طرز تهیه سوپ سبزیجات به سبک رستورانی برای عالی صبحانه سبک را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقوی!


اصل پخت سوپ یکی اجتناب کرده اند مورد پسند ترین اصل العمل های تهیه شام ​​ است. ویژه به ویژه کدام ممکن است در ماه مبارک رمضان هستیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای افطار عالی غذای سبک را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقوی تهیه می کنیم. همین الان نیمه تهیه شام ​​ همراه خود طرز تهیه سوپ سبزی در خدمت شماست کدام ممکن است همه حتما امتحان کنند. همراه خود ما در تهیه سوپ سبزیجات در کنار باشید.

این سوپ شبیه سوپ سبزیجاتی کدام ممکن است ممکن است می شناسید نیست. گمشده ادویه است، قوام پوره را ندارد، با بیرون خامه، با بیرون تخم مرغ را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبزیجات مختلف تهیه تبدیل می شود. ما برای شما ممکن است عالی سوپ سرراست اجتناب کرده اند آسان ترین را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش ذوق ترین بسیاری از سبزیجات کنار هم قرار دادن کردیم. وقتی این سوپ شفابخش را خواستن کنید، عاشق آن خواهید شد.

تا حد زیادی بیاموزید: سوپ برای افت پوند: عالی اصل العمل برتر کدام ممکن است به تسریع الگو افت پوند {کمک می کند}!

چرخ دنده اجباری برای طرز تهیه سوپ سبزیجات به سبک رستورانی

 • عالی عدد پیاز
 • ۱ هویج
 • عالی سیب زمینی
 • کدو بی تجربه ۱ عدد
 • ۲ قاشق غذاخوری کره
 • قاشق روغن زیتون
 • ۵ فنجان آب (۱ لیتر)
 • قاشق آرد
 • ۱ فنجان شیر
 • قاشق غذاخوری نمک
 • d انواع لیموها

تا حد زیادی بیاموزید: طرز تهیه سوپ بوقلمون خوش ذوق، مغذی را انتخاب کنید و انتخاب کنید a فوق العاده سرراست

راهنمایی با اشاره به طرز تهیه سوپ سبزیجات به سبک رستورانی

سبزیجات را به همان اندازه حد امکان دانش کنید به همان اندازه سبک آنها در هنگام تفت تا حد زیادی شود.

تا حد زیادی بیاموزید: طرز تهیه سوپ گوجه فرنگی خوش ذوق برای زمان ها

طرز تهیه سوپ

همه سبزیجات را خوشایند بشویید را انتخاب کنید و انتخاب کنید منافذ و پوست بگیرید. پیاز، کدو بی تجربه، سیب زمینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید هویج را دانش کنید. مثبت شوید کدام ممکن است مقیاس آنها مشابه است.

عالی قاشق غذاخوری کره را انتخاب کنید و انتخاب کنید روغن زیتون را در قابلمه بریزید به همان اندازه سبزیجات به سختی ناخوشایند شوند. ابتدا پیازها را به سختی تفت دهید سپس سیب زمینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید هویج را اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲ به همان اندازه ۳ دقیقه تولید دیگری تفت دادن را شکسته نشده دهید.

سپس کدو بی تجربه را اضافه کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید به سختی ترکیب کردن کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب را اضافه کنید.

درگاه ظرف را ببندید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بگذارید همراه خود حرارت کسل کننده بپزد به همان اندازه سبزیجات ناخوشایند شوند.

۱ قاشق غذاخوری کره بقیه را به طور به صورت جداگانه در یک واحد تابه هر دو قابلمه عمیق ذوب کنید. آرد را اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید تفت دهید به همان اندازه بوی آرد اجتناب کرده اند بین برود. ۳-۴ دقیقه روی حرارت کم سرخ کنید.

تا حد زیادی بیاموزید: سوپ چغندر ترکی: سوپ خوش ذوق را انتخاب کنید و انتخاب کنید رنگی در ساعت شب

سپس در حین هم زدن شیر را {به آرامی} اضافه کنید.

۳ به همان اندازه ۴ دقیقه روی حرارت کسل کننده بجوشانید به همان اندازه به سختی غلیظ شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود ضامن پارو هم بزنید به همان اندازه اثری باقی نماند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناخوشایند شود. با بیرون اینکه خوشایند غلیظ شود اجتناب کرده اند فر خارج کنید.

ترکیب کردن شیر را {به آرامی} به سبزیجات موجود در قابلمه اضافه کنید. اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است ترکیب کردن تخم مرغ هر دو ماست نیست به هم نمی چسبد با این حال هم می زنیم به همان اندازه انصافاً یکدست شود.

بعد اجتناب کرده اند ۲ به همان اندازه سه دقیقه تولید دیگری روی حرارت کسل کننده نمک را اضافه کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترکیب کردن کنید. سوپ ما کنار هم قرار دادن است.

هنگام سرو همراه خود به سختی لیمو سرو کنید. نوش جان!

تا حد زیادی بیاموزید: سوپ عدس: فواید خارق العاده سوپ عدس برای بهزیستی در زمستان