فرار خوب ، جان گرودن

فرار خوب ، جان گرودن


البته غم انگیزترین طنز این است که یکی از غارتگران جان گرودن ، کارل نسیب ، اولین بازیکن فعال NFL همجنس باز در ماه ژوئن شد و وقتی جرات خود را برای پایان دادن به سالهای عذاب جمع کرد ، راجر گودل ، کمیسر NFL گفت. بیانیه:

“خانواده NFL به کارل افتخار می کنند که امروز شجاعانه حقیقت را گفت. نمایندگی اهمیت دارد. ما این امید را داریم که روزی اظهاراتی مانند او به زودی دیگر خبری نباشند زیرا ما به سمت راهپیمایی برابری کامل برای جامعه LGBTQ + حرکت می کنیم. برای کارل آرزوی موفقیت های زیاد در فصل آینده داریم. “

Raiders در توییتر خود نوشت: “به تو افتخار می کنم ، کارل” و اعضای برادری NFL ، از جمله Saquon Barkley ، این احساس را تأیید کرده اند.

و امروز او تعجب می کند که جان گرودن واقعاً در قلبش چه می گوید وقتی به ESPN گفت: “من خیلی وقت پیش آموختم که چه چیزی یک مرد را متمایز می کند و او را عالی می کند.”

گرودن چهار سال پس از قرارداد 10 ساله و 100 میلیون دلاری خود ، هفت سال بعد از ظهر از سمت خود استعفا داد زیرا مارک دیویس ، مالک Raiders ، همانطور که همه می دانستند ، مردی بود که دیگر مستحق دفاع از NFL نبود ، که مدتهاست منقضی شده است. پیگیری عدالت اجتماعی برای همه

گرودن دوشنبه شب به دلیل مجموعه ای از ایمیل های تکان دهنده ، نگران کننده و قدیمی که توسط نیویورک تایمز به بروس آلن ، مدیر سابق تیم ملی فوتبال واشنگتن بین سالهای 2011 تا 18 ارسال شد ، استعفا داد ، چه برسد به NFL. به. و او هرگز انجام نداد

در تورنمنتی که دیر بهتر از هرگز است ، اکنون ارتقاء سطح زنان در محل کار و زمین را ترویج می کند و به دنبال این است که قانون رونی مبنی بر استخدام بیشتر مربیان سیاه پوست که بازوها ، قلب و ذهن جورج فلوید و بسیاری دیگر را باز کرده اند ، اجرا کند. گرودن که پس از قتل یک زن و مرد ، سیاهپوست بود ، به عنوان یک روح زن نفرت انگیز و همجنس گرا ظاهر شده بود که در دوران جنگ نئاندرتال گرفتار شده بود.

جان گرودن
جان گرودن
گتی ایماژ

او به صاحبان NFL ، مربیان و رسانه ها ایمیل زد و گودل را “درخت” و “ضد فوتبال درهم و برهمی” خواند که علیه جف فیشر مربی سابق رامز به خاطر “عجیب و غریب” باشگاه صحبت کرد. ” انتخاب مایکل سام در سال 2014. او مجبور شد از مدیر اجرایی NFLPA ، دموریس اسمیت ، که سیاه پوست است ، عذرخواهی کند. روشن و روشن.

و این هم کنایه دیگر: آل دیویس متاخر ، پدر مارک دیویس بود. این اوکلند ریدرز آل دیویس بود که اولین مربی سیاه پوست مدرن ، Art Shell را در سال 1989 استخدام کرد و هشت سال بعد امی تراسک اولین مدیرعامل زن لیگ شد. این آل دیویس بود که سالها تقریباً از همه در بحث تنوع نژادی جلوتر بود: فقط برابری ، عزیزم.

احتمالاً آل دیویس دوشنبه شب در قبر نقره ای و مشکی خود غلتید: او یکبار جان گرودن جوان را برداشته و در واقع او را به Bucs ، جایی که Gruden برنده Super Bowl XXXVII شد ، برای بسیاری از انتخاب های پیش نویس ، داد و ستد کرد.

مارک دیویس یکبار به Mercury News گفت: “اشک من را در چگونگی توانایی او انجام می دهد.” “او این کار را انجام داد زیرا کار درستی بود ، نه به این دلیل که مردم از او می خواستند این کار را انجام دهد. مردم لیاقت این فرصت را داشتند و او به آن اعتقاد داشت. “

گرودن ، که جایگزین ریچ بیساچیا به عنوان سرمربی تیم Raiders می شود ، دوشنبه شب اظهار داشت: “من از سرمربیگری لاس وگاس رایدرز استعفا دادم. من عاشق Raiders هستم و نمی خواهم حواسم را پرت کنم. با تشکر از همه بازیکنان ، مربیان ، کارکنان و طرفداران بازی Raider Nation. متاسفم ، من هرگز نمی خواستم کسی را اذیت کنم. “

متأسفانه برای او ، متأسفانه برای تیمی که او دوست داشت ، متأسفانه برای کارل نسیب و همه کسانی که به برابری ، نژادی و دیگر اعتقاد دارند ، چه در داخل و چه در خارج از NFL.

روز خوبی برای تحمل صفر در NFL. جان گرودن مجبور شد برود. رهایی خوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *