده در بخش دره ریو گرانده به حفاظت از ملت و جامعه در برابر این عناصر جنایتکار ادامه خواهند داد.”

دولت بایدن در واکنش به افزایش مهاجرت غیرقانونی در مرز آمریکا و مکزیک با مشکل مواجه شد ، زیرا ماموران دویست هزار نفر را پشت سر هم برای اولین بار از سال 2000 متوقف کردند.

در همین حال ، وزارت امنیت داخلی روز سه شنبه اعلام کرد که گروه بندی مهاجران غیرقانونی در محل کار خود را متوقف کرده و به تشویق “پیگرد قانونی” برای کسانی که “قربانی یا شاهد سوء استفاده در محل کار” هستند ، می شود.

آلخاندرو مایورکاس ، وزیر امنیت داخلی آلمان در یادداشتی سه صفحه ای گفت: “استقرار عملیات گسترده کاری ، که گاه منجر به دستگیری همزمان صدها کارگر می شود ، بر خطرناک ترین جنبه چالش غیرمجاز اشتغال مجارستان تمرکز نکرده است: کارفرمایان استثماری”. به به “این عملیات با دید بالا ، در حالی که خنک کننده بود ، منابع اجرایی را به اشتباه تخصیص داد و حتی به عنوان تلافی برای همکاری کارکنان در بررسی استانداردهای محل کار عمل کرد.”

آلخاندرو مایورکاس ، وزیر امنیت داخلی ، اعلام کرد که گروهی گسترده از مهاجران غیرقانونی در محل کار متوقف می شوند تا کارفرمایان استثمارگر را متوقف کنند.
پاتریک سمانسکی / استخر از طریق REUTERS

یادآوری ارسال شده توسط شهرداران به سران اداره مهاجرت و گمرک (ICE) ، خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده (USCIS) و CBP به آنها 60 روز فرصت می دهد تا برنامه هایی را برای کمک به “کاهش یا کاهش ترس قربانیان و شاهدان” تهیه کنند. قاچاق کار و استثمار با همکاری آنها با سازمان های اجرای قانون در تحقیقات و تعقیب کارفرمایان بی وجدان. “

رئیس DHS پیشنهاد کرد که این برنامه ها “اقدام معوق ، حضور مستمر ، آزادی مشروط و سایر معافیت های موجود را برای شهروندان غیرقانونی که شاهد یا قربانی شیوه های سوء استفاده و استثمار کار هستند” در نظر بگیرند.

دستورالعمل سه شنبه به دنبال دستور 30 ​​سپتامبر برای ICE است که بر اخراج مهاجران غیرقانونی که “تهدیدی برای امنیت ملی ، امنیت عمومی و امنیت مرزها هستند” تمرکز کند ، زیرا دولت منابع لازم برای ردیابی همه افراد را ندارد. که به طور غیرقانونی وارد ایالات متحده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *