لوبیا آنجا است ، هنوز به پایان نرسیده است: مجسمه آنیش کاپور در نیویورک به آرامی در حال رشد است

لوبیا آنجا است ، هنوز به پایان نرسیده است: مجسمه آنیش کاپور در نیویورک به آرامی در حال رشد است


در دسامبر 2019 [pause for as long as you need to recall what life felt like then]، لوبیا روشن در انتهای یک آپارتمان مجلل منهتن جوانه زد. این یک سال وحشی بود ، و شاید به خاطر داشته باشید که لوبیا عموماً در این مدت از رشد سرسام آوری برخوردار بوده است ، محبوبیتی که فقط در طول همه گیری افزایش یافت.

از آنجا که شلوغی و شلوغی شهر نیویورک تنها راهی بود که در آن زمان می دانستیم ، فقط چند هفته طول کشید تا با سرعت آهسته ای که این لوبیا نقره ای شکل گرفت ، بی تاب شوم. تا ژانویه 2020 ، من مانند مواد ناخواسته پایم را زدم و پرسیدم: “چیست؟ عروسک گردان این کار چقدر طول می کشد؟ “

سپس او درگیر یک بیماری همه گیر جهانی شد و زندگی را برای همیشه تغییر داد. لوبیا نقره ای در این مزرعه؟ احتمالا نه.

می توان فرض کرد که من حبوبات را در این چشم انداز در حال تغییر شدید فراموش کرده ام. اما من لوبیا را فراموش نکردم – لوبیا در جلوی خود به نمادی احمقانه و درخشان تبدیل شده است که در حافظه من کاشته شده است و من متعجبم که چه زمانی می توانیم تکمیل آن را گزارش دهیم. البته ، گاهی اوقات به اعماق تاریک ذهن من می رفت – زمستان طولانی بود ، و حتی این فانوس دریایی درخشان از دورانی به دوران دیگر می سوزد.

با این وجود ، گاهی اوقات به یاد می آورم که زندگی چگونه بود و برچسب جغرافیایی را در اینستاگرام جستجو می کردم. – آن لوبیای احمق چه شد؟

فلش

حبوبات این هفته.

جیک دوبکین / گاتهامیست

لوبیا در Tribeca ، در خیابان لئونارد 56 واقع شده است ، که به نظر می رسد مجموعه ای از جنتا پلاتینی است و فقط هرج و مرج است. آنیش کاپور ، خالق لوبیای معروف شیکاگو (به نام Cloud Gate) ، که سالانه میلیون ها نفر از آن دیدن می کنند ، چگونه می تواند خرابی در گوشه کوچک منهتن پایین ایجاد نکند؟ اگر با چنین لوبیایی روبرو هستید ، می خواهید آن را در فضای باز نصب کنید ، نه اینکه در انتهای ساختمان مسکونی نیویورک گیر کنید. هر احمقی این را می داند.

با این وجود ، برنامه های لوبیا همیشه جلو می روند و به نظر می رسد هفته بزرگ شده است و اکنون شبیه چهار لیفتراک مینیاتوری است. عروسک تودرتو روسی از شگفتی بی پایان آن لوبیا است.

به طور خلاصه ، در ژانویه 2020 ، ما نصف لوبیا بودیم. امروز ، در اکتبر 2021 (حدود یک ماه پس از بازگشت کارکنان به کار) ، به 3/4 لوبیا رسیدیم و دو پنل دیگر اضافه شد. با این سرعت ، من پیش بینی می کنم زمانی در زمستان 2021/2022 به لوبیا کامل برسیم.

این یک به روز رسانی است – با ما همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *