قیمت Nothing 1 لو رفته است.


با گذشت روزها، شایعات مربوط به گوشی های Nothing (1) افزایش می یابد. به تازگی نشت سیاه این گوشی را دیدیم و اکنون هیجان انگیزترین قسمت را داریم. ما به بررسی جزئیات قیمت آن ادامه خواهیم داد.

گوشی چنده هیچی ۱!

تلفن Nothing (1) در آمازون آلمان فهرست شده است و از ۴۶ ۴۶۹.۹۹ شروع می شود. این برای مدل ۸ گیگابایت + ۱۲۸ گیگابایت است. مدل ۸ گیگابایتی + ۲۵۶ گیگابایتی ۴۹۹.۹۹ گیگابایت قیمت دارد، در حالی که مدل ۱۲ گیگابایتی + ۲۵۶ گیگابایتی ۵۴۹.۹۹ گیگابایت قیمت دارد.

  • ۸ + ۱۲۸ گیگابایت – یورو ۴۶۹.۹۹
  • ۸ + ۲۵۶ گیگابایت: یورو ۴۹۹.۹۹
  • ۱۲ + ۲۵۶ گیگابایت – ⁅ ۵۴۹.۹۹

جزئیاتی از مشخصات این گوشی نیز به بیرون درز کرده است. این اعلامیه پس از آن منتشر شد که اخیرا تأیید شد که این گوشی از پردازنده Snapdragon 778G + پشتیبانی می کند. Nothing (1) با نرخ رفرش ۱۲۰ هرتز و صفحه نمایش ۶.۵۵ اینچی OLED و راه اندازی دوربین دوگانه ۵۰ مگاپیکسلی + ۱۶ مگاپیکسلی با دوربین سلفی ۱۶ مگاپیکسلی عرضه می شود.

باتری ۴۵۰۰ میلی آمپر ساعتی با سیستم شارژ سریع ۴۵ واتی. سیستم عامل Nothing مبتنی بر اندروید ۱۲ (بدون هیچ bloatware)؛ شارژ بی سیم و موارد دیگر نیز انتظار می رود. طراحی شفاف آن تایید شده است و (۱) هیچ گوشی با قاب آلومینیومی عرضه نخواهد شد. انتظار می رود که این گوشی از جعبه خارج شود که به نظر می رسد معیوب باشد، زیرا اولین گوشی این شرکت است.

نکته ای که در اینجا باید به آن اشاره کرد این است که این جزئیات هنوز توسط Nothing تایید نشده است و باید تا ۱۲ جولای منتظر جزئیات دقیق باشیم. هیچی (۱) به محض رسمی شدن تلفن، جزئیات کامل را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. پس با ما همراه باشید نظر خود را در مورد نزدیکترین قیمت آن با ما در میان بگذارید.