طرز تهیه شیرینی شیرینی برای ماه رمضان!


همانطور که صحبت می کنیم نیمه پختن شام به یک معنا برای تهیه شیرینی مخصوص ماه مبارک رمضان همراه خود شماست. این دسر به معنای واقعی کلمه هستند مدل ای اجتناب کرده اند شبیه به گامبو است با این حال همراه خود به سختی تمایز. برای تهیه این دسر هر دو دسر ساده مقدار به سختی بلغور را انتخاب کنید و انتخاب کنید نشاسته به آن است اضافه تبدیل می شود. این سوخاری ها کدام ممکن است به صورت کروی، میله ای، حلقه ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکلی تهیه می شوند، یکی اجتناب کرده اند ترجیح ترین دسرها را انتخاب کنید و انتخاب کنید یکی اجتناب کرده اند خوش ذوق ترین دسرهای ایران، افغانستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترکیه است. وقتی او را در شربت خیس می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند آن می کشند، همه را وسوسه می تدریجی. همراه خود خبرنامه الکترونیکی همانطور که صحبت می کنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید طرز تهیه دسر شربتی شنبلیله در کنار باشید.

این دسر فوق العاده فوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساده {در خانه} تهیه تبدیل می شود. دستی تر اجتناب کرده اند چیزی کدام ممکن است فکرش را می کنید. ساده به همان اندازه نوک آموزش در کنار ما باشید.

اصولاً بیاموزید: طرز تهیه شیرینی شکری ترکی، منصفانه دسر خوش ذوق برای سفره های صبحانه!

داروها مورد نیاز برای طرز تهیه دسر شنبلیله

اصولاً بیاموزید: طرز تهیه ترافل روانی یکی اجتناب کرده اند خوش ذوق ترین ترافل های ترکیه برای پذیرایی اجتناب کرده اند مهمانان

برای تهیه خمیر:

 • ۲ قاشق غذاخوری شکر گرانول
 • ۳ عدد تخم مرغ
 • کره ۵۰ خوب و دنج (۳.۵ قاشق غذاخوری)
 • ۲ فنجان آب
 • ۲.۵ فنجان آرد
 • هر قاشق چایخوری نمک
 • بلغور ۲ قاشق غذاخوری
 • ۲ قاشق غذاخوری نشاسته ذرت

اصولاً بیاموزید: طرز تهیه مافین لیمو را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمشک به سادگی

برای مصرف کننده:

 • ۳ فنجان شکر
 • ۲.۵ فنجان آب
 • قاشق دسر آب لیموی اخیر

اصولاً بیاموزید: طرز تهیه شیرینی هیرا در ۱۰ دقیقه برای مهمانان سرزده عید

سوختن:

 • ۲ فنجان روغن آفتابگردان

اصولاً بیاموزید: طرز تهیه شیرینی سارملا، منصفانه دسر خوش ذوق را انتخاب کنید و انتخاب کنید باکلاس برای مهمانی های عید

شربت دسر توصیه دسر

خمیر را همراه خود لیسک ترکیب کردن کنید به همان اندازه به هم نچسبد، شیرینی ها را باید در روغن عمیق را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرماخوردگی، روی حرارت به عادی سرخ کنید. اگر شیرینی ها را در روغن اخیر بریزید نیمه های بیرونی آن بنفش تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیمه های خانه آن نپخته {می ماند}، شربتی کدام ممکن است همراه خود حرارت به عادی می جوشانید باید نزدیک به خوب و دنج را انتخاب کنید و انتخاب کنید دسرها اخیر باشند.

اصولاً بیاموزید: نحوه مونتاژ چراغ الفبای; دسرهای خوش ذوق آمریکای لاتین

منصفانه هدایت

علاوه بر این می توانید دسرهای شخصی را در ماهیتابه آلوده نشده را انتخاب کنید و انتخاب کنید عمیقی کدام ممکن است به هیچ وجه استفاده نشده است بپزید.

علاوه بر این قابل انجام است دوست داشته باشید: طرز تهیه سوچوک Cevizli، منصفانه میان وعده خوش ذوق ترکی

طرز تهیه شیرین شنبلیله

شکر، آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید لیمو را در قابلمه مناسبی اضافه کنید.

ترکیب کردن را هم بزنید به همان اندازه شکر رفع شود. به محض اینکه شکر رفع شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید آغاز به جوشیدن کرد، حرارت را کم کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲۰ دقیقه بجوشانید. اجتناب کرده اند فر در میاریم را انتخاب کنید و انتخاب کنید میذاریم سرماخوردگی بشه.

سپس در ظرف عکس آب، کره، شکر را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمک را در قابلمه ای اضافه کنید. وقتی کره ذوب شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب آغاز به جوشیدن کرد، آرد را اضافه کنید. به هم زدن یکپارچه دهید.

به مدت ۵ دقیقه بپزید. آن را در ظرفی به صورت جداگانه بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بگذارید سرماخوردگی شود.

بعد اجتناب کرده اند خنک شدن خمیر منصفانه عدد تخم مرغ اضافه می کنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود همزن خمیر را می زنیم.

تخم مرغ دوم را می شکنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید نشاسته را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلغور هر دو بلغور احساسی را اضافه می کنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید یک بار دیگر هم می زنیم. فینال تخم مرغ را اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود خمیر ترکیب کردن کنید.

خمیر را پهن کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید در کیسه لوله ای قرار دهید.

روغن را به ماهیتابه اضافه کنید. اجازه دهید روغن خوشایند خوب و دنج شود. خمیر را به صورت حلقه ای در تابه فشار دهید. محدوده را روشن کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر ۲ طرف را روی حرارت به عادی سرخ کنید. باید {به آرامی} پخته شود به همان اندازه ترد شود.

شیرینی های سرخ شده را موجود در شربت خنک بریزید. نوشیدنی را به مدت منصفانه دقیقه روی آن بگذارید.

در بشقاب سرو کنید. می توانید روی آن را همراه خود پسته زینت کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرو کنید. نوش جان

اصولاً بیاموزید: طرز تهیه ترافل پفی ۲ رنگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش ذوق کدام ممکن است حتما باید بررسی کنید!