شرکت فولاد خوزستان اولین کمک به مردم شریف باغملک پس از بحران موسمی


طاهری رئیس هیئت مدیره شرکت فولاد خوزستان در جمع سیل زدگان باغملک مطالبی را بیان کرد.

رضا طاهری رئیس هیئت مدیره شرکت فولاد خوزستان در بازدید از مناطق سیل زده باغ ملک به دلیل بحران موسمی و بلایای طبیعی از جمله سیل و زلزله در دو سال گذشته ابراز همدردی کرد. کشور نیز از شیوع ویروس کرونا رنج برده است و شرکت فولاد خوزستان با انجام مسئولیت‌های اجتماعی خاص خود با توجه به مسئولیت اجتماعی در برابر بحران‌ها همواره در کنار مردم عزیز استان بوده است.

شرکت فولاد خوزستان اولین کمک به مردم شریف باغملک پس از بحران موسمی

دیدارنیوز_سرویس خوزستانرئیس هیئت مدیره شرکت فولاد خوزستان گفت: استراتژی مسئولیت اجتماعی این شرکت در راستای اهداف اصلی آن در راستای افزایش توانمندی ها و افزایش کیفیت و تنوع محصولات است. می توان گفت شرکت فولاد خوزستان همواره در قبال جامعه و جامعه مسئولانه عمل کرده است چرا که بیشترین میزان تحریم های تولیدی و ارزی کشور در سال های اخیر شاید به نوعی به امنیت اقتصادی کشور مربوط باشد. حالت؛ بنابراین مسئولیت اجتماعی را در تمامی اهداف و ساختارهای خود مد نظر قرار می دهد.
طاهری با اشاره به خدمات ارائه شده توسط این شرکت در قالب کمک های امدادی در بحران سیل باغ ملک پس از موسمی، گفت: در این راستا شرکت فولاد در مرحله اول از نظر مسئولیت اجتماعی فراتر از همیشه پیش رفته است. بسته بندی ۵۰۰ بسته مواد غذایی و ۱۰۰۰۰۰ بسته آب و توزیع مواد معدنی بین سیل زدگان.
رئیس هیئت مدیره شرکت فولاد خوزستان گفت: واحد مسئولیت اجتماعی شرکت فولاد خوزستان آماده همکاری با مردم تا رفع مشکلات سیل و توزیع سایر کمک های لازم برای چاه است. – آرامش و آرامش مردم در مناطق آسیب دیده.