قاضی شکایت علیه ساختمان مورد مناقشه 250 Water Street Seaport Building را رد می کند

قاضی شکایت علیه ساختمان مورد مناقشه 250 Water Street Seaport Building را رد می کند


دادخواهی مبنی بر توقف ساخت ساختمان 830 میلیون دلاری مورد مناقشه در South Street Harbor در روز چهارشنبه رد شد ، اما یک گروه مخالف قول داده است که به مبارزات خود ادامه دهد.

طرح “کوچکتر” برای 250 Water Street در ماه مه توسط کمیسیون حفاظت از نقاط دیدنی تصویب شد. این طرحها که توسط شرکت هوارد هیوز تدوین شد ، پس از شکایت از اینکه ساختمان پیشنهادی 470 فوت ارتفاع برای جامعه نامناسب است (تکرار قبلی بیش از 900 فوت) ، زیرا در محله تاریخی بندر واقع شده است ، مورد تجدید نظر قرار گرفت. به

نسخه تأیید شده “کوچک شده” 324 فوت ارتفاع دارد ، دارای 24 طبقه است و شامل 270 خانه است که حداقل 70 مورد از آنها به عنوان مسکن مقرون به صرفه کنار گذاشته شده است. هوارد هیوز همچنین با اهدای کمک برای حمایت از موزه بندر خیابان جنوبی خیابان ، استدلال کرد که مسکن و مشاغل تجاری به رونق اقتصاد محلی کمک می کند.

عکس هوایی که محل فعلی پروژه را نشان می دهد

فلش

با این حال ، مخالفان تغییرات در منطقه را ناپسند دانستند و حتی در یک مکان برای انتقال یک پوند یدک کش NYPD به طرح توطئه کردند. ائتلافی از گروهها در تابستان شکایت کردند و استدلال کردند که کمیته برجسته “با وجود بیش از سه برابر ارتفاع هر ساختمان در منطقه” با تأیید ساختمان “به دستور خود توجه نکرد”.

کرین نیویورک اکنون گزارش می دهد که قاضی آرتور انگورون با رد این دعوی ، خاطرنشان کرد که تصمیم کمیسیون برجسته “نهایی نیست و بنابراین برای بررسی قضایی آماده نیست.”

ائتلاف بندر دریایی استدلال کرد که اخراج تنها در مورد زمانی است که آنها بتوانند در مورد ساخت ساختمان اعتراض کنند. سائول شاپیرو ، وکیل دادگستری در بیانیه ای گفت: “این به نفع ماست که حرکت را” از دست داده ایم “، اکنون این فرصت را داریم که از وقت اضافی برای کار بیشتر ، بهبود ، تکمیل و جلا دادن آثار ارسالی خود استفاده کنیم. “

علاوه بر این ، ائتلاف بندر دریا اصرار دارد که کمیسیون حفاظت از بناها “اساسنامه حفاظت تاریخی نیویورک را با پذیرش سازش وعده ها برای اهداف شایسته ، یعنی تأیید موزه بندر خیابان جنوبی خیابان و / یا مسکن مقرون به صرفه تغییر دهد.”

جیمز یولز ، سخنگوی شرکت هوارد هیوز به Crain گفت: “ما از بررسی متفکرانه دادگاه و رد سریع دادخواست قدردانی می کنیم. طرفداران محله و شهر موافق هستند که خیابان 250 واتر یک ساختمان برجسته از نظر معماری است که با محله تاریخی مطابقت دارد. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *