شیائومی بهتر از گوشی برای رسیدن به پنج میلیون است


گوشی های شیائومی اجتناب کرده اند جمله گوشی های هوشمندی هستند کدام ممکن است همراه خود ملاحظه به هزینه نسبتا بودجه را انتخاب کنید و انتخاب کنید چشم اندازها فوق العاده خوبی کدام ممکن است نسبت به سایر نمایندگی ها حاضر می دهند، توانسته اند طی سال های قبلی تذکر اشخاص حقیقی زیادی را به شخصی جلب کنند. هدف این امر انصافاًً مشخص است. همه خواهان بهتر از عملکرد ها همراه خود کمترین ارزش هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید گوشی های شیائومی این امکان را برای طیف وسیعی اجتناب کرده اند اشخاص حقیقی فراهم کرده اند. کسب گوشی شیائومی بیشتر اوقات عالی محدوده خوب است. ویژه به ویژه روزی کدام ممکن است نمی توانید ارزش زیادی را برای گوشی های کلاس بالا خرج کنید.

ردمی ۹ تی

یکی اجتناب کرده اند عملکرد های محکم Redmi 9T قابلیت باتری بالا است، از در هند همراه خود عنوان Redmi 9T Power شناخته تبدیل می شود.

سه مسئله در طراحی آن عالی است:

 • پایین جلد عالی
 • محافظت {ضد آب}
 • رنگ بدنه مات را انتخاب کنید و انتخاب کنید توسل به تأثیر انگشت کم

ردمی 9 تی

بدنه این گوشی اجتناب کرده اند پلاستیک ضخیم ({به دلیل} کمیت بالای باتری) بازسازی شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند مقوا حافظه MicroSD را انتخاب کنید و انتخاب کنید جک ۳.۵ میلی متری صدا کمک می کند.

در نمایش فیلم نسبتا غول پیکر Redmi 9T می توان به مواردی قابل مقایسه با محیط زیرین تر را انتخاب کنید و انتخاب کنید محافظ گوریلا گلس ۳ ردیابی کرد.نمایش فیلم ۶.۵۳ اینچی IPS نمایشگر کریستال مایع دارای روشنایی ۴۰۰ نیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوانایی ۲۳۴۰ در ۱۰۸۰ پیکسل است. تنها سطح نقطه ضعف آن اینجا است کدام ممکن است کار همراه خود آن در زیر آفتاب مستقیم خورشید دردسر است، با این حال اصلاً نمی توانید همراه خود آن کار کنید.

بلندگوهای دوگانه Redmi 9T استاندارد صدای استریو خوبی را ساخت می کنند، با این حال متاسفانه در کمیت بعدی شاهد افت استاندارد هستیم.

سیستم مسئله این گوشی اندروید ۱۰ همراه خود رابط کاربری MIUI 12 است با این حال قابلیت بهبود به اندروید ۱۱ را دارد، اجرای این سیستم ها در رم ۶ گیگابایتی تقریبا مشکلی ندارد با این حال همراه خود رم ۴ گیگابایتی گوشی را {خواهید دید}. منجمد کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آویزان کنید.

پردازنده Redmi 9T اسنپدراگون ۶۶۲ است کدام ممکن است یکی اجتناب کرده اند تراشه های عجیب و غریب را انتخاب کنید و انتخاب کنید بودجه کوالکام است. پردازنده گرافیکی آن Adero 610 می باشد از طریق باید ذکر شد کدام ممکن است این گوشی به سادگی اجتناب کرده اند پس کارهای روال را انتخاب کنید و انتخاب کنید روزمره بر می آید.

توانایی این گوشی باتری قادر مطلق ۶۰۰۰ میلی آمپر ساعتی همراه خود قابلیت هزینه فوری ۱۸ واتی است. به مشاوره شیائومی، این باتری به همان اندازه ۴ سال استفاده مداوم، توانایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اثربخشی شخصی را محافظت خواهد کرد.

شایان اشاره کردن است کدام ممکن است اجتناب کرده اند این گوشی می توان شناخته شده به عنوان پاوربانک سلول برای هزینه تجهیزات های تولید دیگری استفاده کرد.

این گوشی اجتناب کرده اند ۴ دوربین استفاده می تدریجی: دوربین بی نظیر ۴۸ مگاپیکسلی، سنسور ماکرو ۲ مگاپیکسلی، پیش آگهی عمق را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوربین ۸ مگاپیکسلی همراه خود زاویه باز. به طور گسترده استاندارد عکسها پرونده شده ویژه به ویژه در روز {راضی کننده} است.

ردمی ۱۰

طراحی سبک را انتخاب کنید و انتخاب کنید جالب، ۴ دوربین پشتی کدام ممکن است عکسها همراه خود استاندارد بالا خواهد گرفت، بلندگوهای استریو، نمایش فیلم HD 1080p، انجام برتر دوربین در ساعت شب، انجام خوشایند باتری را انتخاب کنید و انتخاب کنید پشتیبانی اجتناب کرده اند مقوا حافظه اجتناب کرده اند عوامل قوت این گوشی هستند.

ممکن است به سختی همراه خود Redmi 10 ضرر دارید – استفاده اجتناب کرده اند این تلفن ساده است. نمایش فیلم ۶.۵ اینچی همراه خود خوانایی بالا، نرخ تجدید ۹۰ هرتز را انتخاب کنید و انتخاب کنید استفاده اجتناب کرده اند چندین حالت مختلف برای حاضر رنگ ها اجتناب کرده اند عوامل قوت .

استاندارد صدای آسانسور کننده استریو Redmi 10 خوشایند است کدام ممکن است حتی در بالاترین میزان صدا نیز کاهش نمی یابد.

سیستم مسئله آن اندروید ۱۱ همراه خود رابط کاربری MIUI 12.5 است کدام ممکن است محیطی روان را برای اجرای اپلیکیشن های مختلف می دهد.

اجتناب کرده اند تذکر دردسرساز افزاری گوشی شیائومی Redmi 10 دارای تراشه Helio G88 است کدام ممکن است برای ورزش های روزانه، اجرای این سیستم ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید تفریحی های سبک صحیح است.

قابلیت باتری این گوشی ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعت است را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند هزینه فوری ۱۸ واتی نیز کمک می کند.

Redmi 10 دارای ۴ دوربین در پایین است کدام ممکن است تخصص عکاسی نسبتا خوبی را هم در ساعت شب را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم در روز می دهد.

در پایان باید ذکر شد کدام ممکن است Redmi 10 یکی اجتناب کرده اند همراه خود خوب ارزش ترین گوشی ها برای گرفتن است. تخصص عکاسی برتر در روز را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساعت شب، همراه خود جک ۳.۵ میلی متری صدا، پشتیبانی اجتناب کرده اند مقوا حافظه را انتخاب کنید و انتخاب کنید قابلیت هزینه معکوس اجتناب کرده اند عملکرد های .

قیمت: ۴۹۳۹۰۰۰ تومان

شیائومی نوت ۱۱

شیائومی نوت 11

مشمول بهتر از گوشی های به همان اندازه ۵ میلیون نوت ۱۱ شیائومی است کدام ممکن است در فوریه ۱۴۰۰ وارد بازار شد.

این گوشی دارای پردازنده هشت هسته ای اسنپدراگون ۶۸۰ است کدام ممکن است در امتداد طرف تراشه گرافیکی آدرنو ۶۱۰ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۶ گیگابایت رم ممکن است به سادگی اجتناب کرده اند پس کارهای روزمره را انتخاب کنید و انتخاب کنید تفریحی های وب مبتنی بر بربیاید (بعد از همه خیلی با کیفیت حرفه ای نیست).

این گوشی a فوق العاده دستی همراه خود وزن ۱۷۹ خوب و دنج دارای نمایش فیلم OLED همراه خود استاندارد بالا همراه خود نرخ معاصر سازی ۹۰ هرتز، روشنایی ۷۰۰-۱۰۰۰ نیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید محافظ Corning Gorilla Glass 3 است.

Xiaomi Note 11 دارای ۴ دوربین در پایین است: عالی دوربین بی نظیر ۵۰ مگاپیکسلی، عالی دوربین همراه خود زاویه دید عریض ۸ مگاپیکسلی، ۲ سنسور ماکرو ۲ مگاپیکسلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیش آگهی عمق. کدام ممکن است تصاویری همراه خود استاندارد خوشایند را انتخاب کنید و انتخاب کنید قابل قبول خواهد گرفت. عکاسی پانوراما را انتخاب کنید و انتخاب کنید قابلیت HDR در فیلمبرداری اجتناب کرده اند عملکرد های عالی دوربین های نوت ۱۱ است.

سایر مشخصات:

 • دارای شهادت دادن IP53، مقاوم در مخالفت با کروی را انتخاب کنید و انتخاب کنید غبار را انتخاب کنید و انتخاب کنید پاشش آب
 • باتری ۵۰۰۰ میلی متر در ساعت همراه خود قابلیت هزینه فوری

قیمت: ۵۲۴۵۰۰۰ تومان

تبصره ۸ ۲۰۲۱

این گوشی با بیرون شک یکی اجتناب کرده اند محکم ترین رقبای بازار میان کلاس هاست کدام ممکن است حرف های زیادی برای ادعا کردن دارد. استاندارد بالا در کنار همراه خود قیمت صحیح دنبال کنندگان متعدد را به شخصی جلب کرده است.

بدنه جلویی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پشتی این گوشی ۱۹۰ گرمی گوریلا گلس ۵ است.این گوشی مجهز به چیپست مدیاتک هلیو جی ۸۵ را انتخاب کنید و انتخاب کنید پردازنده گرافیکی Mali-G52 MC2 به در کنار رم ۴ گیگابایتی است کدام ممکن است به سادگی ممکن است کارهای روزانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید تفریحی ها را همراه خود نرخ فریم متداولانجام دهد.

تراکم نمایش فیلم ۶.۳ اینچ، ۴۰۹ پیکسل در اینچ، روشنایی ۳۰۰ نیت است را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند فناوری IPS کمک می کند.

سیستم مسئله آن اندروید ۱۱ همراه خود رابط کاربری MIUI 12.5 است کدام ممکن است محیطی روان را انتخاب کنید و انتخاب کنید روان را برای اجرای هر ناخوشایند افزاری می دهد.

دوربین پشتی این گوشی برای ادغام کردن عالی دوربین بی نظیر ۴۸ مگاپیکسلی، ۲ سنسور عمق ۲ مگاپیکسلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی سنسور ماکرو را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی لنز ۸ مگاپیکسلی همراه خود زاویه دید عریض است کدام ممکن است عکس‌هایی همراه خود استاندارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید رضایت‌بخش را بالقوه می‌سازد.

سایر مشخصات شیائومی نوت ۸ (مه ۲۰۲۱):

 • جک ۳.۵ میلی متری صدا
 • باتری ۴۰۰۰ میلی آمپر ساعتی اجتناب کرده اند هزینه فوری ۱۸ واتی کمک می کند
 • سنسور تأثیر انگشت فوری
 • حافظه خانه ۶۴ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۲۸ گیگابایت

قیمت: ۵۶۷۹۰۰۰ تومان

Redmi 9C

Redmi 9C

فینال گوشی در لیست بهتر از گوشی شیائومی به همان اندازه ۵ میلیون تومان Redmi 9C به هزینه ۳,۵۹۹,۰۰۰ تومان. این گوشی در جولای ۲۰۱۶ به بازار تهیه شد.

پردازنده این گوشی مدیاتک هیلو جی ۳۵ است کدام ممکن است در امتداد طرف تراشه گرافیکی PowerVR GE8320 را انتخاب کنید و انتخاب کنید رم ۴ گیگابایتی به سادگی همراه خود پس پردازش های روزمره را انتخاب کنید و انتخاب کنید استاندارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تفریحی های آسان جدا می آید.

سیستم مسئله آن اندروید ۱۰ است کدام ممکن است بعد از همه می توان آن را به اندروید ۱۱ بهبود داد.اجتناب کرده اند تذکر ناخوشایند افزاری می توان ذکر شد کدام ممکن است شیائومی واقعا سخاوتمند {بوده است}، {در این} مبارزه کردن قیمت گوشی اجتناب کرده اند تذکر روانی به بازار تهیه شده است.

این گوشی به چند دوربین در پایین مجهز شده است: عالی دوربین بی نظیر ۱۳ مگاپیکسلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲ سنسور ۲ مگاپیکسلی برای پیش آگهی عمق را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماکرو. استاندارد عکس های آنها در روز قابل قبول است.

نمایش فیلم ۶.۵۳ اینچی اجتناب کرده اند فناوری IPS کمک می کند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بالقوه حاضر ۱۶ میلیون رنگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید زوایای دید مشخص را دارد.

سایر مشخصات گوشی:

 • پورت USB بازسازی شده اجتناب کرده اند MicroUSB 2.0
 • جک ۳.۵ میلی متری صدا
 • حافظه خانه ۶۴ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۲۸ گیگابایت
 • باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی (قابلیت کار مداوم برای ۱۱ به همان اندازه ۱۲ ساعت)