قطعه سازان ایرانی در نمایشگاه مسکو با پاویون اختصاصی.


نمایشگاه خودرو روسیه که ریاست آن را تنها نهاد مونتاژ تک قطعه ای جمهوری اسلامی ایران بر عهده دارد، شرکت های فعال در صنعت خودرو و قطعه سازی ایران را به نمایش می گذارد. برداشتن گامی جدی با مدیران اجرایی در برقراری صنعت، ارتباط استراتژیک با شرکت های تاک روسی.

به گزارش «پرشین خودرو»، نمایشگاه خودروی روسیه از ۳۱ آگوست تا ۳ سپتامبر ۱۴۰۱ در مرکز نمایشگاه بین المللی مسکو در شهر مسکو روسیه برگزار می شود و حدود ۶۰۰ شرکت از ۱۸ کشور جهان در آن حضور خواهند داشت. در فضای نمایشگاهی به مساحت ۳۰۰۰۰ متر مربع برگزار شد.

بر اساس مذاکرات اخیر، رهبران ایران و روسیه به ویژه در حوزه های صنعتی، زمینه های همکاری صنعت خودرو و قطعه سازی دو کشور در بخش معدن و تجارت فراهم شد. و حضور قطعه سازان ایرانی در این نمایشگاه می تواند منجر به اجرا و اجرای توافقات شود. علاوه بر این، محدودیت‌های اخیر بین‌المللی بر صنعتگران روسی باعث افزایش تمایل به همکاری با شرکت‌های ایرانی شده است.

بر اساس برنامه ریزی انجام شده، پاویون جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه خودرو روسیه افتتاح می شود. با حضور سفیر ایران و فعالان صنعتی و بازرگانی خودرو و قطعات. در بخش تولید ایران و روسیه.

همچنین تفاهم نامه ای بین انجمن های قطعه سازان ایران و روسیه امضا شد. بازدید از کارخانه های خودرو و قطعات روسی؛ برگزاری جلسات B2B با شرکت ها و صنعتگران روسی؛ انجمن صنعت میانمار یکی از برنامه های جانبی در نظر گرفته شده توسط سازندگان موتور و قطعات خودرو برای این نمایشگاه است.