عکسها: بهترین Cosplay در افتتاحیه محدود Comic Con 2021

عکسها: بهترین Cosplay در افتتاحیه محدود Comic Con 2021


مانند هر چیز دیگری ، معمولاً سرگرم کننده ، سرپوشیده و شلوغ ، Comic Con جشنواره چهار روزه طرفداران سال گذشته را به دلیل همه گیری لغو کرد. با این حال ، دیروز ، مرکز جاویتس نقشه های Spidey ، Thors ، Marios ، Peaches ، Venom ، Wonder Women و بسیاری دیگر از شخصیت های کارتونی / انیمه / بازی های ویدئویی / فرهنگ پاپ شگفت انگیز را که در پانزدهم نیویورک تشخیص ندادم دوباره نقشه بندی کرد. برگشت … خوب ، بین چیزی کوبیدن و ناله کردن.

با توجه به محدودیت ظرفیت ، راهروها و دهلیزهای معمولاً متراکم گاهی تقریباً خالی به نظر می رسید. واکسیناسیون یا آزمایش منفی COVID باید برای ورود برای گروه زیر 12 سال تأیید شود و ماسک مورد نیاز است. اما پس از یک سال از دست رفته ، بازیکنان فداکار و طرفداران آنها نمی خواستند اجازه دهند پروتکل های اپیدمیولوژیک مهمانی را خراب کنند.

“من دوست دارم!” میشل فورد ، که برای میرا آمده بود ، گفت آکوامن در لباس شگفت انگیز چتر دریایی که ساخت آن دو ماه به طول انجامید. “هر سال که به Comic Con می آیم ، این به معنای واقعی کلمه مهمترین سال است و من دوست دارم سخت ضربه بزنم. سال گذشته من لباس 2019 خود را خریدم و از خانه یک فیلم تبدیل cosplay تهیه کردم ، اما بسیار بهتر است. من عاشق مردم و تعامل هستم ، بی ارزش است “

الکس به عنوان یک زن زیبا کار می کند

فلش

Alexhat Crafting از منهتن ، که همیشه لباس بافتنی یا قلاب بافی می پوشد ، موافقت کرد. او گفت: “بازگشت فوق العاده ای است.” “این بسیار سرگرم کننده است که مردم اینجا تشخیص می دهند که من کیستم و با دیگران لباس می پوشم. قصد دارد هر روز به عنوان یک شخصیت متفاوت ظاهر شود.

Comic Con علاوه بر همه بازی های رایانه ای ، تجارت نیز دارد و فضای وسیع آن مملو از فروشندگانی است که اسباب بازی ، مجموعه ، آثار هنری اصلی ، لباس و لوازم جانبی را می فروشند. همچنین می توانید عکس هایی با افراد مشهور یا امضا خریداری کنید ، و همه سازندگان محتوای رسانه ای آماده انتشارهای بعدی هستند.

Comic Con تا روز یکشنبه در Javits Center خواهد بود و نشان ها همچنان در دسترس خواهند بود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *