سالم خبر – تیم پزشکی انسانی «آتش خودکار» انجام دهد.


تیم پزشکی انسانی

سالمخبر:عضو هیئت مدیره انجمن صنفی صاحبان صنعت داروسازی ایران: آقای رئیسی; ما اپوزیسیون نیستیم اما می خواهیم با نظام مخالفت کنیم اما طرفدار آن هستیم. ما شجره نامه ای می خواهیم که بچه های ایرانی ۴۰ سال رشد کرده باشند. اجازه ندهید یک شبه از بین برود. می خواهند از زیر آوار بیرون بیایند.

محمدرضا زرگرزاده در جلسه بررسی مشکلات دارویی کشور گفت:

مصرف کنندگان از ویرانی قیمت های بالای کالاها و ویرانی کمبود دارو می میرند. رئیس جمهور مردم رنج می برند چون دارو ندارند. اگر صنعت داروسازی زیرساخت سایبری نداشته باشد، اگر زیرساخت سایبری مانند فولاد خوزستان داشته باشد به آن حمله می کنند. حالا صهیونیست ها نمی توانند این کار را بکنند. دستیار اول وزیر بهداشت و سازمان غذا و دارو شبانه «بله» و «نه» گفت.

بنابراین، ما می خواهیم از سلامت عمومی محافظت کنیم، نه پشت سر سیستم یا دولت، بلکه پشت سر سازمان غذا و دارو.

یکی از اعضای هیات مدیره هیات مدیره صاحبان صنایع دارویی ایران افزود: این حرف ها را شنیده و تایید کرده اند، بنابراین به ریاست جمهوری نمی خورد، اما جواب نمی دهد. بزرگان می گویند مشکلات را نمی توان بر اساس ایجاد آن حل کرد. ما باید

بیایید مستقیم به دفتر فرماندهی کل قوا برویم و راه حلی برای وضعیت مردم پیشنهاد کنیم و اتحادیه را در دست بگیریم. قیمت را می گیریم و اعلام می کنیم.

وی افزود: بهتر است شرکت ها برای تعیین قیمت بر اساس آن قرارداد امضا کنند. طبق این قرارداد، شرکت ها باید بدون اعتراض اعلام کنند که پشت انجمن هستند. این پیشنهاد بعدی من است.

به کفش یا ناخن دست نزنید. دوستان بهتر است موقعیت هایی را که می دانند بد هستند نشان ندهند چون ریال بیشتری دارند. متاسفانه این چیز خوبی در جلسات نیست. این کار توسط تعداد کمی از تاجران خرد انجام می شود که می خواهند دارو را از شرکت های ترکیه وارد کنند و تولید داخلی را متوقف کنند. الان ۹۷ درصد عرضه کنندگان به قول خودشان در صورت سقوط هزینه دارو را پرداخت می کنند.