قیمت‌ها از دلال‌های خودرو به صاحبان کوچک می‌رسد! + سند


در سال های اخیر شاهد افزایش چشمگیر قیمت خودرو در بازار خودرو بوده ایم که به کالایی برای کاهش ارزش ریال تبدیل شده است.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، طی دو سال گذشته به دلایل مختلف خودرو در دسترس مردم قرار گرفته و خودرو به عنوان یک کالای سرمایه ای دیده می شود. وقایع بازار اتفاقاتی است که ایمان انسان را تضعیف می کند.

برخورد با قیمت خودرو در یکی دو سال گذشته نیز کمپینی است که منجر به سوء استفاده از بسترهای تبلیغاتی آنلاین و عدم نظارت صحیح بر این سایت ها شده است.

تا به حال. چنین تبلیغاتی را فقط از نمایندگی های خودرو و تازه واردانشان در فضای مجازی می بینیم اما متاسفانه. این عمل به مالکان کوچک نیز سرایت کرده است.

به طور معمول شما نمی توانید از دلالان جماعت به خاطر کسب سود بیشتر انتقاد کنید، زیرا دلالان جماعت هر کاری از انبار کردن کالاهای اساسی گرفته تا خرید و فروش اعضای بدن را برای سود مالی انجام می دهند.

اما از آنجایی که فکر می‌کنیم خودروی زیر پای ما ارزان‌تر از قیمت واقعی است، چه فایده‌ای دارد که در فضای مجازی به مناقصه بپردازیم و دیگران را برای انجام این فعالیت ضد اجتماعی ترغیب کنیم؟

ما که از اول سر سفره پدر و مادر حلال و حرام را یاد گرفته بودیم چگونه می توانستیم به مصلحت چند میلیونی که اینقدر خودخواه و خلاف عرف و شرع بودند در خدمت منافع خود باشیم؟

شرایط اجتماعی و اقتصادی برای ما سخت شده است. ما با انواع مشکلات روحی و روانی دست و پنجه نرم می کنیم و خبرهای بد از هر سو به ما سیلی می زند. این مجوزی برای دستکاری گروهی بازار نیست. هدف شخصی

ما حواسمان را جمع می کنیم و انتظار داریم یک لحظه فکر کنیم. در صورتی که هر گروهی دارای چندین تیم تلگرام و واتساپ باشد، در صورتی که قیمت محصولات مورد علاقه آنها با قیمت گذاری انبوه در تبلیغات اینترنتی انجام شود، قیمت مسدود خواهد شد. ?

گروه شاهین سواران در تلگرام