سالم خبر – مجوز واکسن پاستوکوکس به عنوان واکسن هشدار دهنده برای تمامی واکسن های کرونا در ایران صادر شد.


واکسن پاستوکوکس به عنوان یک شات هشدار دهنده برای تمام واکسن های کرونا در ایران مجوز دریافت کرد

مدیر گروه تحقیقات بالینی و بیماری های عفونی موسسه سالم خبر-ایران پاستور روند انجام مطالعات واکسن های پاستوکوکوس و پاستوکوکوس پلاس را تشریح می کند. واکسن پاستوکوکوس مجوز استفاده به عنوان یادآوری را دریافت کرده است. از تمام تزریقات در میانمار.

به گزارش سالم خبر، آمیتیس رمضانی، مدیر تحقیقات پزشکی و بیماری های عفونی؛ ایران به گفته انستیتو پاستور، واکسن های غیرفعال مبتنی بر پلت فرم مهم هستند. مطالعات اخیر نشان داده است که واکسن کووید-۱۹ که حاوی پلتفرم پروتئینی است که توسط انستیتو پاستور در ایران ساخته شده است، می‌تواند نقش کلیدی در ادامه برنامه ایمن‌سازی کشور داشته باشد. بر اساس تحقیقات، واکسیناسیون از دو پلتفرم مختلف یا Mix & Match در برابر ویروس کووید ۱۹ موثرتر و پایدارتر است.

وی گفت: در هفته جاری وزارت بهداشت با در نظر گرفتن فاکتورهای مهم در انتخاب واکسن با کارایی بالا و ایمن، داروی پاستوکوکوس پلاس را به عنوان مکمل پاستوکوکس پلاس در نظر گرفته است. برای استفاده در کشور مجاز است.

یافته های این واکسن یادآور انستیتو پاستور کرونا در ایران است.

مطالعه‌ای که در چند ماه گذشته با حمایت سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت انجام شد، ایمنی و سرکوب سیستم ایمنی واکسن‌های سینوفارم و پاستوکوکوس را با افرادی که دو دوز اول واکسن سینوفارم را دریافت کردند، مقایسه کرد. میانگین دوز آنتی بادی ضد پروتئین ویروس اسپایک پس از دریافت دوز تقویت کننده Sinofarm پس از دریافت پاستوکوکوس بیش از ۲۰ برابر افزایش یافت.

نویسنده ارشد یک پروژه تحقیقاتی در مورد مطالعه واکسن پاستوکوکس به عنوان یک واکسن تقویت شده گفت: نرخ تبدیل سرمی آنتی بادی‌های ضد اسپایک در بیمارانی که دارو دریافت می‌کنند، مانند پاسکوکوف (۴ برابر افزایش نسبت به سطح پایه)، سه برابر بیشتر از واکسن سینوفارم است. درصد تبدیل سرمی آنتی بیوتیک (نوترالیزان) در افرادی که دارو را دریافت می کردند، مانند پاستوکوک، به طور قابل توجهی بالاتر از افرادی بود که دوز یادآوری شده توسط سینوفارم را دریافت می کردند.

در مطالعه دیگری که در سال اول واکسن آسترازنکا در انستیتو پاستور ایران انجام شد، نشان داد که در گروهی که واکسن کووید ۱۹ دریافت کرده بودند، تیتر آنتی بادی ضد اسپایک افزایش یافته است. ” او گفت. واکسن AstraZena.

مدیر گروه تحقیقات بالینی و اپیدمیولوژی انستیتو پاستور ایران: گیرنده پاسخ ایمنی قابل قبولی را حفظ می کند.

وی گفت: این مطالعات نشان داده است که اثربخشی واکسن کووید ۱۹ که به طور مشترک توسط انستیتو پاستور و موسسه کوبا فینلا در ایران ساخته شده است، به طور قابل توجهی بیشتر از سینوفارم و آسترازنکا است که سیستم ایمنی را تحریک می کنند.

به گزارش روابط عمومی انستیتو پاستور در ایران. در پایان به کارشناس بیماری های عفونی و گرمسیری هشدار داد: بر اساس نتایج مطالعات فوق و مشابه، مجوز واکسن پاستوکواک به عنوان هشدار در کوبا صادر شده است. تمامی واکسن های مورد استفاده در سراسر کشور به دانشکده های پزشکی اعلام شده است. با در دسترس بودن این واکسن در سراسر کشور، بسیار خرسندیم که بستگان عزیز هم اکنون می توانند به عنوان یادآوری عملکرد مناسب و ایمن از این هفته واکسینه شوند. بنابراین توصیه می‌شود با نزدیک شدن به فصل پاییز و احتمال انتشار سایر ویروس‌ها، دوز را در سن ۱۲ سالگی و بالاتر افزایش دهید.