سگ ، دختر شکارچی پاداش ، گفت که به او گفته شده است “اطلاعات فعال” را فاش نکند.

سگ ، دختر شکارچی پاداش ، گفت که به او گفته شده است "اطلاعات فعال" را فاش نکند.


دختر سگ شکارچی جایزه ، لیسا چپمن ، ادعا کرد که به او دستور داده شده است “اطلاعات فعال” در مورد جستجوی برایان لاندری را به اشتراک نگذارد – زیرا پدرش پس از زخمی شدن مچ پا در طول شکار به کلرادو برمی گردد.

چپمن هفته گذشته طعنه زد که به زودی “اخبار بزرگی” در مورد جستجوی یک فراری 23 ساله که علاقه مند به مرگ تنها دوستش ، گابی پتیتو بود ، ظاهر می شود.

“سلام بچه ها ، من برای امنیت حساب از توییتر حذف شدم. من تازه برگشتم بسیاری از مردم درباره آخرین توییت من با خبرهای خوب پرسیدند. ” او در توییتی گفت یکشنبه “از من خواسته شد که اطلاعات فعال را به دلیل رسانه های زیادی که در این پرونده جریان دارد ، به اشتراک نگذارم.”

وی جزئیات نداد که چه کسی به او گفته است مادرش را نگه دارد.

دختر تلویزیون تلویزیونی نیز پس زمینه مشکی را ارسال کرد که در آن نوشته بود: “می دانم که خیلی از دست داده ام ، پیام ارسال نمی کنم و من دور هستم. حقیقت این است که من یک ابرقهرمان هستم. “

رهگذر او در توییت دیگری گفت این که “برای ما (همه ما) معمول است که گرمای زیادی به فراری که خورده شده است می دهیم ، او دوباره خود را نشان می دهد” ، و افزود که “طعمه تنظیم شده است”.

او هفته گذشته در توئیتی نوشت که “او باید فعلا محکم بماند … باید به این روند اعتماد کند”.

دختر شکارچی پاداش سگ ، لیسا چاپمن ، گفت که به او گفته شده است که اطلاعاتی در مورد جستجوی برایان لاندری فاش نکند.
اینستاگرام

در همین حال ، چپمن همچنین گفت که پدر 68 ساله اش ، که نام اصلی او Duane Chapman است ، “به طور موقت به کلرادو سفر می کند تا برخی کارها را انجام دهد”.

او اشاره کرد که سگ “در ماه عسل خود در فلوریدا بود”. اضافه كردن: “ما هنوز فعالانه به دنبال آن هستیم #برایان لاندری، ترک یک تیم در فلوریدا. مثل همیشه ، هر کاری که بتوانم با شما به اشتراک بگذارم ، انجام خواهم داد. “

تیم پدرش به WFLA گفت که او در حال بازگشت به کلرادو بود تا پس از آسیب دیدگی مچ پا در هنگام جستجوی لاندری ، پزشک خود را بررسی کند.

“شما همچنین پول را برای ادامه جستجوی به اصطلاح” گران قیمت “جمع آوری می کنید” جاش بنسون ، گزارشگر WFLA در توییتی نوشتبه

“تیم می گوید او یک شبکه با استعداد از اعضای تیم محلی ایجاد کرده است که او آنها را” تیم فلوریدا “می نامد و تا زمانی که او باشد به جستجو ادامه می دهد. او می گوید تا زمانی که در کلرادو باشد ، به پردازش هدایت ها ادامه می دهد. ” او اضافه کردبه

سگ به سان گفت که تیمش بیش از 3000 تماس دریافت کرد – اگرچه او اعتراف کرد که اکثر طرفداران گفتند: “سلام ، ما سگ ها را دوست داریم!” وی افزود: اما بقیه “بسیار خوب” است.

گفته می شود برایان لاندری در 13 سپتامبر خانه والدین خود را ترک کرد.
گفته می شود برایان لاندری در 13 سپتامبر خانه والدین خود را ترک کرد.
اینستاگرام

“برای به دست آوردن کسی ، مهم نیست چگونه [or] چه درجه ای دارد ، “او به مطبوعات گفت.

لاندری ماه گذشته پس از آنکه والدینش مدعی شدند او به سفری به رزرو 25000 هکتاری کارلتون رفته است ، جایی که مقامات از 18 سپتامبر در حال جستجو هستند ، از خانه بندر شمالی خانواده اش ناپدید شد.

والدین وی ، کریس و روبرتا لاندری ، در ابتدا به پلیس گفتند که پسر در 14 سپتامبر خانه را ترک کرده است – اما سه روز منتظر ماند تا اعلام کند که با وجود بدنامی که در اطرافش وجود داشت ، ناپدید شده است.

سگ شکارچی بونتی پس از زخمی شدن مچ پای خود هنگام شکار برایان لاندری به کلرادو بازگشت.
سگ Bounty Hunter پس از زخمی شدن مچ پای خود هنگام شکار برایان لاندری به کلرادو بازگشت.
دنور پست از طریق گتی ایماژ

هفته گذشته ، استیون برتولینو ، وکیل خانواده در بیانیه ای گفت که لباسشویی ها اشتباه هستند و گفت برایان در واقع در 13 سپتامبر خانه را ترک کرده است.

برایان هنگامی که پیتیتو در سفر این زوج ناپدید شد مورد بازجویی قرار گرفت ، اما او وکیل بود و از همکاری امتناع کرد.

در 1 سپتامبر ، تقریباً سه هفته قبل از پیدا شدن جسدش در اردوگاهی در وایومینگ ، او بدون دوست دختر 22 ساله اش در 1 سپتامبر به خانه بازگشت.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *