سامانه یکپارچه فروش خودرو کجاست؟


سامانه یکپارچه فروش خودرو همان پرتال جامع خودرو کشور(سامانه ایرانی کار) است که وظیفه فروش اینترنتی خودروهای خودروسازان داخلی را بر عهده خواهد گرفت.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، پرتال جامع خودرو کشور یا سامانه ایرانی کار به نشانی www.iranecar.com که در این سال ها وظیفه فروش اینترنتی خودروهای گروه خودروسازی سایپا، گروه بهمن و در مقطعی محصولات ایران خودرو را داشته است مسئولیت سامانه یکپارچه فروش خودرو را بر عهده گرفت‌.

براساس این گزارش قرار است از سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ماه جاری فروش خودروهای شرکت های خودروسازی داخلی بر روی سامانه یکپارچه فروش خودرو آغاز شود.

این گزارش می افزاید تا کنون شرکت های ایران خودرو، سایپا، گروه بهمن(فیدلیتی، دیگنیتی)، کرمان موتور، مدیران خودرو، آرین پارس موتور(لاماری) و … شرایط فروش خودروهای خود را به وزارت صنعت، معدن و تجارت برای عرضه در سامانه یکپارچه فروش خودرو اعلام کرده اند.

یادآور می شود که از ۱۸ اردیبهشت‌ماه امسال هرگونه عرضه خودرو چه از سوی خودروسازان دولتی و چه خودروسازان خصوصی فقط باید از طریق سامانه یکپارچه فروش خودرو و زیر نظر سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان انجام شود تا با انجام نظارت و ایجاد شفافیت، امکان عرضه عادلانه‌تری برای خریداران واقعی فراهم شود.