شیطنت رسانه ای مقابل کی فرآیند در مصر/ آبی سرمربی سابق ایران شد


به گزارش خبرگزاری فارس، کارلوس کی فرآیند، سرپرست فنی سابق ایران اجتناب کرده اند هفته قبلی بار تولید دیگری در رسانه های مصری خبرساز شد. این شرکت کننده پرتغالی پس اجتناب کرده اند ناکامی در رساندن فراعنه به جام جهانی قطر اجتناب کرده اند سمت آموزش این کارکنان کناره گیری کرد.

فدراسیون فوتبال مصر اجتناب کرده اند انجام کی فرآیند رضایت دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید قصد دارد به همکاری همراه خود این معلم پرتغالی یکپارچه دهد با این حال طی ۲ روز قبل اطلاعات عجیبی مبنی بر تقاضا غیرمنطقی کی فرآیند اجتناب کرده اند فدراسیون مصر چاپ شده شد.

برخی رسانه های مصری مدعی شدند کی فرآیند همراه خود وجود ناکامی در حضور در جام جهانی، تمایل دارد دستمزد شخصی را برای از سرگیری قرارداد ۲ برابر تدریجی. این تقاضا غیرمعمول سرمربی سابق ایران جنجال زیادی در رسانه های مصری به پا کرد.

در همین راستا کی فرآیند طاقت نیاورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سکوت شخصی را شکست را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمام این اطلاعات را از نزدیک تکذیب کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید این خبر را خراب کردن به برخی رسانه ها علیه شخصی دقیق کرد.

کای روه ذکر شد: «پس اجتناب کرده اند گوش دادن به اطلاعات خودم، گفتن می‌کنم کدام ممکن است این خبر را از نزدیک تکذیب می‌کنم را انتخاب کنید و انتخاب کنید چنین درخواست شده است‌ای ندارم. هر درخواستی برای دستمزد را انتخاب کنید و انتخاب کنید دستیاران رسانه ای من می خواهم جعلی است.

وی افزود: به معنای واقعی کلمه هستند طبق هماهنگی همراه خود فدراسیون فوتبال مصر منتظر پاسخ شکایت شخصی اجتناب کرده اند فیفا در خصوص ورزشی همراه خود سنگال هستم را انتخاب کنید و انتخاب کنید هیچ مذاکره را انتخاب کنید و انتخاب کنید تصمیمی گرفته نشده است.

سرمربی سابق کارکنان سراسری ایران یکپارچه داد: واقعا متاسفم بابت اطلاعات کذبی کدام ممکن است به من می خواهم نسبت گرفت. همه این اطلاعات هواداران کارکنان سراسری را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایده ها کلی را به درد می آورد. در نهایت اجتناب کرده اند حمایت ممکن است سپاسگزاریم.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول توصیه دهید