فرستادن قاضی فیل نوین آرون برای یانکی ها گران تمام می شود

فرستادن قاضی فیل نوین آرون برای یانکی ها گران تمام می شود


بوستون-ارسال تهاجمی مربی پایه سوم ، فیل نوین ، به اعزام یانکی ها به فصل خارج کمک کرد.

قبل از اینکه سرانجام سه شنبه شب در Fenway Park با نتیجه 6-2 به Red Sox سقوط کنید ، در بازی کارت ویگلد لیگ آمریکا ، یانکی ها موفق شدند در اوایل دور ششم بازگردند. در عوض ، آرون قاضی در خانه به بیرون پرتاب شد تا خنجری در تجمع بگذارد.

آنها فقط این نقص را به 3-1 رسانده بودند ، ناتان ایووالدی را از بازی حذف کردند و داور اولین کسی بود که یک مورد را صادر کرد و قلب دستور آنها بلند شد. جانکرلو استانتون روبروی رایان برازییر ، موشکی را از کنار هیولای سبز رنگ در میدان میانی سمت چپ می مکد و قاضی پرواز می کند.

الکس وردوگو ، بازیکن زمین در سمت چپ ، از تصادف عبور کرد ، اما انریکه هرناندز ، که در خط میانی بازی می کرد ، آنجا بود تا او را برداشته و مسابقه را با داور خانگی آغاز کند. هرناندز ژاندر بوگرتس را پرتاب کرد ، او برگشت و ضربه ای را به گیرنده کوین پلاویکی زد. Ex-Met کاملاً روی صفحه نصب شده بود و زمان زیادی برای گرفتن سوئیچ و زدن برچسب روی قاضی در دومین لحظه بازی داشت.

اگر نوین داور را در پایه سوم نمی چرخاند ، یانکی ها به گوشه می دویدند ، یکی در کنار جوی گالو – گلیبر تورس و برت گاردنر پشت سر او. در عوض ، پس از آنکه استانتون در پرتاب دوم به مقام دوم رسید ، هنگامی که برازییر گالو ، نظافتچی خفاش را متقاعد کرد تا ضعیف به زمین چپ کم عمق متقاعد شود ، گیر کرد.

تصمیم اخراج قاضی نه تنها اشتباه نبود ، بلکه برای جمعیت فن وی کیفرخواست ارسال کرد. آنتونی ریزو با یک بازی خانگی انفرادی پیش رفت و یانکی ها قبل از برخورد با تیم میزبان شروع به پوشیدن Red Sox کردند.

آرون قاضی در بشقاب گفت.
چارلز ونزلبرگ / نیویورک پست

Red Sox بیمه ای را در انتهای بازی اضافه کرد و نتیجه را 4-1 کرد. ششمین قله بهترین و آخرین شلیک یانکی ها در رالی بود ، زیرا 10 از 11 خفاش آخر به ترتیب عقب نشینی کردند.

این دومین بار در این فصل در Fenway Park بود که نوین برای ارسال تهاجمی به دونده به خانه اشاره کرد ، اما فقط او را بیرون انداخت. در ماه ژوئن ، گیو اورشلا نفر دوم بود و بیرون نیامد ، میگوئل اندوجار یک ضربه را در زمین راست پیدا کرد. نوین اورشلا را – که در دو بازی قبلی از ناحیه ساق پا مصدوم شده بود – فرستاد و هانتر رنفرو او را در خانه شلیک کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *