طرز تهیه کوفته عدس خوب غذای خوش ذوق را انتخاب کنید و انتخاب کنید رژیمی برای کسانی است کدام ممکن است می خواهند از لاغر شوند


طرز تهیه کوفته عدس

اصل پخت عدس انصافاً خاص را کنار هم قرار دادن کرده ایم. عدس یکی اجتناب کرده اند حبوباتی است کدام ممکن است تقریبا در هر خانه ای کشف شد تبدیل می شود. عدس جدا از خواص فوق العاده، سبک خاصی دارد کدام ممکن است باعث شناخت آن در بین حبوبات شده است. عدس را گاهی در سوپ های مختلف را انتخاب کنید و انتخاب کنید گاهی برای تهیه کوفته های خوش ذوق را انتخاب کنید و انتخاب کنید خاص استفاده می کنند. همانطور که صحبت می کنیم نیمه تهیه شام ​​ نشریه همراه خود شماست را انتخاب کنید و انتخاب کنید طرز تهیه کوفته عدس.

این اصل تشکیل مقدار به سختی گوشت چرخ کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید از عدس است. این دلیل است می توان این کوفته ها را کوفته عدس همراه خود گوشت چرخ کرده نیز نامید. از هر لحاظ سبک این کوفته فوق العاده محدود شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتما باید بررسی کنید.

تا حد زیادی بیاموزید: طرز تهیه کباب مرغ به سادگی {در خانه} برای روزهای عید

داروها مورد نیاز برای طرز تهیه کوفته عدس

  • عدس آب پز ۱.۵ فنجان
  • خوب فنجان بلغور گندم
  • ۶ قاشق غذاخوری آرد سمولینا
  • ۲۵۰ خوب و دنج گوشت چرخ کرده
  • ۱.۵ قاشق غذاخوری آرد
  • پیاز رنده شده
  • ۱ قاشق چایخوری نمک
  • ۲ قاشق چایخوری فلفل زرشکی له شده

تا حد زیادی بیاموزید: طرز تهیه بوقلمون همراه خود سس کاری غذای مقوی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش ذوق

طرز تهیه کوفته عدس چگونه است؟

عدس ها را بجوشانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به کاسه ای عمیق منتقل کنید.

بلغور، گوشت چرخ کرده، آرد، پیاز رنده شده، نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل زرشکی آسیاب شده را اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ورز دهید به همان اندازه همه داروها خوشایند ترکیب کردن شوند. سپس خوب بار آن را اجتناب کرده اند چرخ گوشت رد کنید.

تکه های گردو را به سختی بهتر اجتناب کرده اند هاون خارج کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید حالت صافی به بازو می آوریم.

کوفته ها را در روغن اخیر بپزید به همان اندازه طلایی شوند. این کوفته ها به خوبی همراه خود سس کچاپ را انتخاب کنید و انتخاب کنید سالاد هماهنگ می شوند. نوش جان.

تا حد زیادی بیاموزید: چگونه گوشت زرشکی را مرینیت کنیم به همان اندازه خوش ذوق تر شود؟