شیائومی ۱۲ لایت همراه خود اسنپدراگون ۷۷۸G و هشت گیگابایت رم در بنچمارک Geekbench تبصره شد.


تعدادی از روز پیش گوشی ها سری Xiaomi 12 به بازار جهانی راه اندازی شد شد کدام ممکن است برای ادغام کردن خوب گوشی معقول تقریباً ارزان به تماس گرفتن ۱۲X شاید. با این حال شیائومی در جاری کار بر روی خوب گوشی بودجه‌تر اجتناب کرده اند این خانوار است شیائومی ۱۲ لایت را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکنون نتایج Geek Benchmark آشکار شده است.

گوشی معقول شیائومی همراه خود شماره مانکن ۲۲۰۳۱۲۹G در بنچمارک Geekbench دیده شد کدام ممکن است برخی اجتناب کرده اند مشخصات فنی گوشی بلند مدت این نمایندگی زبان چینی را در اختیار ما مکان ها.

مشخصات گوشی شیائومی ۱۲ لایت

طبق آگاه Geekbench، گوشی بلند مدت شیائومی دارای چیپست {خواهد بود} اسنپدراگون ۷۷۸G مجهز به کپی می باشد ۸ گیگابایت رم فروخته خواهد بود. این گوشی معقول در بخش تک هسته ای ۷۸۸ امتیاز را انتخاب کنید و انتخاب کنید در بخش تعدادی از هسته ای ۲۸۶۴ امتیاز کسب کرد.

شیائومی 12 لایت

یکی تولید دیگری اجتناب کرده اند عملکرد های این تجهیزات کدام ممکن است در لیست Geekbunch دیده شده است، سیستم مسئله پیش اعتقاد Xiaomi 12 Lite است. این تجهیزات دارای سیستم مسئله پیش اعتقاد اندروید ۱۲ است کدام ممکن است پیش بینی {می رود} رابط کاربری MIUI 13 داشته باشد.

سال قبلی شیائومی اجتناب کرده اند مدل ۵G را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۴G می ۱۱ لایت آشکار کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در واقع در اواخر سال همراه خود مانکن NE این سلولی نیز مواجه شدیم. با این حال امسال شیائومی احتمالا تنها مانکن ۵G گوشی ۱۲ لایت را راه اندازی شد خواهد کرد.

طبق شایعات، این گوشی معقول دارای نمایشگر است ۶.۵۵ اینچ OLED مجهز به رزولوشن Full HD را انتخاب کنید و انتخاب کنید نرخ تجدید ۱۲۰ هرتز. علاوه بر این باید منتظر دوربین بی نظیر ۶۴ مگاپیکسلی سامسونگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلندگوی استریو باشیم.

این گوشی معقول کدام ممکن است آگاه تبدیل می شود مختلط اجتناب کرده اند شیائومی ۱۲ را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیائومی CIVI است، احتمالا در بلند مدت نزدیک به صورت مناسب راه اندازی شد خواهد بود.