علی دایی/ حرکت جنجالی شهیار حسین رونقی عیادت کرد! + انجیر


بنا به گزارش برخی رسانه ها، حسین رونقی به دلیل فعالیت های خلاف موازین جمهوری اسلامی بازداشت شده و طبق برخی از صفحات خبری هم اکنون به بیمارستان دی اعزام شده است. ما نمی‌توانیم اخبار مربوط به وی را تایید یا تکذیب کنیم و مسئولیتی در قبال انتشار آن نداریم زیرا فقط با نقل قول از سایر سایت‌های خبری بازتولید می‌شود.

اما چیزی که توجه کاربران را به خود جلب کرد عکسی از علی دایی به نام علی دایی در حوالی بیمارستان روز بود که به تازگی آپلود شده است. آیا این عکس واقعاً مکانی را که توصیف می کند ثبت می کند؟ یا ارتباطی وجود دارد؟ حسین رونقی نه معلوم نیست. عکس گفته شده را در زیر مشاهده می کنید.

ماجرای ازدواج علی دایی

ازدواج علی دایی در سال ۱۳۹۲ انجام شد، اولین باری که بهمن وارد جرگه متهلین شد. علی دایی در مصاحبه ای با سایت تبایان در سال ۱۳۹۳ گفت: «همسرم یکی از دوستان نزدیک خانوادگی ماست. مادرش اردبیلی و پدرش تبریزی است و در تهران بزرگ شده است. او مشخصات کامل یک دختر آذربایجانی دارد، لیسانس صنایع غذایی دارد و هشت سال از من کوچکتر است.

علی دایی در مورد انتخاب همسرش گفت: من همسرم و مادرم را انتخاب کردم. علی دایی ادامه داد: همسرم اولین فرزند خانواده ام است.