سری Galaxy S23 سامسونگ Exynos را کنار خواهد گذاشت.


چه زمانی سامسونگ سری گلکسی اس ۲۲ با اسنپدراگون ۸ نسل ۱ را در مناطقی (مانند هند) معرفی کرد، یک تغییر بزرگ که معمولاً اگزینوس را تقویت می کند. این تغییر همچنان ادامه خواهد داشت زیرا سری جدید گلکسی اس ۲۳ تنها از پردازنده اسنپدراگون استفاده می کند و تراشه های اگزینوس را پشت سر گذاشته است.

در سری Galaxy S23 با Exynos خداحافظی کنید.

این تغییر نتیجه توافق چند ساله بین سامسونگ و کوالکام است که از سال ۲۰۲۳ اجرایی خواهد شد. این تغییر در مورد محصولات ممتاز سامسونگ گلکسی از سری گلکسی S23 که در اوایل سال ۲۰۲۳ عرضه خواهند شد اعمال خواهد شد. رایانه های شخصی است، قرص، همچنین به واقعیت افزوده و موارد دیگر نیز گسترش می یابد.

رئیس و مدیرعامل کوالکام کریستیانو آمون گفت ۳G; 4G در تماس اخیر شرکتی، ما فاش کردیم که قرارداد مجوز پتنت خود را با سامسونگ به مدت هفت سال تمدید کرده‌ایم که فناوری‌های ۵G و حتی ۶G را نیز پوشش می‌دهد. .

گفته می شود حدود ۷۵ درصد از سری گلکسی اس ۲۲ با چیپست های نسل اول اسنپدراگون ۸ عرضه می شود و این سهم در سال آینده بیشتر افزایش خواهد یافت. انتظار می‌رود گوشی‌های گلکسی اس ۲۳ از پردازنده نسل دوم اسنپدراگون ۸ استفاده کنند و انتظار می‌رود در نوامبر امسال عرضه شوند.

در پاسخ به یک تحلیلگر، آمون گفت: «شما باید اسنپدراگون را بدانید. پردازنده از محصولات پرچمدار گلکسی پشتیبانی می کند. تنها چیزی که در این مرحله می‌توانم بگویم این است که ما قبل از معامله ۷۵ درصد در Galaxy S22 بودیم. باید فکر کنید که بسیار بهتر از گلکسی S23 خواهد بود.

این خبر برای بسیاری از طرفداران عاشق چیپست اسنپدراگون خبر خوبی است. انتظار می رود این گوشی ها نسبت به گوشی های دارای SoC Exynos کارآمدتر و کارآمدتر باشند.

باید بدانید که سامسونگ همچنان در حال برنامه ریزی برای عرضه چیپست جدید Exynos 2300 است. با این حال، باید دید این شرکت چگونه از این پردازنده استفاده می کند. بنابراین نظر شما در مورد این توسعه جدید چیست؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.