شیائومی در جاری این سیستم ریزی منصفانه مناسبت جهانی جدید برای حاضر قوی ترین Redmi Note است


گزارش های جدید آرم می دهد کدام ممکن است شیائومی در جاری این سیستم ریزی منصفانه مناسبت جهانی جدید است. این کنوانسیون در گذشته تاریخی ۲۹ مارس (۹ آوریل) برگزار تبدیل می شود. این نمایندگی می گوید کدام ممکن است گوشی خوب جدید Redmi Note را {در این} مناسبت راه اندازی شد خواهد کرد.

به گزارش Gizmochana را انتخاب کنید و انتخاب کنید بر مقدمه توییتی کدام ممکن است اکانت مناسب توییتر شیائومی چاپ شده کرده است، این نمایندگی {در این} مهمانی «قوی ترین Redmi Note» را حاضر خواهد کرد. این تجهیزات عبارت Ultimate را یدک می کشد به همان اندازه شاهد منصفانه محصول قادر مطلق همراه خود مشخصه های جالب باشیم.

اگرچه شیائومی چیزی با اشاره به این گوشی نگفته است، با این حال در تعدادی از هفته قبلی شنیده ایم کدام ممکن است این تجهیزات چیزی نیست جز Redmi Note 11 Pro Plus 5G این گوشی در اواخر اکتبر ۲۰۲۱ در چین در دسترس بودن نمی شود. بعد از همه این گوشی خوب در هند Xiaomi 11i HyperCharge عنوان دارد. همراه خود این جاری، Redmi Note 11 Pro Plus 5G Redmi Note 11 Pro در هند حال است ۵G در سایر عوامل چین فروخته تبدیل می شود.

مقالات مرتبط:

اگرچه شیائومی دستگاهی را کدام ممکن است در مناسبت جدید شخصی راه اندازی شد خواهد کرد قوی ترین Redmi Note می نامد، با این حال اینطور نیست. این نمایندگی بالقوه است به قوی ترین Redmi Note در خارج اجتناب کرده اند چین ردیابی تدریجی، از در ابتدا به Redmi Note 10 Pro 5G تعلق داشت. این تجهیزات در برخی بازارها نامیده تبدیل می شود پوکو X3 GT علاوه بر این شناختهشده است.

با این حال مشخصه‌های بلند مدت Redmi Note 11 Pro 5G 5G در بازارهای جهانی چیست؟ این گوشی خوب دارای مانیتور ۶.۶۷ اینچی +FHD است تحمیل ۱۲۰ هرتز، تراشه مدیاتک ۹۲۰ پول نقد، رم LPDDR4x، حافظه UFS 2.2، بلندگوهای استریو، حسگر تأثیر انگشت جانبی، MIUI 12.5 بیشتر مبتنی بر اندروید ۱۱، باتری ۴۵۰۰ میلی آمپر ساعتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پشتیبانی اجتناب کرده اند هزینه فوری ۱۲۰ واتی. دوربین سه گانه برای ادغام کردن سه دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی (واید)، ۸ مگاپیکسلی (فوق عریض) و یک دو مگاپیکسلی (ماکرو) است. علاوه بر این شاهد دوربین سلفی دوگانه در ورودی هستیم.