سالم خبر – تزریق سکوهای جدید ایمن سازی برای تکمیل واکسیناسیون.


برای تکمیل واکسن بسترهای واکسن جدید تزریق کنید.

سالم خبر – عضو کمیته ملی پیشگیری از بیماری‌های عفونی عروق کرونر – عضو کمیته علمی گفت: در عراق، اگر واکسیناسیون در چنین شرایطی به درستی اجرا نمی شد، وضعیت دشوار می شد.

مسعود یونسیان نیز می گوید: این یکی از موثرترین راهکارهای حال حاضر است.

اکثر مردم کشور ما بر علیه واکسن های سینوفارم و برکات در بستری متفاوت از واکسن های قبلی واکسینه می شوند، بنابراین این افراد باید به سراغ پلت فرم جدید بروند.

وی گفت: در حال حاضر واکسن مناسبی برای BA5 در آینده نزدیک وجود ندارد. اکنون تنها کاری که باید انجام داد این است که موج کرونا در چند هفته آینده به اوج خود برسد.

کاری که ما می‌توانیم انجام دهیم این است که از Victory Platforms برای همان واکسن‌هایی (سوم یا چهارم) استفاده کنیم که از نظر ژنتیکی به یک ویروس بی‌ضرر مانند AstraZeneca تبدیل شده‌اند. و واکسن های اسپوتنیک یا در کشور ما واکسن پاستور (پاستکوک) و واکسن حاوی پروتئین ویروسی معروف به اسپیکوژن.

قابل استفاده است. استفاده از این نوع واکسن ها ممکن است سیستم ایمنی مناسب تری را ایجاد کند.

این اپیدمیولوژیست گفت: مشکل امروز ما واکسینه نشدن است. در دو هفته آینده، کمپین واکسیناسیون موجی باید آغاز شود. مهم است که زمان را از دست ندهید؛ امروز بهترین زمان برای واکسیناسیون است، زیرا می خواهیم از مرگ هفتم جلوگیری کنیم.

آره. حتی دولت می تواند کسانی را که واکسینه نشده اند ممنوع کند. از آنجایی که این افراد به سلامت و اقتصاد جامعه آسیب می رسانند، دولت ممکن است دسترسی آنها را به سفر یا باشگاه ورزشی و سایر امکانات محدود کند. آنها مخالفتی ندارند زیرا از نظر خودشان سلامت عمومی را به خطر می اندازند.