فصل دوم “آسمان بزرگ” قسمت 2 خلاصه: “هاکلبری”

فصل دوم "آسمان بزرگ" قسمت 2 خلاصه: "هاکلبری"


آیا ولفگانگ لگارسکی شخصیت مورد علاقه جدید تلویزیونی من است؟ می دانید ، برادر دوقلوی ریک لگارسکی ، ولفگانگ ، معروف به گرگ. – درست مثل موتزارت. ون هیلن. بلیتزر ”

در اولین فصل پخش هفته گذشته ، نگاه کوتاهی به نقش جدید جان کارول لینچ انداختیم آسمان بزرگ فصل 2 ، اما این هفته ما در حال درک این هستیم که خواهر دوقلوی ریک لگارسکی واقعاً کیست. گرگ در حالی که رونالد پرگمن را در حیاط خلوت خود نگه داشته بود ، توضیح می دهد که برادر دوقلوی مرده اش ، ریک ، در استفاده از رونالد به عنوان یک پیاده در اقدامات پیچیده خود ، ناکام بود. این وظیفه ولف است که او رونالد را به هم متصل کرده است ، تا پاکسازی رونالد از شرارت ذاتی او. ولف توضیح می دهد که او اینجاست و رونالد مسئول نیست. او آلفا او همچنین دوست دختر رونالد ، اسکارلت را بازداشت می کند و اگرچه رونالد را از دور می بیند ، اما هنوز اجازه نمی دهد آنها صحبت کنند.

جنی هویت جانشین ، که سخت مشغول کار جدید خود و دور از PI است ، هنوز در صحنه تصادف کامیون هفته گذشته است ، جایی که کودکان مداخله کننده با مقادیر زیادی مواد مخدر و پول نقد فرار کردند و راننده توسط یک فرد ناشناس کشته شد ، سوت زدن مرد مرموز جنی خون تازه ای را کشف می کند (خون یک فروشنده مواد مخدر احیا شده که سعی کرد راننده کامیونی را که به او شلیک کرده بود شکست دهد ، به یاد داشته باشید ، درست است؟) ، بنابراین جنی با برخی از متخصصان پزشکی قانونی تماس می گیرد.

در خانه نوجوانان ، بریدگر و مدیسون- اینها نام برادرانی است که در سرقت مواد مخدر و کیسه های پول شریک بودند ، والدین آنها قطعاً شبیه به هم بودند ، چگونه می توانیم هر دو فرزندمان را از کلینت ایستوود مورد علاقه آنها- مریل استریپ نام ببریم فیلم عاشقانه؟ من بریج رو میشناسم ..ون به مدیسون شهرستان! – برادران بر سر اینکه آیا باید به صحنه جنایت بازگردند نزاع می کنند. مدیسون فقط “خونسرد باشید ، بریجر ، هیچ کس ما را ندیده است” ، اما بدون اطلاع هیچکدام از آنها ، غریبه ای از جنگل دیدمشون آنها در مقابل خانه خود چادر می زنند. بعداً ، بریجر متعهد می شود آنچه را که دیده است به کلانتر گزارش دهد ، اما در آنجا متوجه می شود که یک افسر به نام معاون هاروی فریاد می زند: “اوه ، سوزانا” ، همان آهنگی که راننده کامیون را در اثر تصادف کشته است. حتی سوت زدن بریجر می ترسد بدون اینکه با کسی صحبت کند.

معاون هاروی ، مردی که سوت او شما را می فروشد

وقتی بریدر به مدیسون ، هارپر و مکس اعتراف می کند که قاتل سوت زن را در ایستگاه کلانتری دیده است ، مکس همچنین اعتراف می کند که از بخشی از پول از دست رفته در تصادف برای کمک به مادرش برای پرداخت هزینه کار دندانپزشکی استفاده کرده است. ناظر جنگل هنوز در حال تماشای همه دوستان است که در این مورد بحث می کنند ، و این بار او خود را عمومی می کند ، مکس و هارپر را که به خانه می روند دنبال می کند و فریاد می زند: “من تو را دیدم!” او تنها پس از اینکه مکس فلفل ها را سمپاشی کرد عقب نشینی می کند.

در دفاتر Dewell & Hoyt ، Cassie بعد از اینکه متوجه شد عکسهای پسرش Kai در خانه سرباز دولتی دیویی گرفته شده است ، هنگامی که جسد دیویی را در هفته گذشته کشف کرد ، گرفته شده است. شوکه شده که با وارد شدن به پرونده پرگمن پسرش را به خطر انداخته است ، او به دوست قدیمی خود مارک لیندور می گوید که باید تحقیقات پرمن را بدون کمک او به پایان برساند ، فقط احساس امنیت نمی کند.

همه خوش شانس هستند که جری امتحان PI را گذرانده است و اکنون مجوز تحقیق رسمی دارد تا بتواند کارهای بیشتری در دفتر انجام دهد. جری و کاسی شروع به کار روی مشتری جدید خود ، میدو سوپرانو می کنند (خوب ، نام او تونیا است و ظاهراً توسط جیمی لین سیگلر بازی می شود) ، دوستش بیگ سم گم شده است. وقتی مکس در دفتر کاسی توقف می کند ، متوجه عکسی از بیگ سام می شود که او را به عنوان راننده کامیون که شاهد کشته شدن او بود ، می شناسد. او به کاسی می گوید که او را نمی شناسد ، اما نیازی به آزمایش دروغ ندارد تا بتواند متوجه شود که مکس چیزی را پنهان می کند.

در همین حال ، مکس توسط تأثیرات بد احاطه شده است. ابتدا دوستش هارپر او را متقاعد می کند که فروش کیسه های مواد مخدر سرقت شده ایده خوبی خواهد بود. سپس T-Lock ، دوست وحشتناک مادرش وجود دارد. وقتی تی لاک می شنود که مکس هزینه کار دندانپزشکی مادرش را پرداخته است ، شک می کند که مشکلی با او وجود دارد. وقتی مکس یک نمونه کوچک از مواد مخدر را از مخفیگاه مخفی خود می گیرد تا به هارپر ببرد تا آنها را بفروشد ، تی لاک او را می گیرد. مشکل در اینجا این است که T-Lock یک دوست سایه دار است و ما فرض می کنیم او خودش شروع به فروش این داروها کرده است.

و حالا اینجا دختر جدید شهر است. رن (جانینا گوانکار) با یک هواپیمای شخصی وارد مونتانا می شود و برای هرکسی که ملاقات می کند روشن می کند که او کمی دیوانه است. مانند زني كه در فيلم “او هميشه يك زن است” از بيلي جوئل ، او از جمله افرادي است كه قطعاً هنگام خونريزي قطع مي كند و مي خندد. راستش را بخواهید ، زن توصیف شده در این آهنگ یک کابوس واقعی است ، ها؟ بعلاوه ، من همیشه تصور می کردم که اگر مدرک خود را به لطف چند شعر گرفته اید ، نمی توانید محکوم شوید من الان می دانم باید به عنوان دو تفکر کاملاً جداگانه تلقی شود.

معلوم می شود که رن عروسک گردان پشت کل فیاسکو “کیسه مواد مخدر و پول نقد” است و به شهر آمد و به دنبال او بود ، یک کیسه مواد مخدر و پول نقد ، و اولین جایی که او به دنبال آن است ، اتاق ناهار خوری است که Tonya / Meadow Soprano در آنجا است. کار می کند ، زیرا کاسی از تونیا می پرسد که چرا سم دو بلیط یک طرفه به کابو خرید وقتی که قرار بود شبی که ناپدید شد را ترک کند. تونیا به وضوح بیشتر از خیانت می داند و خجالت می کشد و به او پاسخ نمی دهد. وقتی کاسی اتاق غذاخوری را ترک می کند ، مکالمات کوچکی با رن دارد ، که سپس به تونیا / میدو روی می آورد و توضیح می دهد که است او چند س questionsال در مورد سام دارد. رن بعداً در آپارتمان تونیا / میدو ظاهر می شود و قبل از ربودن او ، جایی را که به دنبال کیسه های مواد مخدر و پول نقد خود است می رباید.

کاسی و جنی که متوجه می شوند دو مورد آنها به هم نزدیک شده اند ، تصمیم می گیرند با تونیا / میدو صحبت کنند و وقتی آنها ظاهر می شوند ، می بینند که او را گرفته اند.

افکار سرگردان:

  • جری این هفته کثیف شد و طوری تنظیم شد که انگار قرار است با لیندور قرار ملاقات بگذارد ، در حالی که در واقع این راهی برای لیندور بود تا نحوه آشنایی با کاسی را پیدا کند. #عدالت جری!
  • جنی هویت تیشرت گروه جالبی دارد ، ها؟ برخورد؟ UB40 ؟؟ و نه پیراهن “قرمز ، شراب قرمز” ، بلکه تبلیغ آلبوم 1984 بود گفری مورگان، آلبومی بدون هیچ بازدید آمریکایی یا حتی تک آهنگ؟ باشه جنی ، من تو و پانک راکت رو می بینم ، طعم رگی متقاطع!

  • آیا من این هستم ، یا رابطه مادر مکس و T-Lock خارج از میدان چپ؟ او بسیار مهربان و بسیار تقلب به نظر می رسد. آنها کجا ملاقات می کردند؟ اوه ، من می دانم ، آنها با عنوان “هیولا در حال خوردن ناشناس بستنی خود را ترک می کنند” برخورد کردند.

هفته آینده وقتی دوباره در کشور Big Sky ملاقات می کنیم ، شما را می بینیم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *