سمند، پژو قیمت نهایی تیبا و کوئیک + میز


برای گزارش دادن اخبار کسب و کار به گزارش خبرآنلاین، با وجود افت قیمت در بازار، فعالان بسیار اندک بودند. بازار خودرو آنها معتقدند که چشم انداز روشنی در مورد قیمت وجود ندارد.

در همین حال، جو عدم اطمینان مرتبط با برجام، قیمت ها را به طور قابل توجهی تغییر نمی دهد. چون به حضور در بازار اعتقاد دارم. توافق نتیجه گیری شاهد دلار سقوط کرد. در نتیجه بازار سقوط کرد. قیمت خودرو ما هم خواهیم بود.

در این رابطه، علی باقری کنی، دستیار وزیر امور خارجه و مذاکره کننده ارشد کشورمان در توییتی نوشت: «ما برای پیشبرد مذاکرات به وین می‌رویم. کسانی که توافق را زیر پا می گذارند و نمی توانند از بدنامی گذشته فاصله بگیرند، مسئول هستند.

به گفته وی، آمریکا او باید قدردان فرصتی باشد که سخاوت اعضای برجام داده شده است. توپ در زمین آنهاست تا بلوغ نشان دهند و مسئولانه عمل کنند.

بر اساس این گزارش، بررسی روند قیمتی بازار خودرو حکایت از کاهش حدود یک میلیون تومانی قیمت پراید ۱۳۱ دارد. قیمت سمند EF7 مدل ۱۳۹۹ نیز ۳ میلیون تومان کاهش یافت و دناپلاس دنده ای ساده مدل ۱۴۰۱ حدود ۲ میلیون تومان کاهش یافت. این در حالی است که پژو ۲۰۷ خودرو مدل ۱۴۰۰ حدود ۵ میلیون تومان گران شده است.

برجام به بازار خودرو سمند;  پژو  سیگنال آخرین قیمت تیبا و کوئیک.