شانس دوم برای تجربه یک زندگی سالم ابتدا برای از بین بردن اثرات امواج الکترومغناطیسی


به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه، امروزه در دنیا به دلیل پیشرفت های علمی، شاهد فناوری های نوینی برای آسایش و سعادت جامعه بشری هستیم و این فناوری ها بسیاری از مشکلات بشر را حل کرده است. با وجود مسائل، شایان ذکر است که برخی از فناوری ها بدون اینکه مخرب باشند، اثرات منفی دارند. ما از طریق فناوری های مدرنی که هر روز از آنها استفاده می کنیم، مانند تلفن های همراه و سایر وسایل ارتباطی و وای فای، در معرض امواج الکترومغناطیسی هستیم. -فای و بحث امواج الکترومغناطیسی و اثرات آن بر چرخه بیولوژیکی مدام مورد بحث است.

امواج الکترومغناطیسی با دو منشا طبیعی و انسانی نقش مهمی در زندگی مدرن جامعه بشری ایفا می کنند. این امواج رادیویی هستند، تلویزیون، که برای تمام شبکه های مخابراتی و ارتباطات بی سیم استفاده می شود. علم هر روز در حال توسعه میدان های مغناطیسی در اطراف ما است و بدن ما در معرض این میدان های مغناطیسی قرار می گیرد.

همزمان، تأثیر امواج بر انسان افزایش دمای بدن است. افزایش ضربان قلب؛ تپش قلب و افزایش گردش خون و فشار خون بالا؛ ضعف و خستگی؛ تاری دید و آب مروارید زودرس؛ حالت تهوع سرگیجه و سردرد به خصوص در ناحیه. شقیقه ها نشان دهنده وزوز گوش است.

شرکت آموت دانش آسیا، گروهی علمی که توسط مجموعه ای از محققان و متخصصان تشکیل شده است، محصولی را برای کمک به بدن انسان در مقاومت در برابر این موج روانه بازار کرده است. این محصول از تکنولوژی و علم کریستالیزاسیون بهره می برد. شرکت نانوتکنولوژی ساخت جدیدترین محصول خود را معرفی کرد. الگوی تراشه کریستال ساترستون. محصول شرکت آموت دانش آسیا محصولی بسیار پیشرفته در زمینه سلامت و شفا برای جلوگیری از تشکیل امواج الکترومغناطیسی و بهبود آنها در بدن با استفاده از ساختارهای کریستالی می باشد.

این محصول با طرح نقره عیار ۹۲۵ عیار، سلامت بدن را بازیابی می کند.

خبرنگار فارس به سراغ مدیرعامل آموت دانش آسیا رفت و گفت و گو درباره محصول دانش بنیان این شرکت را در ادامه می خوانید.

فارس: لطفا خودتان را معرفی کنید.

قوسیان-جناب آقای مدیر عامل شرکت آموت دانش آسیا که از سال ۱۳۷۵ در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی فعالیت دارد. در سال ۱۳۷۵ شرکتی را با حسن قوسیان تأسیس کردیم و مشغول تجارت هستیم. این رشته از سال ۱۹۸۸ شروع به کار کرد و در حال حاضر این شرکت به عنوان یک واحد فنی شناخته می شود و هیچ گونه تقسیم بندی برای محصولات ساتر استون در قوانین پایه دانش وجود ندارد.

فارس: چند نفر در شرکت کار می کنند؟

قوسیان: اینجانب به عنوان مدیر عامل شرکت دارای مدرک مهندسی مکانیک و فوق لیسانس فناوری و نوآوری و مهندس معمار صابر اسدی نیا این اختراع با من در این پروژه انجام شد. همکاری مستقیم پنج نفر و ۶ نفر به صورت غیر مستقیم در این زمینه فعالیت می کنند.

فارس: زمینه فعالیت شخصی شما چیست؟ لطفا توضیحی در مورد محصول خود ارائه دهید.

قوسیان: از آنجایی که تکنولوژی روز به روز پیشرفت می کند و این پیشرفت اجتناب ناپذیر برای برقراری ارتباط بی سیم ضروری تلقی می شود، تصمیم گرفتم در مورد امواج الکترومغناطیسی تحقیق کنم زیرا این امواج به راحتی از بدن انسان عبور می کنند و انرژی آن را جذب می کنند. هر عملی عکس العملی دارد.

در این رابطه، پاسخ بدن به این امواج منفی است. از آنجایی که حرکت این امواج سینوسی است، توسط پارچه یا کامپوزیت غیر قابل نفوذ مسدود نمی شود.

با پوشیدن زره های ساخته شده از چنین لباس هایی، زندگی برای جلوگیری از عوارض غیرممکن است، بدن انسان باهوش است و می تواند به تنهایی با این امواج ارتباط برقرار کند و تصمیم گرفتند بدن را در برابر امواجی که با آنها تداخل دارد، مقاوم کنند. به دلیل این امواج، عوارض غیر قابل برگشت می شود. با استفاده از کریستالوگرافی و نانوتکنولوژی توانستیم یک صفحه کریستالی را پردازش کنیم و میدانی به نام آزمایشگاه تعریف کنیم که در پنج سانتی متر از آن آب تشکیل شده است. بر خون رسانی و اعصاب تأثیر می گذارد. بدن را در حالت عادی و بدون عارضه نگه دارید.

در حالت ایده آل، تراشه باید با یک قالب نقره ای و طلایی مهر و موم شود و به فکر قرار دادن آن در کنار مرکز خون رسانی بدن (قلب) و دمای آن تا باز شدن تراشه باشد. از ۸۰ درجه تجاوز نکنید و تراشه مادام العمر کار خواهد کرد.

فارس: آیا کپی رایت محصول خود را دارید؟

قوسیان- این محصول در سال ۱۹۹۶ ثبت اختراع شد، علامت تجاری آن ثبت شد و به طور انحصاری در تولید انبوه با نام ساترستون به فروش رسید. تکنولوژی این محصول به شرح زیر می باشد.سار ایرانی است و احتمال مهندسی معکوس این شرکت تقریبا صفر است. بنابراین می توان در صورتی که برای اولین بار در دنیا تولید کرد و رقیبی نداشت تمرکز بر واردات ارز به کشور داشت که می تواند به ارزش افزوده بالای صادرات و محصولات اشاره کند.

فارس: مخاطبان این محصول چه کسانی هستند؟

قوسیان- به عنوان یک محصول دانش بنیان؛ محصول ساترستون از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۵ تحت آزمایشات میدانی قرار گرفت و بر روی ۳۰۰ نفر آزمایش شد و نتایج نشان داد که اثرات برد رادیویی و امواج الکترومغناطیسی در ارتباطات از بدن و قطعات آن حذف شده است. بدن در حالت طبیعی است آزاد است و عوارض امواج را ندارد.

جامعه هدف این محصول افراد جامعه در محیط شهری یا روستایی هستند. بر اساس گزارش سازمان ملل، ۶ میلیارد از هفت میلیارد نفر جمعیت جهان به تلفن همراه دسترسی دارند. شرکت ایالت خود ماست، شروع فعالیت بازاریابی از آذربایجان غربی در نظر گرفته شده است. در نظر دارد با ورود به بازار کشورهای دیگر و اجرای کمپین های تبلیغاتی از بازار ایران حمایت کند.

فارس: آیا تا به حال این محصول را فروخته اید؟

قوسیان- تاکنون ۲۵۰۰ شهروند ایالتی این محصول را خریداری و استفاده کرده اند. این محصول در هر محیطی ضد آب و قابل حمل بوده و دارای گارانتی مادام العمر می باشد. می توان آن را به مدت سه ثانیه از نظر فیزیکی آزمایش کرد. تعادل دارد. مشتریان می توانند در هر زمان از سلامت عملکرد ساتر استون مطلع شوند.

فارس: برای ثبت شرکت و ثبت اختراع چه مراحلی را طی کردید؟ با چه چالش هایی روبرو بودید؟

قوسیان- ثبت شرکت در کشور مشکلی ندارد، اما ثبت اختراع برای هر طرحی متفاوت است. طرح‌هایی مانند طرح ساترستون که در تولید علمی دخیل بودند، مراحل دشواری را پشت سر گذاشتند، زیرا این طرح‌ها به دانشگاه‌ها و بخش‌های متخصص سپرده شد. به ویژه در یک زمینه مشکلات وجود دارد. قضات بر اساس علمی که آموخته اند قضاوت می کنند; باید در تولید علمی با استفاده از تجربه و تکرارپذیری ارزیابی شود. در حوزه علوم تجربی است که ما اختراع خود را ارزیابی می کنیم. دکتر. مغز و اعصاب داریوش روحی به مدت ۲ ماه روی بیماران با رضایت آنها آزمایش کرد و ثابت کرد که ادعای اختراع عملی و قابل تکرار است و می توان آن را علم جدیدی دانست. یکی از فواید آن در زمینه کریستالوگرافی این است که سلامتی را برای فرد به ارمغان می آورد.

فارس: آیا محصول خود را در کشورهای دیگر نیز عرضه کرده اید؟ چه حرکتی؟برای تبلیغ محصول خود در خارج از کشور چه کرده اید؟

قوسیان- همسایه ترکیه عمان انجام بازاریابی و فعالیت در عراق. بوقلمون ایجاد نمایندگی در استانبول با همکاری شرکای شرکت ترکیه ای جهت استفاده از زیرساخت ها و امکانات ترکیه. با توجه به حمایت های داخلی، محدودیت های صادراتی اروپا و منطقه خلیج فارس در عمان ساخته می شود و زیرساخت های دسترسی به بازار کشورهای حوزه خلیج فارس در حال ایجاد است و مذاکرات برای معرفی اقلیم کردستان در عراق در حال انجام است. عراق که انتظار دارد از طریق صادرات ارز خارجی به دست آورد.

فارس – آیا مسئولان ذیربط و سازمان های دولتی حمایت های لازم را از پروژه و شرکت دانش بنیان انجام می دهند؟

قوسیان- شرکت های فناور و دانش بنیان برای حمایت امسال نامگذاری شده اند و همچنان چالش هایی برای جذب این حمایت ها در زمینه مالیات و تامین نقدینگی وجود دارد. بزرگترین مشکل پشتیبانی زیرساختی است. مثلا، اکنون با ساخت و ساز کارخانه فناوری دقیقاً مانند یک انبوه ساز رفتار می شود و هیچ حمایتی در این زمینه ندارد. می فروشد و سود می برد.

شرکت های فناوری نقدینگی را از فروش محصولات خود تامین می کنند و زمین می خرند. مراحل ساخت و ساز مانند اقساطی و حفاری و پیچیدگی پس از فروش برای آن نقدینگی ایجاد نمی کند. در محل کار با حمایت مجموعه هایی مانند پارک های علم و فناوری باید کالاها به بازار عرضه شود و بتوان ماشین آلاتی مانند کامیون و بیل مکانیکی را خریداری کرد و اولویت آنها ایجاد زیرساخت ها و شرکت ها با کمترین هزینه است. آنها با دولت دیگری تفاهم نامه امضا کرده اند اما از امکانات گروه هدفی که تفاهم را منعقد کرده اطلاعی ندارند و تکنسین ها هم به این اطلاعات دسترسی ندارند و جای خوشحالی نیست. بین این دو نهاد دولتی اتفاق می افتد.

فارس: چه برنامه ای برای گسترش فعالیت های خود برای آینده دارید؟

قوسیان: طراحی محصول؛ تحقیق و توسعه؛ با همکاری تیمی از متخصصین در زمینه تبلیغات و فروش، اولین کارخانه فناوری با تکنولوژی پیشرو طراحی شده توسط مهندس را تحت عنوان پروژه کارخانه فناوری آموت دانش آسیا تأسیس کردیم. صابر اسدی نیا در زمینی به مساحت یکصد و پانصد و هفتاد و دو متر مربع در زمینی چهار متر مربع با زیربنای ۳۶۰۰ متر مربع می باشد.
دارای پنج طبقه است.
از سه سالن تولید تشکیل شده است.
🌍 ۲ آزمایشگاه پیشرفته
🌍 اتاق نشیمن
🌎 ست محافظ
🌎 سالن غذاخوری
🌎 سالن کنفرانس
سالن اجتماعات
نمایشگاه دائمی
اتاق پذیرش
🌏 پارکینگ هفتصد و پنجاه متری تا ۲ سال آینده به بهره برداری می رسد و نوید تبدیل شدن به مهم ترین قطب فناوری کشور در آینده نزدیک را می دهد.

فارس: حرف آخر

قوسیان- در نتیجه، من از شما بسیار سپاسگزارم و از زحمات جامعه خبرنگاران، صدای ما در کشور سپاسگزارم. اقتصاد ایران به زودی دانش بنیان خواهد شد و امیدوارم شاهد این رشد باشیم. هر روز به کشور غرامت می دهد.

بحث و تنظیم: رقیه وکیلی

انتهای پیام/