فینال جام جهانی قطر .. ایران همراه خود برزیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید آلمان مخلوط کردن تبدیل می شود؟


پس اجتناب کرده اند رقبا های مقدماتی جام جهانی در آمریکای شمالی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرکزی، بامداد در حال حاضر پنجشنبه تعدادی از دیدار برگزار شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید پروژه ۲ نیروی کار تولید دیگری برای راهیابی به جام جهانی خاص شد. بدین انجمن ۲۹ نیروی کار جواز حضور در جام جهانی را کسب می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید سه نیروی کار تولید دیگری نیز پس اجتناب کرده اند قرعه کشی در مسابقات مقدماتی جواز حضور در جام جهانی را کسب خواهند کرد.

تمایز باقی مانده

به دست آورد ورزشی اسکاتلند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوکراین باید همراه خود نیروی کار سراسری ولز دیدار تنبل به همان اندازه خاص شود کدام نیروی کار به جام جهانی راه پیدا می تنبل. تیمی کدام ممکن است صعود می‌تنبل، طرف ۴ {خواهد بود}.

به دست آورد ورزشی امارات را انتخاب کنید و انتخاب کنید استرالیا باید همراه خود پرو دیدار تنبل به همان اندازه خاص شود کدام نیروی کار به جام جهانی راه پیدا می تنبل. تیمی کدام ممکن است صعود می‌تنبل، طرف ۴ {خواهد بود}.

نیوزلند علاوه بر این همراه خود کاستاریکا دیدار خواهد کرد به همان اندازه جواز حضور در جام جهانی را کسب تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید چهارم شود.

این سیستم ریزی برای فینال جام جهانی ۲۰۲۲

نیروی کار اول: قطر، برزیل، بلژیک، فرانسه، آرژانتین، انگلیس، اسپانیا، پرتغال

طرف دوم: آلمان، هلند، دانمارک، سوئیس، اروگوئه، کرواسی، مکزیک، آمریکا آمریکا

درک ۳: سنگال، ایران، ژاپن، صربستان، لهستان، کره جنوبی، مراکش، تونس

نیروی کار چهارم: کانادا، کامرون، اکوادور، عربستان سعودی، غنا، ۳ پلی آف

دردسرساز ترین را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساده ترین گروه برای ایران کدام است؟

دردسرساز ترین مورد قابل انجام:

برزیل، آلمان، ایران، کانادا

آسان ترین راه قابل انجام:

پرتغال، آمریکا، ایران، غنا

قرعه کشی جام جهانی فردا جمعه در دوحه برگزار تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیروی کار های راه یافته به این مرحله اجتناب کرده اند رقبا ها حریفان شخصی را خواهند محبوبیت.

اصولاً بیاموزید:ب
۴