قالیباف: ورزشگاه مقابل ایران صحنه واقعی جنگ است.


به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، محمدباقر قالیباف در دیدار با وزیر و مدیران حقوقی وزارت اطلاعات با اشاره به اینکه این مجموعه در امنیت ملی نقش موثری دارد، گفت: ضمن تمجید از اقدامات سربازان گمنام در مقابله با توطئه ها و اقدامات دشمن؛ اگر خدای ناکرده امنیت به هر نحوی خدشه دار شود هم زندگی و هم معنویت مردم را مختل می کند. امنیت پایدار به ویژه در منطقه ای که در کانون بحران ها قرار دارد.

وی بر عملیات امنیتی و نظامی آمریکا و رژیم صهیونیستی علیه منطقه و جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد. برخلاف ادعای برخی از انقلابیون توبه‌کار، منطق انقلاب ما فرهنگی است و اساساً برگ برنده ما این است که مسائل امنیتی وجود ندارد، اما طراحی دشمن از ابتدا ماهیت اسلامی داشته است. انقلاب در عرصه های مختلف امنیتی از جمله نظامی نابود شد.

پس از پیروزی انقلاب اسلامی، به ویژه دشمنان آمریکا و اسرائیل یقین داشتند که در برابر قدرت فرهنگی ایران ناتوان هستند و بر اساس محاسبات خود فکر می کردند می توانند به آن پایان دهند. مجاهدین در جنگ کار کردند، اما مردم ایران این ایده را رد کردند.

قالیباف امروز و پس از سالها تقابل نظامی و امنیتی دشمنان با جمهوری اسلامی گفت. علیرغم اتفاقاتی که می تواند یک کشور را ویران کند، در مورد امنیت کشور، سابقه موفقیت و ایمنی ما عالی است. دفاع ما اعتراف می کنم که مردم از نبود رکورد قابل قبول در دنیای تجارت خجالت می کشند، اما سابقه ایمنی بسیار خوب است.

وی با اشاره به ادامه جنگ اقتصادی علیه ایران گفت. طبق گزارش هایی که به دست ما رسیده است ورزشگاه مقابل ایران صحنه واقعی جنگ است، دشمن از هر سو به بخش های اقتصادی کشور نگاه می کند و ضربه می زند.

وی دومین میدان نبرد دشمن با ایران را جنگ شناختی و رسانه ای دانست و خاطرنشان کرد: دشمن در این جنگ چشم اندازی را اجرا می کند که هدف آن از بین بردن امید مردم به ویژه جوانان است. حس گیر افتادن در درونشان..

وی افزود: اگر همه نقاط کشور متحد و اولویت بندی شوند، می توانیم با یک برنامه مدون میان مدت و متناسب با توانمندی هایی که در کشور وجود دارد، ثبات اقتصادی را به گونه ای که مردم می خواهند در کشور ایجاد کنیم. . این پیشرفت را بپذیرید.

رئیس شورای اسلامی تاکید کرد. ما برای مقابله با جنگ شناختی و رسانه ای جاری و همچنین جهادی روشن برای موفقیت در بخش های مختلف و حل مشکلات کشور نیازمند یک جهاد روشن هستیم.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول توصیه کنید.