عکس های دقیق OnePlus Nord Buds کدام ممکن است در FCC دیده تبدیل می شود


اوایل امسال شاهد در دسترس بودن هدفون OnePlus Nord Buds TWS بودیم. در آن نقطه مشاوره می شد کدام ممکن است این عکسها بر ایده عکسها خشمگین مدل ها اجتناب کرده اند مرحله الگوی سازی بسته شدن است. به نظر می رسد مانند است وان پلاس در جاری کنار هم قرار دادن شدن برای در دسترس بودن اولین هدفون Nord شخصی سریع است، از هدفون های N ord TWS اکنون مرحله شهادت دادن FCC را انتخاب کنید و انتخاب کنید BIS را پایین اوج گذاشته اند.

OnePlus Nord Buds در FCC را انتخاب کنید و انتخاب کنید BIS اشاره کردن شده است

چون آن است توسط MySmartPrice گزارش شده است، هدفون OnePlus Nord Buds همراه خود شماره مانکن E505A وارد پایگاه داده FCC شد. این لیست تایید می تنبل کدام ممکن است این نمایندگی قصد دارد هدفون های TWS را همراه خود عنوان “OnePlus Nord Buds” در دسترس بودن تنبل.

این فهرست علاوه بر این برای ادغام کردن عکسها مستقیم اجتناب کرده اند TWS است کدام ممکن است طراحی هدفون را آرم می دهد. چون آن است قبلا در تجسم ها دیدیم، بدنه پهن تری دارد کدام ممکن است به تذکر مختصر تر نیز می رسد.

Nord Buds عالی باتری ۴۱ میلی آمپر ساعتی را در هر هدفون مکان ها. این در حالی است کدام ممکن است کیس هزینه دارای قابلیت ۴۸۰ میلی آمپر ساعت است. کابل USB Type-C در یکی اجتناب کرده اند عکس ها نیز وجود درگاه USB-C در بدنه هزینه را تایید می تنبل. به همان اندازه جایی کدام ممکن است به به راحتی در دسترس است بودن در ایران درمورد تبدیل می شود، OnePlus Nord Buds نیز به ایران می آید.

اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است سری Nord معمولاً اقتصادی تر اجتناب کرده اند محصولات نمایندگی تولید دیگری هستند، می توان پیش بینی قیمت اقتصادی ای برای Nord Buds داشت.