شهید جعفر کوکبی: در چارچوب اسلام و قرآن حرکت کنید.


«شهید» به گزارش خبرگزاری فارس از همدان; او با بینش عمیق، نقش همه کارما را در چهار فصل گاتی، چشمان ستاره های آسمان، نشان داد. ققنوس هشت بهشت ​​که هفت آسمان را به خود جذب می کند. همان عاشقی که در وادی مقدس پرواز می کند. عشق و فرشتگان روح پاک او را فروتن کردند.

ما می خواهیم هر روز را با نام و خاطرات این ستاره ها به پایان برسانیم و با کمک این رازهای عاشقانه کار را آغاز کنیم. شجاعت، شجاعت، مبارزه و شجاعت … برگ سبز چه آن را به عنوان هدیه قبول کنید و چه آن را در نظر بگیرید، انشاالله که سرافراز باشد.

۳۲۱۲/ روزگار ما با شهید جعفر کوکبی مبارک باد.

پروردگار عالم و مبدأ همه موجودات، برای تجلیل از حکیمان که نعمت وجود را عطا کرده اند. درود خدا بر حضرت محمد عبدالله (محمد عبدالله) و خاندانش. درود بر همه ی ایشان مخصوصاً ائمه ی عصر و ارواح اهل بیت علیهم السلام.

درود بر رزمندگان پیروز عاشورای عزیز و درود فراوان به ارواح مطهر همه مسلمین، انقلاب اسلامی ایران به رهبری معظم امام خمینی (ره) به مرحله مهم و سرنوشت سازی رسیده است و فرعونیان در آستانه تحویل گرفتن است. زمانی در زباله دان تاریخ.

من وظیفه خود می دانم که برای دین و مدرسه ام تلاش کنم.

درود فراوان به پدر و مادری که برای احقاق حق فرزندان خود سختی ها و مشقات زیادی را متحمل شده اند. مخصوصاً با وجود مشکلات زیادی که در طول زندگی با آن روبرو بودیم، برای سلامتی مادرم تلاش زیادی کردیم. تمام زحمات و سختی های زندگی فرزندانش از رفاه گذشته است، از این رو او زندگی خود را رها کرد و از تمام اندیشه های خود برای موفقیت فرزندانش استفاده کرد، پس مرا ببخشید.

درود بر پدر عزیزی که بهترین ها را برای فرزندانش انجام داده است از نو، از حضور گرانقدر ایشان بسیار سپاسگزارم و امیدوارم پدر و مادر عزیزم را اگر باعث رنجش شما شدم ببخشید.

اما برای خواهران مؤمن و برادران عزیزم برای شما آرزوی موفقیت در امور زندگی دارم، اما شرمنده ام که در تمام عمرم با وجود اینکه برادر شما بودم، سربار شما نبودم.

برادران و خواهران عزیز از برادران و خواهران بزرگترتان انتظار دارم و آرزو دارم که برای شما برادری سرافراز باشم. با این حال، من فقط حقوق عزیزان را ادا نمی کنم، تو را به گردنم انداختم، امیدوارم همیشه در زندگی موفق و سربلند باشی. من همیشه به عزیزانم افتخار می کردم.

من کوچکتر از آن هستم که بتوانم به شما عزیزان نصیحت کنم، اما برحسب وظیفه و مسئولیتی که دارم به چند نکته اشاره می کنم. اول از همه این را بدانید که مهم نیست در زندگی شما چه اتفاقی می افتد، به آنچه خداوند به شما داده راضی باشید. همیشه سعی کنید رنج را به راحتی تحمل کنید و فقط به دنبال رضای خدا باشید و جزئی از دشواری تکامل خود باشید، زیرا خداوند انسان ها را آفریده است تا در هر سطحی آزمایش شوند.

در زندگی شما که هستید خواست خدا در هر مرحله از زندگی برای رشد و زندگی شما سختی های زندگی سعی کنید در تمام مسائل زندگی با تمام رنج ها روبرو شوید و بر آنها غلبه کنید. دیگران خدای نکرده دیگران در راه انقلاب و اسلام، از پیروی از رهبر انقلاب که فقیه عصر هستند نمی توان ترسید.

همواره با حرکت در چارچوب اسلام و قرآن، گام برداشتن در جهت رضای خدا، سعی کنید کلمه توحید را بسازید. هیچ الگوی زندگی شما جز خدا نیست. با توجه به این کلمه از شر همه خدایان بد خلاص شوید. همه خدایی که شما را از قرآن و راه اصلی اسلام نگه می دارند شما را گمراه می کنند. اگر می خواهید بر همه خدایان دروغین غلبه کنید، فقط به خدایی می رسی که شایسته ستایش است. خدایی که جهان و جهان را آفرید. به شما خبر می دهند که پروردگاری که موجودات زمین و آسمان ها را آفریده است به قرآن می رسد. آنگاه در زندگی پیروز، در زندگی موفق، پاک و سربلند خواهید بود. در برابر عظمت خداوند، به مسئولیت های خود افتخار کنید.

انتهای نامه /۸۹۰۰۱/
این مقاله را برای صفحه اول توصیه کنید.