طرز تهیه سس مایونز با بیرون تخم مرغ به سادگی {در خانه}


طرز تهیه سس مایونز بدون تخم مرغ

سیب زمینی سرخ کرده با بیرون سس مایونز هر دو سس کچاپ بیش از حد نمی چسبد. سس مایونز به همه غذاهای سرخ شده سبک خاصی می دهد. با این حال سس مایونز فعلی در فروشگاه مملو اجتناب کرده اند داروها نگهدارنده است کدام ممکن است برای بهزیستی ما خطرناک است. درست در این لحظه، بخش پختن شام خبرنامه الکترونیکی ما همراه خود خواهید کرد با توجه به طرز تهیه سس مایونز با بیرون تخم مرغ است. این اصل پخت خانگی برای کسانی است کدام ممکن است می خواهند سس مایونز خانگی مناسب کنند.

بعلاوه، برای افرادی که اجتناب کرده اند بوی تخم مرغ نپخته متنفرند، این می تواند یک اصل العمل برتر است. به علاوه، اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است با بیرون تخم مرغ است، می توانید آن را برای مدت زمان بسیار طولانی تری نگهداری کنید. بعد اجتناب کرده اند اینکه سس مایونز با بیرون تخم مرغ را امتحان کردید کدام ممکن است حتی ۵ دقیقه هم زمان نمی برد، آن را اجتناب کرده اند بازار خرید نکنید. طرز تهیه سس مایونز با بیرون تخم مرغ همراه خود ترفند برای شما ممکن است کنار هم قرار دادن شده است.

اصولاً بیاموزید: طرز تهیه کوفته عدس عالی وعده های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید رژیم غذایی خوش ذوق برای عاشقان افت پوند است

داروها اجباری برای طرز تهیه سس مایونز با بیرون تخم مرغ

  • ۱ فنجان شیر خنک (در دمای اتاق)
  • روغن مایع ۱ فنجان چای
  • فنجان روغن زیتون
  • ۱ قاشق چایخوری نمک زرشکی
  • قاشق چایخوری خردل
  • ۱ قاشق غذاخوری سرکه نبات (هر دو آب لیمو)
  • اوج سیر

اصولاً بیاموزید: طرز تهیه کباب مرغ به سادگی {در خانه} برای روزهای عید

طرز تهیه را راهنمایی کنید

این قوام را همراه خود ترکیب کردن کن هر دو غذاساز نمی توانید بدست آورید. هنگام تهیه آن حتما اجتناب کرده اند همزن دستی بیشترین استفاده را ببرید. کاسه همزن باید باریک را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلند باشد ۹ پهن. می توانید اجتناب کرده اند کاسه شیشه ای هر دو کاسه همزن دستی بیشترین استفاده را ببرید. می توانید سس مایونز را به مدت عالی هفته در یخچال حفظ کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر بار کدام ممکن است دوست داشتید آن را پوست بیاورید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بنوشید.

اصولاً بیاموزید: طرز تهیه بوقلمون همراه خود سس کاری غذای مقوی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش ذوق

طرز تهیه سس مایونز با بیرون تخم مرغ

همه داروها را در یک واحد کاسه عمیق بریزید. ترکیب کردن کن را همراه خود سریعترین ترتیب اجرا کنید. وقتی ترکیب کردن کن آغاز به زحمت کشید، داروها بلافاصله آغاز به ترکیب کردن شدن می کنند.

به مدت ۱-۲ دقیقه، ساده باید آن را به این انجمن ترکیب کردن کنید.

سپس می توانید ادویه هایی معادل سیر، فلفل سیاه، نعناع را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل پرخطر را اضافه کنید.

این کار را به همان اندازه روزی یکپارچه دهید کدام ممکن است تمام ترکیب کردن با بیرون مانور دادن همزن دستی ترکیب کردن شود. ۳-۴ دقیقه تولید دیگری ترکیب کردن کنید.

مقدار نمک را همراه خود چشیدن بازرسی کنید، می توانید به ذائقه شخصی اضافه کنید. سس مایونز با بیرون تخم مرغ را در ظرف هر دو شیشه در یخچال نگهداری کنید.

سس مایونز همراه خود سبزیجات، همبرگر، کوفته را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرغ ترد کنار هم قرار دادن مصرف کردن است. سودآور باشید!

اصولاً بیاموزید: چگونه گوشت زرشکی را مرینیت کنیم به همان اندازه خوش ذوق تر شود؟