قالیباف: زندگی ظالمانه مردم نشانه ضعف مدیریت است.


قالیباف: زندگی ظالمانه مردم نشانه ضعف مدیریت است.

دیدارنیوزرئیس شورای اسلامی شهر کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به داشته های الهی از جمله آب و منابع طبیعی، زندگی مظلومانه برخی از مردم این استان را نشانه ضعف مدیریت دانست.

محمدباقر قالیباف با اشاره به سفر عصر امروز خود به مناطقی از استان کوگیلویه و بویراحمد با اشاره به سفر عصر امروز خود به برخی نقاط استان گفت: از دست دادن این سرزمین برای ما غیر قابل تحمل است و چیزی جز ما نیست. ضعف.”

اجرای عدالت در توزیع ثروت؛ وی خواستار اولویت دولت و مجلس بر حذف اشتغالزایی و توزیع ثروت شد و هماهنگی خوبی برای اجرای این برنامه ها در حال انجام است.

آب در روستاها؛ قالیباف گفت: مجلس اعتبارات خوبی را برای رسیدگی به بحران راه و برق تصویب کرده است و برنامه ریزی و توزیع اعتبارات در دستور کار مجلس باید به شدت نظارت و نظارت شود.

کهگیلویه و بویراحمد; به ویژه با اشاره به مشکلات توسعه شهری و چالش های اجتماعی در شهرهای یاسوج، بر لزوم اعطای وام برای تجمیع سکونتگاه های اقلیت در حوالی یاسوج اشاره کرد.

وی خاطرنشان کرد: دوستان عزیز همکاران؛ نمایندگان افتخاری دولت؛ خدا را شاکرم که به همراه روسای کمیسیون های مجلس در این سفر حضور یافتم.

رئیس شورای اسلامی با اشاره به محورها و سرفصل های دستور نظارت ستاد تصریح کرد: نیروها به طور فزاینده ای با بخش هایی در منطقه درگیر می شوند. بنابراین با وجود ویروس کرونا، ما در تلاش هستیم تا به مناطق بیشتری برسیم و به اطراف حرکت کنیم، اما دولت جدید در ایالت ها و بخش های مختلف کار منصفانه ای انجام می دهد.

وی ادامه داد: امروز با توجه به حضور نیروها در این منطقه، فعالیت ما رهنمودها نظارت؛ مقامات دادگاه در نظارت بر اجرای سیاست ها و قوانین کمی دقیق تر عمل کرده اند. وی همچنین در این دیدار خاطرنشان کرد. در برخی قوانین، بودجه و ظرفیت دولت به طور ذاتی محدود به نیازهای توزیع است. بستگی به تحرک دارد، اما در کشور ما تعریفی وجود ندارد. ارتباط نیز در این زمینه موثر است.

قالیباف طبیعی است. در این مورد، نظارت مجلس می تواند به توزیع و نظارت عادلانه منجر شود و امروز روز نظارت است، اما برای ایجاد فرصت های بهتر و دقیق تر. با این حال، مطالب مطالعه برای حداقل دو ماه. اعضای کمیسیون؛ نمایندگان مجلس و کارشناسان از مرکز به ایالت آمدند. وی همچنین با وزرای مربوطه در تهران گفتگو کرد. پس وقتی امروز در خدمت شما هستیم، محدوده کار؛ پیشرفت پروژه ها؛ نقاط قوت و ضعف؛ درک مشکلات موجود و آنچه باید انجام شود.

رئیس قوه مقننه تصریح کرد: اولویت با مناطقی است که ماموریت های پادگانی در آنها انجام می شود و مناطقی که مستحق آن هستند باید در احقاق حقوق خود با مشکل مواجه شوند و به نمایندگی از مردم آسیب دیده اقدام کنند. مناطق

گفت: من بیگانه کهگیلویه و بویراحمد نیستم. جهادی ها بارها از این ایالت خارج از قلمرو رسمی خود دیدن کرده اند، اما امروز صحنه را کاملا غیرقابل تحمل می دانیم. اینکه بعضی جاها به مردم ظلم می شود فقط ضعف ما نیست. من و شما کسانی هستیم که با هم برای حل مشکلات تلاش می کنیم.