لونگوریا ، غول ها در خط مقدم سریال در رأس داجرز قرار دارند

لونگوریا ، غول ها در خط مقدم سریال در رأس داجرز قرار دارند


لوس آنجلس – ایوان لونگوریا در اثر باد شدید به خانه مکس شرزر رفت. کریس تیلور و گاز گرفتن گاوین لوکس کوتاه آمدند و مدافع عنوان قهرمانی جهان را در آستانه سقوط قرار دادند.

شوت لانگوریا در پنجمین نوبت به طول انجامید و باعث شد تا غولها در دوشنبه شب سرد و غم انگیز در شرایطی مشابه سانفرانسیسکو ، 1-0 بر داجرز پیروز شوند. غولها در سری NL Division 2-1 پیش افتادند.

گیب کاپلر ، مدیر سان فرانسیسکو ، که در لس آنجلس بزرگ شده است ، می گوید: “من شب های زیادی را در ورزشگاه دوجر به یاد نمی آورم که باد آن چنین می وزید.” “فوق العاده عجیب.”

باد طوفاني پرچم ها را در خط مياني شلاق زد و حتي شرزر هم تلو تلو خورد و زمين را زودتر داد.

شرزر ، که برای اولین بار از 12 اکتبر 2017 در یک بازی پس از فصل مقابل کابز شکست خورد ، گفت: “باد واقعاً او را به سمت رکورد خانگی سوق داد.”

طبق گزارش Statcast ، لس آنجلس تقریباً با دو حذف در نهم برابر شد. اما باد او را خرد کرد و توپ را در زمین هشدار گرفت و لوکس را در ناباوری رها کرد.

“وقتی ضربه خوردم شکمم تقریباً فرو رفت. من نمی توانستم باور کنم که شکست خورده است. “لونگوریا گفت. – فکر کنم شب ما بود.

اجرای خانگی انفرادی ایوان لونگوریا تنها دوندگی بود که غول ها به آن نیاز داشتند.
USA Today Sports

تیلور به مرکز پرواز کرد ، اما توپ نیز گرفته شد.

دیو روبرتز ، مدیر داجرز می گوید: “من فکر می کنم هر شب یکبار دیگر توپ CT ، توپ Gavin Lux یک مسابقه خانگی بود.”

این دومین توقف غول ها در بهترین پلی آف از پنج بازی بعد از پیروزی 4-0 در بازی افتتاحیه بود.

بازی چهارم سه شنبه در ورزشگاه داجر و پنجم در صورت نیاز پنجشنبه در سانفرانسیسکو خواهد بود.

داجرز با نتیجه 9 بر 2 رقیب خود را برد تا در بازی 2 برنده شود ، اما تنها 5 ضربه در خانه جمع آوری کرد. قهرمان راکت NL تریا ترنر و موکی بتس هر کدام 0-4 و کوری سیگر در یک پیاده روی 0-4 گل زدند.

روبرتز می گوید: “من فکر می کردم ما راکت های خوبی داریم و فقط پاداشی دریافت نکرده ایم.”

لونگوریا از سقوط 0-23 در زمین 0-2 به خط میانی چپ حمله کرد. این اولین فصل پس از او از ALDS 2013 با Tampa Bay بود.

لونگوریا گفت: “این فقط این محیط است – دیوانه است.” – چه شب وحشی – باد. منظورم این است که من فکر می کنم صدای اینجا به نوعی توسط باد خفه شده است. “

پس از دویدن خانگی ، شرزر شش ضربه آخر خود را پس گرفت. اما داجرز سیزدهمین بار خود را با تیم برای اولین بار پس از خرید از واشنگتن در مهلت تجاری 30 ژوئیه از دست داد.

“اگر به فصل بعد برسید ، همیشه می توانید با یک آهنگ شکست بخورید. این به ذهن می رسد. شرزر گفت: “من امشب در یک مسیر شکست خوردم.”

دو آهنگ دیگر غولها تک آهنگهای باستر پوزی و کریس برایانت بود. 15 خفا آخر آنها ، از جمله در نهم ، هنگامی که داجرز ، کنلی جانسن ، کناری را کنار زد ، کنار رفت.

آلکس وود ، بازیکن استارت سانفرانسیسکو در 4 2/3 نوبت به تیم قبلی خود دو ضربه زد. چپ دست چهار ضربه زد ، دو نفر راه رفت.

تایلر راجرز با تسکین 1 2/3 اینینگ برنده شد. کامیلو دووال ، مدافع راست تازه کار دو ضربه عالی برای دفاع به ثمر رساند.

دستمال ، کیسه های فندقی و کیسه های پلاستیکی در مسیر هشدار و در جایگاه ها منفجر شد. مه غبارآلود منظره معمول کوههای سن گابریل را از بین برد و مانع از پرواز قبل از بازی به جز در نوار ویدئویی شد. کلاه سفید یک هوادار از سکوها بیرون رفت و در نیمه دوم روی زمین نشست.

غول ها
الکس وود
گتی ایماژ

باد شدید در طول بازی به طور مساوی از زمین چپ به راست می وزید و شلوار کوزه را روی شمع خراب می کرد.

آلبرت پوجولز ، که دو مورد از سه ضربه داجرز را داشت ، می گوید: “این فقط بخشی از بازی است ، مادر طبیعت ، و شما باید به آن احترام بگذارید.”

شرزر 10 خفاش را بین تک نفره های پوسی در اول و دو نفره برایانت در چهارم عقب کشید. شرزر یک اجرا و سه ضربه را در هفت دوندگی رها کرد. برنده سه جایزه Cy Young به 10 رسید-این پنجمین دوره دو رقمی پس از دوران حرفه ای او بود-و روی 110 پیست قدم گذاشت.

تنش در قسمت های بعدی بازی احساس شد.

اسپاین استیون سوزا جونیور و ویل اسمیت در هفتمین فیلم مجرد بودند ، اولین ضربه داجرز در مقابل یکدیگر ، در کنار زیردریایی راجرز. آستین بارنز گزنده چرخید.

در پای جمعیت 53،299 فروخته شده ، او شعار می داد: “بیا ، داجرز!” بتس با فریاد زدن دستکش های کوتاه براندون کرافورد را پر کرد تا به تهدید پایان دهد.

کرافورد گفت: “فقط توپ را بگیرید ، منظور من این است.” “کمی لغزش روی آن بود و دقیقاً بالای سر من بود تا بتوانم بپرم و امیدوارم در دستکش های من باشد.”

داجرز سه ضربه – هر یک تک آهنگ – تا شش نوبت داشت.

اولین ضربه آنها از سوی پوجولز 41 ساله بود ، که در هفتاد و پنجمین مسابقه دوران حرفه ای خود ، تک بلاپ وی از راست به سوم رسید. داجرز به همراه پوژولز شرزر 37 ساله و جاستین ترنر 36 ساله را در رتبه سوم قرار دادند.

این اولین شروع و موفقیت پوجولز در پلی آف بعد از ALDS 2014 با فرشتگان لس آنجلس بود. MVP سه گانه NL در فصل معمولی برابر چپ دست ها 0.294 امتیاز کسب کرد.

پوجولز دوباره بی نظیر شد و از اولین بازی خود در سومین بازی جام جهانی 2011 در سه مسابقه در سنت لوئیس در اولین بازی خود پس از بازی در مکان پنجم قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *