شاهدان فشار مرگبار پرستار در میدان تایمز را به یاد می آورند ، عواقب غم انگیزی

شاهدان فشار مرگبار پرستار در میدان تایمز را به یاد می آورند ، عواقب غم انگیزی


خانواده و دوستان خواهر نیوجرسی ، که روز جمعه توسط یک سارق در میدان تایمز کشته شدند ، به سختی با این حادثه طاقت فرسا و پیامدهای غم انگیز آن کنار آمدند ، زیرا از پشتیبانی زندگی خارج شد.

– آنها فقط دوشاخه را کشیدند. او رفته است. “کارلیتو اسپا ماریا در مورد خواهرش ، ماریا آمبروسیو ، که در این حادثه خشونت آمیز از ناحیه سر دچار آسیب دیدگی شد ، به The Post گفت.

“من تماشا کردم که دوشاخه بیرون کشیده شده است. من دستم را تا آخرین نبضم نگه داشتم. “او حدود ساعت 8:30 شب گفت.

“آنها می دانستند که ظاهر خوبی ندارد ، بنابراین من دیشب چند بار از او خداحافظی کردم.” به او گفتم: “تو در کنار مادر و پدر ما خواهی بود.”

کارلیتو گفت که پدر آنها در آوریل در فیلیپین بر اثر COVID-19 فوت کرد. او گفت که او و ماریا منتظر بودند بحران کرونا فروکش کند تا بتوانند به آنجا سفر کنند و او را در نقشه خانواده دفن کنند.

“ما باید به خانه می رفتیم و پدرم را تشییع جنازه مناسب می کردیم و او اکنون رفته است.” من الان باید این کار را انجام دهم. “

امیلیا کروز 70 ساله با امبروسیو 58 ساله در مرکز پزشکی بایون کار می کرد و بعدازظهر جمعه در میدان تایمز بود.

آمبروسیو به عنوان پرستار در مرکز پزشکی Bayonne کار می کرد.
فیس بوک

کروز به روزنامه پست گفت ، حادثه ای که باعث مرگ او شد ، حدود ساعت 1 بعد از ظهر رخ داد ، زمانی که آمبروسیو و کروز به همراه برادرش و دوست دیگرش بعد از مدتی مدیریت و ناهار به همراه برادر و دوست دیگرش از کروز بالا رفتند.

کروز گفت: “افراد زیادی وجود داشت و ما در حال تلاش برای مانور بودیم.”

“من صدای مشت محکمی شنیدم ، انگار چیزی به بتن برخورد می کرد ، و می دانید ، بلند بود ، بنابراین گفتم:” وای ، خدای من. آن چیست؟ ‘ و سرم را پایین انداختم و بلوز را دیدم ، صورتش را ندیدم و گفتم: “خدای من ، نینگ!” – من تو را نینگ صدا می کنم. گفتم ، نینگ ، چی شد؟ بیدار شوید و او بیرون بود.

“او در حال حاضر بیهوش بود. او جواب من را نمی دهد مدام او را بر می دارم از دهانش بیرون آمد. و من گفتم: “با 911 تماس بگیرید.”

“نمی دانم آیا گریه کردم … همه احساسات بود. اگر از من بپرسید شوکه می شوم. “

یک دوست دلسوز گفت ، ناظری آمد و سعی کرد کمک کند ، و شخص دیگری گفت که آنها قبلاً با اورژانس تماس گرفته اند.

برادر آمبروسیو ، کارلیتو اسپا ماریا ، گفت که او در آنجا حضور داشت و هنگامی که از پشتیبانی زندگی خارج شد ، دست او را گرفت.
برادر ماریا آمبروسیو ، کارلیتو اسپا ماریا ، گفت که او در آنجا حضور داشت و وقتی او را از پشتیبانی زندگی خارج کردند ، دست او را گرفت.
فیس بوک

ماریا به پشت تکیه داده بود. اصلا خونریزی نداشت چشمانش بسته بود ، “زن احساسی گفت.

کروز با گریه گفت: “من نمی توانم این احساس را توصیف کنم زیرا همه متفاوت هستند ، اما وقتی به شما نزدیک است ، به قلب شما … ما همیشه با هم هستیم ، با هم سفر می کنیم ، با هم کار می کنیم.”

“من الان صحبت می کنم ، من سعی می کنم به همه چهره شجاع بدهم زیرا من یک پرستار هستم ، بنابراین ما این کار را هر روز هنگام کار و در کنار بیماران و خانواده ها انجام می دهیم ، اما نزدیک بودن به شما متفاوت است. کروز در بیمارستان گفت که امبروسیو بر نجات جان افراد اصرار داشت.

جرمین فاستر مرد بی خانمان به جرم ربودن امبروسیو متهم شده است.
جرمین فاستر مرد بی خانمان به جرم ربودن امبروسیو متهم شده است.

“من می خواهم شما در آرامش باشید. میدونم برگشتی نیست هیچ امیدی.”

به گفته پلیس ، جرمین فاستر 26 ساله بی خانمان به دلیل سرقت و بدرفتاری صبح شنبه در ارتباط با این حوادث متهم شد.

کروز آشفته و به سختی شنیدنی سعی کرد احساسات خود را با مظنون در میان بگذارد.

“من کاری ندارم که او چه می کند یا چه می کند ، می دانید ، تنها چیزی که برایم مهم است این است که او دوست من را از من ، خانواده اش ، افرادی که او را خیلی دوست دارند ، و بسیاری چیزها را گرفت. در مورد حلقه دوستان ما ، “او گفت.

به گفته پلیس ، کارلیتو کلمات بسیار قوی تری برای فاستر داشت که درست قبل از حمله به میدان تایمز به آپارتمان یک زن حمله کرد.

“ما عدالت می خواهیم. من می خواهم آنها را برای مدت طولانی بسته نگه دارند تا نتوانید به افراد بیشتری آسیب برسانید. کلیدها را دور بریزید تا دیگر نتوانید از آنجا خارج شوید. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *