طرز تهیه دسر کادایف: یکی اجتناب کرده اند ترجیح ترین دسرها در ملت ترکیه


امیر مهرابی همراه خود طرز تهیه منصفانه دسر خاص در کنار همراه خود شماست. طرز تهیه دسر کادایف اجتناب کرده اند جمله ترجیح ترین دسرها در ملت ترکیه. این دسر را خواهید کرد می توانید در هر رستوران را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیرینی فروشی ببینید. شاید هیچ سفره افطاری با بیرون دسر کادایف پایان دادن نباشد. پس همراه خود خبرنامه الکترونیکی باشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید طرز تهیه دسر کادایف.

ما به دسر کادایف بادام زمینی اضافه کردیم کدام ممکن است به دلخواه خودتان می توانید همراه خود گردو هم آن را تهیه کنید. همه عامل درمورد به سلیقه شخصی شماست. کادایف های سیمی را همراه خود دقت فشرده کردیم به همان اندازه نازک، ترد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعیین کنید شوند. بعد اجتناب کرده اند پخت، دسر را همراه خود شربت ترکیب کردن کرده ایم.

اصولاً بیاموزید: طرز تهیه پودینگ شکلاتی، منصفانه دسر خوش ذوق برای دورهمی های ایام ماه مبارک رمضان!

طرز تهیه موضوع کادایف

۲.۵ لیوان آب را به در کنار ۱ لیوان نشاسته ذرت و یک دو لیوان آرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ا قاشق دسر خوری نمک و سه قاشق وعده های غذایی خوری زیتون خوشایند همراه خود هم ترکیب کردن می کنیم. سپس مایع بدست آمده را داخل منصفانه بطری تمیز آب ریخته را انتخاب کنید و انتخاب کنید درپوش آن را همراه خود منصفانه میخ کودک خروجی می کنیم. سپس ماهی تابه ای را روی اجاق قرار می دهیم به همان اندازه جدید بیاید. اجتناب کرده اند مایع داخل بطری به صورت مارپیچ نازک بر روی ماهی تابه می ریزیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس اجتناب کرده اند تعیین کنید تکل بلافاصله اجتناب کرده اند ماهی تابه خارج می کنیم به همان اندازه زرد رنگ نشود. موضوع کادایف ما کنار هم قرار دادن است.

اصولاً بیاموزید: طرز تهیه شیرینی شکرپاره ترکیه ای، منصفانه شیرینی خوش ذوق برای سفره های افطار!

داروها مورد نیاز برای طرز تهیه دسر کادایف

برای کادایف:

  • ۵۰۰ خوب و دنج موضوع کادایف
  • ۲۰۰ خوب و دنج کره ذوب شده
  • ½ لیوان ذهن پسته
  • منصفانه لیوان پسته ریز دانش شده

برای شربت:

  • ۴ لیوان شکر
  • ۳ لیوان آب
  • ½  آب لیموی معاصر فشرده

نکته طرز تهیه دسر کادایف

بعد اجتناب کرده اند اینکه کادایف جدید را اجتناب کرده اند فر خارج کردید به همان اندازه به مدت ۲-۳ دقیقه آرامش تدریجی، سپس شربت خنک را روی آن بریزید . در اواخر پخت، کادایفی را کدام ممکن است منصفانه طرف آن پخته شده برگردانده بگذارید طرف تولید دیگری هم در فر، طلایی شود.

طرز تهیه دسر کادایف

ابتدا شربت دسر را کنار هم قرار دادن کنید. بعد اجتناب کرده اند ترکیب کردن کردن آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکر در قابلمه، بگذارید همراه خود حرارت به عادی بجوشد. آب لیمو را بلافاصله پس اجتناب کرده اند برداشتن اجتناب کرده اند محدوده اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بگذارید سرماخوردگی شود.

کادایف های معاصر را در ظرفی عمیق بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید کره آب شده را کم کم روی آنها بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوشایند ترکیب کردن کنید.

طرز تهیه دسر کادایف

وقتی کادایف های سیمی روغن انداختند، نیمی اجتناب کرده اند آن ها را در سینی کروی هر دو مربعی قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود کف کف دست فشار دهید به همان اندازه اجتناب کرده اند فشرده شدن آن ها مشخص شوید.

امیر مهرابی با طرز تهیه یک دسر خاص همراه با شماست. طرز تهیه دسر کادایف از جمله محبوب ترین دسرها در کشور ترکیه

به دلخواه روی {آن مقدار} زیادی بادام زمینی هر دو گردو بپاشید.

نصف تولید دیگری کادایف های سیمی را روی آن ها قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید یک بار دیگر فشار دهید به همان اندازه اجتناب کرده اند فشرده شدن آن ها مشخص شوید.

3

کادایفی را در فر اجتناب کرده اند در گذشته خوب و دنج شده همراه خود دمای ۱۸۰ سطح نزدیک به کف قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مدت ۴۵ دقیقه به صورت مدیریت شده بپزید. (پیشنهاد می کنیم آن را در کابینت های پایینی قرار دهید، از پخت کف کادایف دردسرساز تر است.)

بعد اجتناب کرده اند اینکه دمای اولین کادایف کمتر شد، شربت سرماخوردگی شده را روی آن بریزید به همان اندازه کادایف ها به طور یکنواخت خیس شوند.

حتما تجزیه و تحلیل کنید کدام ممکن است خواه یا نه شربت خنک شده است هر دو خیر. اگر شربت خواهید کرد جدید باشد دسرتان خمیر تبدیل می شود.

5

تعدادی از ساعت پایداری کنید به همان اندازه کادایف به خورد شربت برود. دسری کدام ممکن است شربت را به شخصی توسل به می تدریجی را می توانید همراه خود پایین تر دادن آن به تعیین کنید مربع هر دو مثلث سرو کنید. اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است اجتناب کرده اند سینی کروی استفاده می کنیم آن را به تعیین کنید مثلث پایین تر می دهیم. نوش جان!

لینک های مرتبط:

۱.طرز تهیه سوسیس گردو Cevizli Sucuk منصفانه میان وعده خوش ذوق ترکیه ای

۲.طرز تهیه ترافل پفکی ۲ رنگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش ذوق کدام ممکن است حتما باید بررسی کنید!

۳.طرز تهیه کوکی آلفاژور؛ شیرینی خوش ذوق آمریکای لاتین

۴.طرز تهیه شیرینی سار سارملا منصفانه دسر خوش ذوق را انتخاب کنید و انتخاب کنید باکلاس برای مهمانی های عید