عکس های خصوصی همسر بهرام رادان لو رفت. / مینا مختاری کیست؟


به گزارش سناپرس، بهرام رادان یکی از بازیگران خوش تیپ و محبوب سینمای ایران است که میلیون ها طرفدار دارد به خصوص طرفداران دخترش مدام مجذوب او می شوند تا اینکه آقای رادان تصمیم می گیرد زن جذاب خود را لو دهد. آره، تا جایی که من می توانم بگویم آقای. چند ماهی از ازدواج سوپراستار با مینا مختاری می گذرد. بهرام رادان حساب شده به نظر می رسد که زنی خاص با سلیقه خاص پیدا کند تا شریک زندگی او شود. مینا مختاری یکی از این زنان است.

مینا مختاری وبلاگ نویس محبوب مد و استایل اینستاگرام است و یک برند محسوب می شود. نه تنها گران قیمت، بلکه مدل هایی که از مدل های گران قیمت قبض ها را پرداخت می کنند نیز بسیار خاص هستند.او چشم طرفداران را گرفت اکنون، در روزگاری که همه دارند با آیفون ۱۳ خفه می شوند، خانم مینا به سراغ خرید یک گوشی خاص رفت و تفاوت داشتن با دیگران یعنی چه؟ چرا این تفاوت الان برای او اتفاق می افتد؟ همسر آقای شاهزاده.

مینا مختاری و تیپ های عجیبی که در داستان ها پیدا نمی شود

مینا مختاری یک وبلاگ نویس سبک و فشن است زیرا ظاهر و استایل خاص خود را دارد و زنی است که لباس ها و برندهای گران قیمت را دوست دارد. او هیچ گزینه طبیعی ندارد و ظریف و پر زرق و برق به نظر می رسد. سوال اصلی اینجاست که آیا مینا مختاری واقعا شیک پوش و خوش سلیقه است؟ یا لباس های گران قیمت زیادی می خرید؟ خانم خانم به تازگی عکسی از خود منتشر کرده است که به زیبایی ثابت می کند که اگر پول دارید، خواه ناخواه می توانید آن را بپوشید، می توانید عکس جنجالی زیر را تماشا کنید.