سالم خبر: مالیات های پزشکی همگام با تورم نیست.


مالیات بر دارو با تورم همگام نیست.

سالم خبر: یکی از اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران مالیات های پزشکی را به دلیل تورم در کشور ناعادلانه می داند.

به گزارش سالم خبر، اشرف السادات جمال از اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران با بیان اینکه هزینه های اضافی ارائه خدمات به بیماران باید در تعرفه گنجانده شود، افزود: در این تعرفه باید هزینه های اضافی ارائه شود. وی گفت: تورم فعلی را در نظر بگیرید. تعرفه ها منصفانه نیست و همکاران با حضور پررنگ خود تلاش می کنند تا آخرین یافته های علمی دنیا را برای خدمت رسانی بهتر به بیماران بیاموزند. مسئولان همچنین باید تورم موجود و هزینه های جانبی را در هنگام تصمیم گیری در مورد خدمات در نظر بگیرند. گمرک.

متخصصان زنان و زایمان با بیان اینکه صلاحیت علمی همکاران متخصص زنان و زایمان برابر با دانش روز دنیاست، اظهار داشتند: مادر; هر فعالیتی که به سلامت جنین و نوزاد مربوط می شود. کف لگن اشعه ایکس ناباروری و غیره پس از انجام کار در خارج از کشور، نیازی به اعزام بیماران به خارج از کشور نداریم. این در مورد تمام تخصص های پزشکی صدق می کند.

وی گفت: از نظر علمی، ما از دنیا دور نیستیم و نگرانی فعلی مالیات کم است. مثلا، با توجه به برنامه های درمانی که برای بارداری های پرخطر و مراقبت های مورد نیاز مادر و جنین انجام می دهیم. هزینه ها باید متناسب با خدمات در نظر گرفته شود.

یکی از اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران خاطرنشان کرد: در زمینه ارائه خدمات به بیماران در مناطق کم برخوردار با مشکل مواجه هستیم و با نصب امکانات پزشکی در این مناطق امیدواریم در آینده به همه تخصص ها در همه استان ها دست پیدا کنیم.

جامعه شاهد افزایش سطح سلامت مادر و کودک و کاهش مرگ و میر مادران و کودکان بوده است. متخصصان از علل مرگ مانند خونریزی آگاهی کامل دارند و روش های درمانی و مدیریت بیماری را برای آنها تجویز می کنند.

متخصصین زنان و زایمان با همکاران خود در زمینه های مختلف پزشکی از جمله مامایی و زنان همکاری می کنند. ما با ارتباطات گسترده و حضور در مجامع علمی، همواره در تلاش هستیم تا از آخرین دستاوردهای جهان در زمینه پزشکی بهره مند شویم. ارائه درمان و حمایت پزشکی لازم به بیماران؛